Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Treking po Szwajcarii


JC

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Jasiek napisał:

przecież wszystkie fotki wyciągnięte na maxa w jakimś edytorze... ale spoko

Takie czasy. Dzisiaj to nawet jak robisz sobie zdjęcia z wakacji z rodziną, to nieraz telefon też Ci od razu proponuje podpicowanie takiej fotki. Co nie zmienia faktu, że piękne fotki i piękne krajobrazy.

Ja parę lat temu byłem połazić w okolicach Wengen i Grindelwaldu. Codziennie rano wstając z łózka w hotelu w Wengen mieliśmy panoramkę na Eiger, Monch i Jungfraujoch. Z kolei gdy wleźliśmy sobie na First ponad Grindenwald, to krajobrazy były tak nieprawdopodobnie piękne, że zastanawiałem się, czy to jest rzeczywiste. W ogóle to polecam właśnie tamtą okolicę na wakacje i to niekoniecznie zimą, gdy chodzą wyciągi, tylko także latem. Jest tam naprawdę masa atrakcji - można pojechać pociągiem na Jungfraujoch, wyjechać sobie na Schilthorn, połazić po górach, zobaczyć niesamowite wodospady Trummelbachfalle. Jak ktoś lubi dodatkowo różne techniczne urządzenia typu pociągi i wyciągi/gondolki to jest tam parę cudeniek techniki. Na okolicach partii szczytowej Jungfraujoch przez cały rok chodzi orczyk - trasa podobna pewnie długością do tej na Białym Krzyżu - no ale jest atrakcja, że w środku lata można parę zjazdów zaliczyć.

Edytowane przez Cosworth240
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MarioJ napisał:

Jakby nie podkręcił, to zaraz inny Janusz napisałby że słabizna.

Taki trend, że musi być kontrast i kolor. 

Tak ze może trochę wyluzuj, fotki ładne :-)

Ja jestem Janusz i może Ty wyluzuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, JC napisał:

Oprócz zdjęć Matternhornu, Paweł sfotografował 27 miliardów ton lodu, czyli największy w Alpach lodowiec Aletsch.

Jest piękny - jeden z niewielu ostatnich prawdziwych lodowców alpejskich.

W porównaniu z nim śmiesznie wyglądają te resztki lodu i stwardniałego śniegu,

na których Austriacy postawili kilka wyciągów orczykowych czynnych latem i nazwali lodowcem.

Szkoda że kolega nie przespacerował się kawałek w górę tym lodowcem bo było by znacznie więcej ciekawych zdjęć.

Bardzo lubię ośrodki narciarskie Aletsch i  Belalp, zlokalizowane na jego obrzeżu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...