Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Ogromna prośba do osób, które korzystają ze snowparków w Sudetach (Czechy,Polska) o wypełnienie ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej. LINK DO ANKIETY Ankieta jest całkowicie anonimowa, wyniki przedstawiane zbiorczo. Całość zajmuje mniej niz 5 min. Z góry dziękuję za każdą wypełnioną oraz poświęcony czas ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By zuru96
      Witam was serdecznie  
      Jestem aktualnie studentem 5 roku na kierunki fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. 
      Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta w Polskim Związku Narciarskim. jeżeli lubisz jeździć na nartach i może doznałeś kontuzji bądź urazu uprawiając ten sport proszę, poświęć mi 5 minut i wypełnij moją ankietę potrzebną do pracy magisterskiej. 
      https://forms.gle/9kyA4eJ6oGyMFfdr8

Z góry dziękuję  

• By zuru96
      Witam was serdecznie  
      Jestem aktualnie studentem 5 roku na kierunki fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. 
      Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta w Polskim Związku Narciarskim. jeżeli lubisz jeździć na nartach i może doznałeś kontuzji bądź urazu uprawiając ten sport proszę, poświęć mi 5 minut i wypełnij moją ankietę potrzebną do pracy magisterskiej. 
      https://forms.gle/9kyA4eJ6oGyMFfdr8

Z góry dziękuję  

• By viceversa
      Dzień dobry
      To mój pierwszy post na forum i mam do Was, użytkowników, prośbę o pomoc w wycenie sprzętu który chciałbym wystawić ale mam problem, gdyż jestem totalnie zielony w tematach narciarskich... 
      Mam nadzieję że ten temat nie zostanie usunięty, ponieważ w regulaminie przeczytałem coś takiego:
      Ale nie jest to oferta sprzedaży a jedynie pytanie do Was, ludzi którzy się na tym znacie, czy w ogóle opłaca się to wystawiać na sprzedaż...
      Chodzi mi o te narty:
      Head GK 04 - 160 
      Volkl Methodic - 185 
      Oraz kijki:
      KERMA 125cm
      Bardzo proszę Was o pomoc (zdjęcia załączam w załącznikach). Opłaca się w ogóle wystawiać ten sprzęt na portale typu OLX czy Allegro? A jeśli tak to jaką cenę zaproponować?
      Liczę na opinie ekspertów. 
      Pozdrawiam serdecznie

• By marboru
      Narty spakowane, torba spakowana, ubezpieczenie (z opcją COVID) wykupione, najwyższa pora zacząć wątek z wyjazdu!
      Jeszcze nigdy tak wcześnie nie rozpoczynałem sezonu narciarskiego, jeszcze nigdy w sytuacji epidemicznej. To piękne, że już w sobotę dotknę nartami śniegu, z pewnością ryzyko zachorowania i nie tylko jest spore (sytuacja na granicach może być dynamiczna). Cóż? Znacie formę prowadzenia przeze mnie relacji i opisów - myślę, że dla wszystkich Forumowiczy będzie to mega ciekawe i interesujące...
      Teraz trochę szczegółów wyjazdu.
      Jadę na zaproszenie i z @JC na tourne po tyrolskich lodowcach. Podróżować będziemy autem, startujemy jutro przed świtem, na nartach będziemy od najbliższej soboty - prawdopodobnie do niedzieli 25 października (zależy od pogody).
      Gdzie będziemy szusować? Kaunetal (jeden dzień), Pitztal (jeden dzień), Soelden (dwa dni), Stubai (jeden dzień) oraz Tux (dwa dni). 
      Po co jedziemy? Jedziemy otworzyć sezon, Jacek będzie kręcił Vlogi, ja będę mu pomagał - będziemy na bieżąco dawać Wam znać co słychać w Alpach  
      W niniejszym wątku postaramy się w trakcie podróży i na stokach dawać Wam krótkie informacje, co słychać?
      Wieczorem na moim blogu będzie tradycyjnie większy opis tego co robiliśmy oraz większa ilość zdjęć. Już teraz zapraszam do mojego kącika.
      Z całą pewnością nasza obecność będzie widoczna na fejsie skionline.pl, YouTube i Instagramie @JC  
      Trzymajcie za nas kciuki, by nasza podróż była bezpieczna i zdrowa  
    • By JC
      Hej Wszystkim.
      Nagromadziło mi się sporo filmów z różnych ośrodków, dodatkowo wygląda, iż trochę więcej czasu będę miał niż zwykle  (powinien być uśmiech bo kto nie lubi mieć czasu wolnego no ale sami wiecie). Stanąłem przed mały dylematem, od którego ośrodka zacząć. Pomyślałem, żeby zrobić mały quiz, ala głosowanie i sprawdzić jakie są Wasze preferencje.
      Sportego360
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...