Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prognoza pogody na sezon 17/18


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

Prognozy dla mnie na tą chwile pokazują nawet +12 we wtorek , słaba to zima , że tam gdzieś w Polsce na szczytach gór pada mokry śnieg to nie zima niestety. Uwielbiam zimę i jak dla mnie mogła by trwać od listopada do końca maja, no ale na siłę nikt jej nie wywoła. Żeby było jasne do gór mam 40km to zwykle 4 stopnie różnicy .

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mamad napisał:

Aż wylazlem na pole. Masz rację źle się wysłowiłem. Mokry przez 30 minut tak skromnie

20171208_203949.thumb.jpg.91def8c63eeaea027874a232436e3ce5.jpg

No i radar też te nic mokre pokazuje

Screenshot_2017-12-08-20-46-55.thumb.png.6f87ad9724f4c0e4b9cb805aa894418f.png

Jak tak do tego podchodzisz to weź swoje narty i idź sobie  pozjeżdżać po tej breji😎

Edytowane przez MAIKEL 1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, andrzej1982 napisał:

-5, biały krzyż,  wczoraj 10 00.,  dlatego o co Wam chodzi z mamad.  Chcecie zniszczyć kolejnego forumowicza? 

To w większości życiowi nieudacznicy, którzy swoje frustracje "wypróżniają" na forum. Kiedy wszyscy na termometrach będziemy mieli minus, to u frustrata będzie plus - co robić...

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marek_kapica napisał:

Prognozy dla mnie na tą chwile pokazują nawet +12 we wtorek , słaba to zima , że tam gdzieś w Polsce na szczytach gór pada mokry śnieg to nie zima niestety. Uwielbiam zimę i jak dla mnie mogła by trwać od listopada do końca maja, no ale na siłę nikt jej nie wywoła. Żeby było jasne do gór mam 40km to zwykle 4 stopnie różnicy .

Ja nie tracę nadziei. W końcu dopiero pierwsza dekada grudnia. Dobrze, że do gór też nie mam bardzo daleko - do Wisły/ Szczyrku jakieś +/- 100km. Jutro rano wsiądę więc chyba w auto i rozpocznę sezon na Złotym Groniu :). Trzeba znaleźć tę zimę, jeżeli nie chce sama przyjść. Pomyśl o tych, którzy mieszkają dalej niż my. Ale najbardziej szkoda dzieci - sanki powyciągane, a tu d..a zbita ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, keisyzrk napisał:

To w większości życiowi nieudacznicy, którzy swoje frustracje "wypróżniają" na forum. Kiedy wszyscy na termometrach będziemy mieli minus, to u frustrata będzie plus - co robić...

Załóż wątek o dokonaniach życiowych to porównamy co takiego ciekawego w swoim życiu udaczniku zrobiłeś czym się możesz szczycić 😎 ❓

Edytowane przez MAIKEL 1977
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mamad napisał:

A teraz bez kłótni. To co będzie się działo w pogodzie od poniedziałku to armagedon. Ja osobiście nie pamiętam czegoś podobnego. Modele kręcą się jak oszalałe. Dwa potężne niże nad Europą. Gigantyczne śnieżyce w Alpach. U nas coś co zdarza się raz na pokolenie. Ciężko określić dokładnie bo w takiej sytuacji jestem pierwszy raz. W poniedziałek jeszcze zima ale z tendencją do wzrostu. W nocy totalne zamieszanie temperatura będzie szybować. Apogeum we wtorek nawet 15 może i będą takie miejsca gdzie pod PLUS 20 będzie dochodziło. Do tego duży wiatr. Jak wzrośnie tak spadnie i od środy zacznie wracać zima. W ciągu 48 h możemy mieć do 30 stopni różnicy. W środę front z intensywnymi opadami wszystkiego im później tym śniegu więcej. Osobiście nigdy czegoś takiego nie widziałem. Przez to zamieszanie Święta rysują się coraz milej. Koło piątku powinno być wiadomo już czy BN będzie zimowe czego sobie wam i flustratą życzę. Takich 2,3 dni możemy nie zobaczyć więc warto. Ostatnio takie skoki chyba podczas zimy stulecia.

