Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów


keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

No to znamy też pozostałe ceny w SON czy jak się to zwie. Narciarsko nie wygląda źle. Sporo km tras za ludzkie ceny, choć pamiętam jak się jeździło w SON za sporo mniejsze pieniądze. Uważam jednak, że ceny wjazdów turystycznych(39zł) to sporo za dużo. Za niedługo się okaże, że wjazd na Skrzyczne jest droższy niż na Zugspitze(pomijam zarobki tam i u nas).

Edytowane przez czepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak już pisałem, jestem na wakacjach i jest pięknie... :D no i w związku z tym miałem nie pisać ale jak mnie wywołano do tablicy...

PS z donosów wiem że w Polsce armagedon, u mnie spoko dziś był kataklizm jakiś pogodowy padało :mad: chwile znaczy jakieś pół godziny! a temp. spadła do 19 :o ale juz jest Ok. Jutro ma być normal czyli 23-25

ale do rzeczy! prosta sprawa jak masz legitkę aktualna z ISIC lub ITIC w swoje konto (znizki student) i wszystko działa automatycznie przez cały rok.

PS. to TMR i taki magic! to nie jak w naszym innym kraju! 

Pozdrawiam jeszcze z CRO ale jeszcze tylko 3 dni! potem Italia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam co roku! 

Na skipassie 50 jurków na basenach kolejne. Poza tym zniżki w Rzymie, Paryżu a jeszcze ubezpieczenie w cenie.

A wiec jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2017 o 21:53, leitner napisał:

Mój brat korzystał z ISIC i wszystko dobrze działało (pomijając to, że nikt tego nie sprawdzał).

Potwierdzam. Wszystko działa. Wymagało troszkę cierpliwości. Karta ITIC/ISIC po zakupieniu u polskiego operatora (kupowaliśmy w Almaturze) musi zostać zarejestrowana w bazie danych ISIC. Trwało to około 72 godzin. System GOPASS kontaktuje się z bazą danych ISIC i sprawdza prawidłowość numeru karty. Jeśli jest OK trwale przypisuje zniżkę. Nie musi to byc potem sprawdzane bo indywidualna karta GOPASS zostaje zdefiniowana jako juniorska. Jeśli jest się uprawnionym (uczeń, student, nauczyciel) warto to zrobić bo oszczędność jest spora. Sprytna sezonówka kosztuje wtedy 719 złotych, a ISIC 24 (bez ubezpieczenia), ITIC 79 (tu ubezpieczenie jest obowiązkowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wspólny karnet Zieleniec Ski Arena oraz Czarnej Góry stał się faktem! http://www.czarnagora.pl/aktualnosci/381-sudety-ski-wspolny-karnet-z-zieleniec-ski-arena 

Cytat

W ramach karnetu będzie można korzystać przez dowolne 6 dni sezonu narciarskiego 2017 / 2018 (po 13h dziennie). Jest to nie lada gratka dla miłośników szusowanka tym bardziej, że karnet będzie dostępny do końca grudnia w przedsprzedaży online z rabatami od 5 do 30%. Naturalnie w czasie sezonu narciarskiego karnet będzie można zakupić w kasach ośrodków przy stokach w cenie 570,00 PLN normalny i 470,00 PLN ulgowy (dzieci 10 lat). Warunkiem korzystania z karnetu jest wykorzystanie 1 dnia tylko w jednym ośrodku.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Polska - ceny skipassów

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...