Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prognoza pogody na sezon 17/18


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.12.2017 o 10:05, mamad napisał:

Teraz magiczna kulaxD Ten tydzień będzie przełomowym. Odwilż będzie w PL. U nas już lepiej. Najcieplejszy 6 do 8 grudnia. Od -2 do 4 na plusie. Halny może podnieść 7 grudnia trochę wyżej do 8 stopni. Później powrót zimy. Obecnie wygląda to super. Znów pojawią się niże z południa i będą śnieżyce. Tylko modele modelami ja dodam do tego coś od siebie. Musimy liczyć się z tym że obecnie ma to przemieszczać się tak jak w czwartek. Niestety jeśli przejdzie zachodem to u nas pojawi się deszcz a w sudetach i zachód Polski otrzyma potężne śnieżyce. Na podkarpaciu to już będzie można mówić o wiośnie. Spokojnie narazie jak napisałem wygląda to idealnie ale wole powiedzieć jakie są możliwości. Dalej jak już pisałem Święta to zbyt konkretna data. Nowy Rok to nowe zmiany i nowe perspektywy:D

Nie obraź się ale popatrz się na prognozę na Szczyrk na dzisiejszy wieczór i noc. Tak naskoczyles na mnie ale deszcz jednak będzie. Powiedz mi kiedy będą mrozy większe niż 5stopni. Nie mogę sie doczekać. Tylko się nie denerwuj na mnie. I mówiłeś o skrzynce wódki.

Edytowane przez vipowice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mamad napisał:

 Prawdziwa zima od 400 m n.p.m a w miastach spokój brak problemów komunikacyjnych toż to idealna zima dla milionów a nie słaba:S

Nie, opisałeś brak zimy. Polska to nie tylko trochę gór na południu. To także jakieś ośrodki na nizinach (np. Dolomity Sportowa Dolina, gdzie można skoczyć przed lub po pracy/szkole). To także ogródki, gdzie dzieci chętnie ulepiłyby bałwana, czy też górki, na których pojeździłyby sankami.

W zasadzie trochę gór na południu to tylko jakiś "margines" Polski.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to interesuje głównie ten południowy skrawek Polski. W reszcie kraju może być nawet 20 stopni na plusie:)(tak serio to zima może się spokojnie zaczynać od ronda w Buczkowicach). Prognozy @mamad służą głównie "południowcom". pzdr.

Edytowane przez tankowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tankowiec napisał:

W reszcie kraju może być nawet 20 stopni na plusie:

Na szczęście taka sytuacja jest w Polsce niemożliwa bo góry (poza Tatrami) niewysokie to przy plus 20 C w cieniu w Katowicach czy Bielsku na Skrzycznem będzie 10-15stopniC w zależności od zachmurzenia ,kierunku wiatru itp.( w czasie fenu to plus15 spokojnie). Na nizinach i wyżynach tez sporo wyciągów i narciarzy  czeka na zimową pogodę od grudnia do lutego to z plus 20 C nie będą zimą zadowoleni.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, artix napisał:

Tu macie pogodę.  

Sprawdzać czy się sprawdzi 😉

 

https://www.yr.no/nb/liste/dag/2-3083752/Polen/Śląskie/Powiat bielski/Szczyrk

A dlaczego akurat w tym miejscu mamy sprawdzać? Po pracy do Szczyrku nie podskoczę. Ktoś z Bełchatowa też nie :D Ja tam wolę więc sprawdzać w tym:

https://www.yr.no/place/Poland/Silesia/Bytom/long.html

I to też Śląskie - jak Szczyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mamad napisał:

Myślę że to ostatni wpis mój w tym wątku. Jest sporo znawców którzy mówią że prognozy wskazują na to ale brak prognoz. Jest też grupa z linkami które czytam i okazuje się że są kopiuj wklej moje prognozy tylko że godziny czy dni po mnie. W sumie to będę miał więcej czasu i tyle. Jak przeczytałem ten link to kurde pisałem to kilka dni temu co dziś zostało napisane. Oczywiście będę pisał ale już nie o pogodzie.

Czy bedziesz pisal czy nie, prognoza sie nie zmieni. A czy akurat w nia trafiasz czy nie, nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mamad napisał:

Oczywiście tu padł link a nagle zmiana znów link i kopiuj wklej prognoza przed tym postem

Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi ale ja właśnie wrzucam te linki poniekąd na potwierdzenie Twoich prognoz. I też ze względu że jednak tam jest to opisane bardziej profesjonalnie, a zarazem bardziej dokładniej i zrozumiale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...