Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpejski Puchar Świata 17/18


Rekomendowane odpowiedzi

Już tylko 2 miesiące do zawodów w Soelden, a na forum cisza.

Zdjęcie użytkownika Ivica Kostelić Fan Club.

A zapowiada się, że to będzie jeden z najciekawszych sezonów wśród panów. Kontuzja Marcela Hirschera okazała się poważniejsza i nie wystąpi w Soelden (o czym wszyscy wiedzieli) ale prawdopodobnie zabraknie go w Levi. Biorąc pod uwagę stratę ostatnich treningów przedsezonowych z jego formą może być różnie, zwłaszcza na początku. Do tego Igrzyska Olimpijskie, gdzie zapewne nie jest usatysfakcjonowany swoimi zdobyczami. Nie wiem czy trochę nie odpuści PŚ. Z drugiej strony ciężko sobie wyobrazić kogoś innego z Wielką Kryształową Kulą. Jeśli odpuści PŚ, o medale będzie mu zdecydowanie łatwiej moim zdaniem. Wygląda, że walka o Kulę może wreszcie trwać do ostatnich zawodów... To tylko moje spekulacje! 

Edytowane przez marionen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na aktualną sytuację na lodowcu Rettenbach można mieć wiele wątpliwości co do pomyślnego przeprowadzenia pierwszych zawodów pod koniec pazdziernika. Sytuacja jest tragiczna, zjadło cały śnieg i to prawie do samej góry (szaro prawie aż pod sam tunel łączący lodowce). Gdyby nie przykryta cześć pucharowej trasy, to nie byłoby o czym mówić. Teraz wszystko zależy od temperatur pod koniec września i w pazdzierniku, armatki czekają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
7 minut temu, waldek~ napisał:

To będzie od początku jeździć, super.  Zapowiada się ciekawie, powoli możemy odliczać do startów :)

Nie sądzę by wystartował w Soelden, ale w Levi to prawdopodobne... 

PS choć w Jego przypadku wszystko możliwe...

Edytowane przez marionen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do inauguracji APŚ  tylko 12 dni, a trasa w Soelden już przygotowana na 100 %. Nie wiem tylko czy przy pomocy Snowfactory. Niezależnie od użycia (lub nie) urządzenia firmy TchnoAlpin stok wygląda prawie doskonale jak dla mnie...

 Zdjęcie użytkownika Ivica Kostelić Fan Club.

Ciekawe jak spisze się jedna z gigantowych gwiazd (po dłuższej nieobecności)...

Zdjęcie użytkownika Ivica Kostelić Fan Club.

... a co na to Norwegowie, Francuzi, Włosi, Austriacy, a ja po cichu liczę na dobry wynik Filipa Z.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marionen napisał:

Do inauguracji APŚ  tylko 12 dni, a trasa w Soelden już przygotowana na 100 %. Nie wiem tylko czy przy pomocy Snowfactory. Niezależnie od użycia (lub nie) urządzenia firmy TchnoAlpin stok wygląda prawie doskonale jak dla mnie...

 Zdjęcie użytkownika Ivica Kostelić Fan Club.

Ciekawe jak spisze się jedna z gigantowych gwiazd (po dłuższej nieobecności)...

Zdjęcie użytkownika Ivica Kostelić Fan Club.

... a co na to Norwegowie, Francuzi, Włosi, Austriacy, a ja po cichu liczę na dobry wynik Filipa Z.

TechnoAlpin - nie widziałem lepszego sprzetu, niz ten który produkuja, można powidzieć że na laboratoria i badania nie  żałuja pieniedzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze APŚ się nie zaczął, a już nadchodzą te najgorsze informacje. Kontuzje zaczynają zbierać żniwa. 6 dni do startu, a moja faworytka w konkurencjach szybkościowych ma kilka miesięcy z głowy. Dokładnie ile potrwa leczenie jeszcze nie wiadomo. Początek sezonu układa się pod Lindsey Vonn. Mam nadzieję, że ktoś Ilkę godnie zastąpi. A tak Ilka  Stuhec wyglądała na treningu

Zdjęcie użytkownika Ilka Stuhec.

Edytowane przez marionen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda jej,spotkałem ją w kwietniu w Livigno na krzesełku i spytałem,czemu nie było jej na ostatniej Gardenissimie,którą wygrała 5 razy w ostatnich latach i była z Isolde Costner wierną uczestniczką.Poskarżyła się,że choć chciała,to stoi na nartach pierwszy raz po zakończeniu Pucharu,bo sponsorzy po takim sezonie nie dają jej spokoju,goniąc z eventu na event...A teraz zerwała ACL na Pitztalu przy upadku.

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC pinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...