Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpejski Puchar Świata 17/18


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, waldek~ napisał:

Koniec sezonu dla Lindsey Von!!!

Pech w tym sezonie trwa nadal.

http://www.fakt.pl/sport/inne-sporty/wiadomo-co-stalo-sie-lindsey-vonn-slynna-narciarka-ma-zerwane-wiezadla-w-prawym/dbp87kx

Wolałbym żeby ta wiadomość okazała się nie prawdziwa.

Ten artykuł jest chyba trochę nieaktualny - 6 lut 13 08:36 :P

Lindsey ma dziś startować.

Edytowane przez m-ski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lindsey ma się dobrze, ale jej forma psychiczna niekoniecznie. Początek dla niej udany, jednak im bliżej mety, to jej przewaga słabła. Sam upadek każdemu może się przytrafić. W ostatnich latach jednak podobnych wypadków miała więcej ( wczoraj jako jedyna nie dojechała do mety).  Dwa zjazdy treningowe niewiele mówią o dyspozycji, to tylko treningi jednak. Trasa zjazdowa  w Lake Louise to ulubiony stok Lindsey (powszechnie uważany za najłatwiejszy w kobiecym turze) jednak mkną nim panie 130 na godzinę, a warunki (widoczność) i śnieg dodatkowo niesprzyjający. Jeśli tu nie będzie wygrywać, to nie ma szans dogonić wielkiego Ingemara Stenmarka. Dwa kolejne dni pokażą czy Vonn  ma jeszcze zwycięskie możliwości. W generalce pań hegemonia Michaeli może być podobna jak przez ostatnie lata Marcela. U panów nic jeszcze się nie wykrystalizowało (w generalce) i fajnie, może być ciekawie.

PS Waldek dowaliłeś tym postem, ale tam napisane na początku: we wtorek, podczas treningu przed mistrzostwami świata... Sam gorsze pomyłki robiłem, ale to przemilczę;)

Edytowane przez marionen
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marionen napisał:

PS Waldek dowaliłeś tym postem, ale tam napisane na początku: we wtorek, podczas treningu przed mistrzostwami świata... Sam gorsze pomyłki robiłem, ale to przemilczę;)

Gdybym czytał całość to bym wiedział. Dopiero co wstałem i jeszcze zaspany przy kawie szukałem informacji, założyłem że jak Google da coś na początek to jest to nowa wiadomość i poleciałem do sedna, ale to mnie nie usprawiedliwia. Czas nauczyć się czytać :D

19 minut temu, marionen napisał:

Aksel Wielki, po raz nie wiem już który udowadnia, że jest królem powrotów. Chyba żaden inny zawodnik nie potrafi tak szybko dojść do swojej optymalnej formy po kontuzji. Oby formę utrzymał do IO w Korei. Mimo trudnej trasy pierwsza 30 w komplecie na mecie, oby tak dalej...

Dokładnie, prawdziwy mistrz.

Nachylenie stoku robi wrażenie 50%, nawet w telewizji to widać a kamera spłaszcza. To jest Formuła 1 narciarstwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, będzie się działo w 2 przejeździe giganta. Nowe narty gigantowe i zupełnie inna jazda. Francuzi fatalnie, powrócił Ted, Marcel już w formie prawie jak Aksel L.S. 6 zawodników w sekundzie. W czołówce Filip9_9,  i Stefan walczy o 1 zwycięstwo. Jeszcze walka o 30 niczym o medale. 3 zawodników na 30 miejscu z tym samym czasem, a za nimi 6 gigancistów w z minimalną stratą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety SG pań dzisiaj odwołany i kombinacja również. Ale ciekawie za to u panów. Trudne warunki, trudna trasa i dzieje się. Marcel dopiero 8 . Może wygra ktoś z pierwszej 7. Szansę ma praktycznie każdy z pierwszej 14. Weekend konkurencji technicznych bez zwycięstwa Hirschera byłby interesujący i walka o dużą kulę nadal otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj niespodzianka  LV, a dzisiaj w końcu zwycięstwo po kontuzji (chyba pierwsze) Anny Veith :D.  U panów za to bez niespodzianek, zwycięstwa wielkich ALS i Marcela. Miła niespodzianka to pierwsze pudło dla Zana Kranjec'a. @marboru 8 zwycięstw to niemało, zwłaszcza dla LV. Przed nią jeszcze daleka droga....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj, przy okazji zwycięstwa LV, czułem się  nieswojo, oglądając ... Julię Mancuso. Fatalna jazda, widoczna nawet dla mnie, telewidza, ponad 5 sekund straty do Vonn, w konsekwencji odległe miejsce. :( Smutne, bo to i wielka mistrzyni, i ładna kobieta, i nietuzinkowa osobowość, i wreszcie - jak przypomniał redaktor Domański - była dziewczyna ALS... :D    

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC pinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...