Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.05.2017 o 16:21, nurek1974 napisał:

Panowie chętnie się jeszcze raz tam wezmę w przyszłym sezonie bo zjazd jest kapitalny tylko zrobię dwa zjazdy na stronę Terinki i z powrotem na Dziką, szczyt zostawię wam do zdobywania :) 

Co do Rysów jest taki plan na koniec maja ale ja raczej odpuszczę go sobie bo dymania z buta będzie co niemiara, niestety też się borykam z kontuzją kręgosłupa i dźwiganie czegokolwiek niezbyt dobrze wpływa na poprawę zdrowia, bez środków znieczulających żadna tura by nie była do zrealizowania w tym roku.

Właśnie odwiedziłem lekarza i po ilości otrzymanych skierowań i recept coś mi się wydaje że chyba się z nim szybko nie rozstanę :(

 

Pozdrawiam 

@nurek1974 zainteresuj się metodą przeprostów kręgosłupa Mc`Kenziego. Mnie w ciągu 2 lat całkowicie wyleczyła z bólu pleców i szyi a mam wiele zdiagnozowanych przepuklin. Dzięki tym ćwiczeniom odstawisz leki, które zrujnują ci ciśnienie. Specjalistę macie w Oświęcimiu. Pozdrawiam, Darek.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
W dniu 16.05.2017 o 22:07, nurek1974 napisał:

Jak widać towarzyszy na dość młody skiturowiec Alex

Alexander Piegza to 12-latek, o którym jakiś czas temu zrobiło się głośno w mediach ogólnokrajowych. Okrzyknięto go "najmłodszym człowiekiem na świecie, który wszedł i zjechał na nartach z Mont Blanc".

W 2018 roku razem z ojcem na szczyt dotarli po zaledwie 15 godzinach wspinaczki. Zwykle trwa to około trzech dni. To był dopiero wstęp do jeszcze bardziej ekstremalnego wyczynu.

Kilka miesięcy później Alex wrócił na górę z ojcem. Tym razem jednak plan był bardziej "rozbudowany". Na plecach nieśli bowiem narty.

Nie dość, że na szczyt dotarli szybciej niż w 2018 roku, to jeszcze zjechali z niego na nartach. Zajęło im to około 12 godzin. Jak zapewniał w wywiadach Przemysław Piegza, ojciec Alexa, wyprawa trwałaby krócej, gdyby nie "stracili czasu" na robienie zdjęć pięknych widoków.

https://www.wadowice24.pl/magazyn/12282-najlmlodszy-zdobywca-mont-blanc-jest-uczniem-wadowickiej-podstawowki-tak.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...