Nie obrażaj się na mnie i na innych. Po prostu każdy z nas tutaj czeka na zimę. Która co jakiś czas jest odsuwana w czasie. Ale liczę że halny przyniesie zmianę pogody w iście zimową aurę. Tyle że może być niebezpieczny mocny ten halny. Nawet ponad 100km.. szanuję Twoje prognozy i zawsze czytam je z ciekawością i będę czekał na kolejne. Pozdrawiam ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MAIKEL 1977 napisał:

(...) co takiego ciekawego w swoim życiu udaczniku zrobiłeś czym się możesz szczycić 😎 ❓

w porównaniu z Tobą pewnie niczym, do tego stopnia niczym, że nie muszę wyrzucać swoich frustracji "ad personam" na forum, czego i Tobie życzę :)

A wracając do wątku, jutro zapowiada się duża szansa na słońce i fajnie spędzony dzień na nartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mamad napisał:

Napisałem że wystarczy wychować dzieci by być udacznikiem. Majkel ma problem z miejscem zamieszkania. Wystarczy być dobrym człowiekiem nie flustratem. Majkel zmień położenie. Jesteś hmmmm www.pogodynka.pl i kurde wiedzieli Ty debila robiłeś z siebie.

Ten tekst niestety ale też mocno pachnie frustracją - wybacz mamad...

Pycha kroczy przed upadkiem. Jeśli myślisz że sam fakt że wychowujesz dzieci świadczy o tym że jesteś "udacznikiem" to niestety ale tak nie jest i możesz kiedyś się o tym gorzko przekonać.

Sztuką jest stawiać samemu sobie pytanie "jak" coś robię każdego dnia a nie tylko "czy".

PS. Zdecydowanie wolę czytać Twoje fakt faktem bardzo ciekawe opinie o pogodzie /choć też często brak w nich pokory/ niż to co miało miejsce powyżej. :/ 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było by kłótni w tym temacie gdyby pisaliście na temat ( choroba tego forum) Mamy kolegę na forum który ma fajną pasję, jego prognozy są lepsze niż w TV, a Wy nie macie nic ciekawego do napisania w sprawie pogody ale próbujecie niszczyć kolegę. Mam wrażenie że tylko czekajcie na jego pomyłkę i sprawia wam to satysfakcję!!!

Gdyby każdy pisał o pogodzie to nie było by tych głupich postów. A jak komuś nie odpowiada co pisze mamad to proponuję nie zaglądać do tego tematu. Chyba za długo mieszkam zagranicą bo nie potrafię zrozumieć tej ciągłej skłonności do kłótni. Zamiast się cieszyć zbliżają się zimą, bo to może być naprawdę udany sezon to wylewacie swoje frustracje i śmiecicie w temacie pogody.

Proponuję ochłonąć i wrócić do tematu.

Edytowane przez waldek~
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2017 o 08:51, mamad napisał:

A teraz bez kłótni. To co będzie się działo w pogodzie od poniedziałku to armagedon. Ja osobiście nie pamiętam czegoś podobnego. Modele kręcą się jak oszalałe. Dwa potężne niże nad Europą. Gigantyczne śnieżyce w Alpach. U nas coś co zdarza się raz na pokolenie. Ciężko określić dokładnie bo w takiej sytuacji jestem pierwszy raz. W poniedziałek jeszcze zima ale z tendencją do wzrostu. W nocy totalne zamieszanie temperatura będzie szybować. Apogeum we wtorek nawet 15 może i będą takie miejsca gdzie pod PLUS 20 będzie dochodziło. Do tego duży wiatr. Jak wzrośnie tak spadnie i od środy zacznie wracać zima. W ciągu 48 h możemy mieć do 30 stopni różnicy. W środę front z intensywnymi opadami wszystkiego im później tym śniegu więcej. Osobiście nigdy czegoś takiego nie widziałem. Przez to zamieszanie Święta rysują się coraz milej. Koło piątku powinno być wiadomo już czy BN będzie zimowe czego sobie wam i flustratą życzę. Takich 2,3 dni możemy nie zobaczyć więc warto. Ostatnio takie skoki chyba podczas zimy stulecia.

Póki co, to % sprawdzalności Twojej pogody wyższy niż w TVN24 czy Polsat:). TVP nie oglądam to nie wiem co pokazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...