Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prognoza pogody na sezon 17/18


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo jestem ciekawy tej prognozy zimowej bo jak na razie to  większych opadów śniegu powyżej 15 cm wysoko w górach nie widzą żadne prognozy. Trzymam za zimę na początku lutego kciuki za śnieg i mróz w drugiej dekadzie lutego.  Jak będzie Zobaczymy ??????

Edytowane przez Milzbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Milzbi napisał:

Bardzo jestem ciekawy tej prognozy zimowej bo jak na razie to  większych opadów śniegu powyżej 15 cm wysoko w górach nie widzą żadne prognozy. Trzymam za zimę na początku lutego kciuki za śnieg i mróz w drugiej dekadzie lutego.  Jak będzie Zobaczymy ??????

Tego sie trzymajmy

 "Jak bedzie, zobaczymy"            ;) 

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mamad napisał:

Zima przyśpiesza. Już dziś sypał śnieg ale plus jeszcze. Będzie coraz zimniej i co najważniejsze coraz więcej śniegu. Opady powinny się skończyć po 10 12 lutego. Później mróz który będzie nawet przeszkadzał. W 3 dekadzie może na chwilę pojawić się jakieś ciepło delikatne na chwilę. Ogolnie po styczniowej przerwie zima wraca i to jaka. W czwartek będę miał więcej czasu to napiszę bardziej szczegółowo. Myślę że post wyżej to chyba nie w temacie bo prognozy brak tylko bełkotO.o

nie wiem czy wierzyć :) 

U nas w Białce Tatrzańskiej tylko stoki są białe .Reszta goła zielona trawa , błoto po kolana , zimy , ani mrozu ni hu hu :) 

Temperatura od 3---do nawet 8 wczoraj : W tej chwili tylko minus 1 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mamad napisał:

Zima przyśpiesza. Już dziś sypał śnieg ale plus jeszcze. Będzie coraz zimniej i co najważniejsze coraz więcej śniegu. Opady powinny się skończyć po 10 12 lutego. Później mróz który będzie nawet przeszkadzał. W 3 dekadzie może na chwilę pojawić się jakieś ciepło delikatne na chwilę. Ogolnie po styczniowej przerwie zima wraca i to jaka. W czwartek będę miał więcej czasu to napiszę bardziej szczegółowo. Myślę że post wyżej to chyba nie w temacie bo prognozy brak tylko bełkotO.o

Do mnie bijesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mamad napisał:

Drugi raz napisze wam. Prognoza ICM jest najlepsza w Polsce na 24 h. Dalej już nie. Jeśli ktoś wieczorem chce zobaczyć jaka prognoza jest dla danego miejsca jutro to polecam. IMGW mogło by się uczyć. Najlepsze jest że przeszkadza niektórym akcja pod Naga ale przejadanie kasy na nierobów z IMGW już nie. ICM polecam mają super sprawdzalność na 24 h !!!

gdzie mozna to sprawdzić ? sa jakies dane?

 

bo moje prywatne doświadczenia są odmienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Skrzycznem przed chwilą, wyjeżdżałem do garażu, 6 stopni na plusie. Pogoda umożliwia takie roboty, więc musi być ciepło.a848795acba1936669be1628ef7ac3f5.jpg

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

Ale spokojnie dziś nad Dębowcem czerwone niebio, idą zmiany. Wkrótce będzie tak 6d66f2243bd28ccfa4ef2c5b5c93c26d.jpg

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie : Mamad i Marek_kapica to w końcu jak z tymi modelami mamd twierdzi że się nie zmieniają, marek_kapica że szaleją powiem że trochę dziwna ta rozbieżność. Zobaczymy kto bardziej trafi z tymi opadami ale życie nauczyło rozwagi dlatego myślę że w Beskidach nie ma co liczyć na 25 cm śniegu to raczej porcja dla Bieszczad. Ale Panowie najlepiej to jakbyście się pomylili obydwoje i spało w całych górach naszych tak 0,5 m i to na razie wystarczyło by żeby ponartować w zasadzie na wszystkich trasach może nie w 100% ale w 95 na pewno, czego wszystkim życzę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mamad napisał:

Kolego zapewne Ty patrzysz na ostrzeżenia IMGW.

Muszę cię zmartwić ale ja kompletnie nie słucham IMGW, ani TVP ani TVN, nawet nie Polsat, żadne takie prognozy ostatnio znalazłem dość dobrze prognozujący pogodę dla Polskich gór na przestrzeni do tygodnia i powiem że ich prognozy sprawdzają się  tak w 90 % a to już dużo. Oni prognozują opady w Beskidach powyżej 1000 m około 14 15 cm natomiast do wysokości 1000 m odpowiednio około 9-10 cm przez cały weekend. Czy się sprawdzi zobaczymy. A tak na koniec to coś mignęło mi o intensywnych opadach śniegu na interi.pl, dokładnie nie czytałem ale może wieczorem spojrzę choć ich akurat prognoza jest mało sprawdzalna oczywiście mówię o prognozie na 5-7 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...