Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ceny skipasów 17/18


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lokiec3 napisał:

Niedługo dojdziemy do 300 Euro za 6 dni w szczycie sezonu.

eee   tam bzdury piszesz :D- kupiłem sobie ostatnio skipass na 5 i pół miesiąca w topowym ośrodku alpejskim zwanym Perłą Alp za jedyne 850 polskich złociszów

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2017 o 09:37, Greg napisał:

Wpadł mi w ręce karnet z Soelden z 2008 roku - 4 dni 133 euro. W tym roku za to samo - 191 bodajże było....

Będzie coraz drożej. Miałem trochę klientów z Austrii, którzy siedzą w branży związanej z zimą i nartami. Wszyscy są zgodni - ten sport będzie coraz droższy. Ośrodki inwestują dziś olbrzymie pieniądze w infrastrukturę wyciągową i sprzęt do naśnieżania. Kto tego nie robi - zostaje w tyle. Ocieplenie klimatu zresztą wymusza takie ruchy. Generalnie uważa się, że za parę lat karnet dzienny na poziomie 80 EUR nie będzie niczym nadzwyczajnym. Kiedyś norma to było ok. 30 EUR/dzień; dziś 50 EUR stało się rzeczywistością, ciągle idzie i będzie szło w górę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Kto szuka promocji nie tylko w Polsce. Droga Szwajcaria w kolejnym ON po Saas Fee, tym razem Andermatt proponuje skipassy w atrakcyjnej cenie:

37 złotych za całodniowy karnet w ośrodku oferującym 120km tras? Tak, to już możliwe. Od sezonu 2017/18 SkiArena Andermatt-Sedrun w Szwajcarii wprowadziła elastyczny cennik skipassów. Generalnie im wcześniej kupujesz, tym korzystniejsza jest taryfa.

Ich wysokość zależy od daty zakupu, sezonu, dnia tygodnia a nawet warunków pogodowych. Zwiększono przy okazji zniżki dla dzieci do 66 proc. (wcześniej 50 proc.) i młodzieży 33 proc. (wcześniej 25 proc.). Rodziny i grupy mogą liczyć dodatkowo na 10-procentowy rabat.

Styczniowa okazja

Od dawna wiadomo, że dwa tygodnie stycznia po Święcie Trzech Króli to najbardziej korzystny moment. Ceny są ogólnie niskie, bo tłum z ferii świątecznych pojechał już do domów. Następna fala narciarzy pojawi się w Alpach dopiero pod koniec stycznia. Ale Andermatt zaproponowało w tym okresie ceny absolutnie bezkonkurencyjne.  W dniach 8-12 i 15-19 stycznia jednodniowy karnet można kupić już za 10 franków, czyli około 37 złotych. To co najmniej dwukrotnie taniej niż w polskich, bez porównania mniejszych ośrodkach w tym okresie.

Oferta będzie dostępna od 30 października 2017 na stronach www.skiarena.ch i  www.ticketcorner.ch/ski.

Edytowane przez marionen
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mifilim napisał:

PS

"ab 37 Franken" to chyba znaczy coś innego niż  "37 złotych za całodniowy karnet " :D. Ale 137 zł też nie jest najgorszą ceną za dzień. 

Cześć!

Jak wejdziesz w odpowiednią zakładkę www.skiarena.ch  w pdf. na stronie 25 masz info, że w styczniu od 08 do 12 i od 15 do 19 możesz kupić całodzienne karnety za 10 CHF. Jak dla mnie to cena bomba. Niestety w tym sezonie nie skorzystam. Do tego ośrodek ma niezły potencjał off piste, co dla mnie jest szczególnie atrakcyjne.

Pozdrawiam serdecznie! 

PS I dbaj o siebie, żeby Cię kontuzje omijały szerokim łukiem.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
7 godzin temu, mifilim napisał:

Miejscówa klepnięta, no i skipassy kupione ...po CHF 10 jak obiecali.  :ph34r::rolleyes:

Dzięki Marionen :ph34r: Przez Ciebie jadę do Szwajcarii. A nie planowałem.

PS

a widziałeś sezonówkę na Saas - Fee za € 205 ? :eek:: W przyszłym sezonie....

Nie dość, że widział , to nawet kupił i za 10 dni przetestuje

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mifilim napisał:

Miejscówa klepnięta, no i skipassy kupione ...po CHF 10 jak obiecali.  :ph34r::rolleyes:

Dzięki Marionen :ph34r: Przez Ciebie jadę do Szwajcarii. A nie planowałem.

PS

a widziałeś sezonówkę na Saas - Fee za € 205 ? :eek:: W przyszłym sezonie....

Mam nadzieję, że nie będziesz żałował wydanych franków na karnety i pogoda również dopisze. Karnet na Saas Fee od listopada do kwietnia kosztował mnie 222 CHF i parę razy tam zaglądnę. Jedyne czego się obawiam to tłumów na trasach. Ale mam alternatywę, jak będzie tłoczno to spadam poza trasy i przy okazji pohasam po okolicznych czterotysięcznikach. Do tego zapewnione wyborne towarzystwo. Może Jeeb coś napisze,  bo tam za chwilę powinien być. A 11 najbliższych dni jakoś mi zleci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, waldek~ napisał:

Nie mogłem już edytować a zapomniałem zapytać.

Czy wystarczy Skipass kupić w tych dniach i ta cena wchodzi automatycznie czy trzeba inaczej zamówić.

Kliknij "ticket kaufen" i przekieruje Cię na stronę SkiArena na platformie ticketcorner. Tu się rejestrujesz i potem zamawiasz skitickets  ale nie zapomnij ich "doładować" (czyli kupić de facto skipass na ile chcesz dni)  zanim klepniesz zamówienie :o Wybierasz daty i widzisz cenę skipassu w ten dzień. Te w promocji po CHF 10  są na 10 wybranych dni w styczniu. 

Jak coś to oczywiście masz do wyboru 70 innych ośrodków w Szwajcarii O.o

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, JurekByd napisał:

Mariusz - my też od jutra będziemy haratać tamtejsze stoki.

No to już zazdroszczę. Liczę na focie i jakieś tamtejsze informacje. U nas zimno i trzeba się czymś rozgrzać. Przy okazji dowiedz się co z karnetami, bo do mnie nic jeszcze nie dotarło! Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...