Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prognoza pogody na sezon 17/18


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tankowiec napisał:

A jak się sprawdziły te przepowiednie to sami dobrze wiecie:). 

Niech żywi ie tracą nadziei. http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,22397096,wysoko-w-tatrach-sypie-snieg-prognozy-zimowe-warunki.html#Prze

Edytowane przez fredek321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No  będzie sroga zima bo indianie zbierają chrust! A indianie zbierają bo w internecie mówili że będzie sroga zima.

Lepiej żeby udawało się wróżbitom przepowiedzieć choć 3 dni do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, JC napisał:

Czeka nas zima stulecia

Według długoterminowych prognoz meteorologów, w tym roku na nas czeka wyjątkowo sroga i długa zima. Na terenie Europy prognozują się obfite opady śniegu i silne mrozy, w niektórych krajach słupki termometrów pokażą nawet -30 st. Celsjusza. W Irlandii pierwsze opady śniegu i przymrozki oczekują się w październiku – podaje serwis pogodowyExacta Weather.

Już na początku grudnia Europejczyków zaskoczy anomalnie niska temperatura powietrza. Zimno będzie do kwietnia. Naukowcy przypisują to zjawisko nowym cyklonom na Ziemi, a także gwałtownym wzniesieniem temperatury powietrza na Oceanie Pacyficznym. Oprócz tego, tej tendencji pogodowej sprzyja spadek aktywności słonecznej.

Źródło: meteorolog.pl

Proponuję stworzyć dział: WRÓŻBIARSTWO :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2017 o 16:44, mamad napisał:

Spokojnie jakie poruszenie a sensu nie ma. Zimy stulecia nie będzie jeszcze tej zimy. Do końca wieku mamy 83 lata więc zima stulecia bedziemy wiedzieć kiedy była już nie przynajmniej za mojego życia. Prognoze macie. 

Pazdziernik ciepły babskie lato.

Listopad wogole nie będzie zapowiadał zimy. Około 25 przyjdzie potężną zmiana w pogodzie.

Grudzień zimowy od około połowy bardzo zimowy do tego śniegu brakować nie będzie. Święta bajkowe.

Styczeń najcieplejszy miesiąc zimy i do tego ciepły. Najcieplejszy okres przypadnie na ferie warszawskie. Jakaś klątwa czy co:o??

Luty zima pełną gębą.

Marzec zima conajmniej do połowy.

 

Tyle i nie wygląda to na zime stulecia a raczej w końcu normalną polską zime. Widać też raczej powrót do normalności i skończył się okres który mieliśmy od zimy 2012/13 już rok temu.

Hej. Czyli mogę liczyć na trwałą zimę? Mieszkam w Wiśle więc mam nadzieję ze że zima dopisze. Styczeń ciepły czyli co konkretnie? Temp bardziej jesienne? Mam nadzieję że nie będzie tak ciepło żeby cały śnieg stopniał.. . Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Odszukałem takie zdjęcie naszego forumowicza   [emoji4]
zrobione dokładnie rok temu 5.10.2016
 
 
E2B059FF-F927-4A15-8244-45BC63AB1F77.jpeg.a99c8847110390505650567c2429e91f.jpeg
Jest takie przysłowie: "miłe złego początki". W ten weekend na Pilsko złapałem ZMS, ale niczego nie żałuję. Świetnie jest z wami rywalizować i później o tym pisać. Mam nadzieję, w tym roku też wygrać pierwszy dzień na śniegu.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...