Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By Sebbisz
      Witam wszystkich,
      również jestem na etapie wyboru sprzętu i chętnie poznam Wasze opinie o moim pomyśle na zestaw. Zastanawiam się, czy nie popełniłem jakiegoś błędu w doborze, cała moja wiedza jest z internetu, więc jest to dla mnie ciężki do ogarnięcia temat. Jazdy będę się dopiero uczył, miałem parę lat snowboard, jako łepek jeździłem na biegówkach, a tak dużo chodzę po górach, również zimą. Teraz chcę chodzić i jeździć po Beskidzie Żywieckim, w którym mieszkam.
      Moja waga to 62 kg. a wzrost 170 cm.
       - Atomic Backland 85 19/20 około 2300 gr.
      - ATK Crest 10 560 gr.
      - La Sportiva Solar 2300 gr.
      - Foki Atomic Backland
      Całość to około 5,2 kg + foki. a cena 4700 zł.
      Można w ogóle taniej i lepiej?
      pzdr

• By Aldok63
      Nigdy jednak świadomość nieuchronnej śmiercinie była aż tak  wymowna. Takie doświadczenie redefinuje spojrzenie na wartości w życiu i pomaga czerpać radość w prostej codzienności. 
      Artykuł godny polecenia  dla wszystkich którzy korzystają z pięknych gór. 
      Są to przeżycia i przemyślenia uczestnika lawiny którą sami wywołali nie świadomie w Tatrach w tym roku.
      https://kw.warszawa.pl/biala-krolowa-smierci?fbclid=IwAR2bU-ZN_aKumB4vDSRYZgBdui0mgrd12-LyzV67ijlpACgJeWew_VZbzFY
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...