Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów


keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, pawelb91 napisał:

Plus kilka wyjazdów na Jaworzynę i już na zero wyjdzie. Jasna sprawa.

Ja czekam na cenniki reszty - Rytro, Cieniawa, Słotwiny Tab., pełny cennik stacji PKLu. 
Pomyślę jak strategicznie podejść do sezonu. Na Czarną Górę w Siennej kupiłem 5 dniowy bo nigdy tam nie byłem i chcę zobaczyć. 

Tatry Ski skreślam podobnie jak w zeszłym sezonie bo ceny wywindowane 150zł 4h w Top Sezonie i 135zł 4h w Sezonie.
Mogę pojechać do Bormio w drugiej połowie marca i dzienny skipass na promocji wyjdzie mnie taniej.

Obstawiam,że dla oszczędnych znowu będzie Cieniawa,gdzie dotychczas ceny były wręcz symboliczne.Al;e że też chce Ci się siedzieć cięgiem 5 dni w Czarnej Górze,jakby to były 3 Doliny...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Obstawiam,że dla oszczędnych znowu będzie Cieniawa,gdzie dotychczas ceny były wręcz symboliczne.Al;e że też chce Ci się siedzieć cięgiem 5 dni w Czarnej Górze,jakby to były 3 Doliny...

Cieniawa mam nadzieję że ruszy, tak samo Kokuszka.
Na 3-4h można skoczyć i poskręcać. Fajne stacje z klimatem.

Wytrzymam te 5 dni w Czarnej Górze 😃
Z Sącza 400km więc na kilka dni będzie ok. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, moruniek napisał:

Tanio tam raczej nigdy nie było. Teraz jest wręcz drogo. Czy pomniejsze stacje zrzeszone w grupie, będą mogły sprzedawać swoje oddzielne karnety godzinowe ? Jak nie, to raczej nie widzę wielkiego obłożenia u nich na stokach. 150 zł za 4 godziny jazdy na Harendzie, Długiej Polanie, Witowie itp. ?   

W ubiegłym sezonie wiele taniej nie było. Największy minus od ubiegłego roku, to ograniczenie karnetów godzinowych. Teraz tylko dwie opcje. Kiedyś na 6-godzinnym spokojnie można było Białkę i Jurgów obskoczyć, czy podobną kombinację. Teraz naprawdę nie widzę sensu jazdy w tych mniejszych stacjach na wspólnym karnecie godzinowym. A osobnych cenników tylko dla jednej stacji, zbyt wiele nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lexi napisał:

No tak,  ale mogą mieć "lokalny cennik" ..jak np. RusinSki

..równie ciepło oczywiście pozdrawiam Marku !!!:)

A czy nie lepiej dla Ciebie np. taka sezonówka Bachledka - troszkę dalej niż Jurgów - ale dla Ciebie chyba blisko. W tym roku tam się wybiorę. Nigdy nie byłem.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marekbtl napisał:

A czy nie lepiej dla Ciebie np. taka sezonówka Bachledka - troszkę dalej niż Jurgów - ale dla Ciebie chyba blisko. W tym roku tam się wybiorę. Nigdy nie byłem.

pozdrawiam

Sezonówka niekoniecznie bo nie jestem aż tak stabilny "uczuciowo" w stosunku do stoków narciarskich ale wybrałbym sie do Bachledki, też nie byłem - może coś sklecimy razem kiedyś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marekbtl napisał:

A czy nie lepiej dla Ciebie np. taka sezonówka Bachledka - troszkę dalej niż Jurgów - ale dla Ciebie chyba blisko. W tym roku tam się wybiorę. Nigdy nie byłem.

pozdrawiam

 

3 minuty temu, Lexi napisał:

Sezonówka niekoniecznie bo nie jestem aż tak stabilny "uczuciowo" w stosunku do stoków narciarskich ale wybrałbym sie do Bachledki, też nie byłem - może coś sklecimy razem kiedyś?

Bardzo fajna stacja, fajne widoki. Stare krzesło (wolne) wymienione na gondolkę. 

panoramka.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelb91 napisał:


Też nie byłem, planuję odwiedzić w dogodnym terminie do jazdy.

Cze

To robi się ekipa ;)

pozdrawiam

ps. Ja tam w tym roku na pewno zawitam - muszę zobaczyć jak tam jest, generalnie ze względu na dojazd to okolice Bukowiny mi najbardziej pasują. A i karnet z możliwością wyboru stacji - też, choć drogo i boli fakt, że nie ma sezonowi. Sprawdzę Bachledkę i może sezonówkę kupię, bo jest tania, jak będzie tam spoko oczywiście. Oleje wówczas rodzime stacje. Ale się nie zarzekam, bo lubię nasze rodzime stacje.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, marekbtl napisał:

Cze

To robi się ekipa ;)

pozdrawiam

ps. Ja tam w tym roku na pewno zawitam - muszę zobaczyć jak tam jest, generalnie ze względu na dojazd to okolice Bukowiny mi najbardziej pasują. A i karnet z możliwością wyboru stacji - też, choć drogo i boli fakt, że nie ma sezonowi. Sprawdzę Bachledkę i może sezonówkę kupię, bo jest tania, jak będzie tam spoko oczywiście. Oleje wówczas rodzime stacje. Ale się nie zarzekam, bo lubię nasze rodzime stacje.

pozdrawiam

Marku,

to dobra stacja, nawet na 2-3 razy w sezonie, ale raczej nie więcej. PKL gdyby był odrobinkę tańszy, to dobra alternatywa, mamy kilka stacji do wyboru (oczywiście z ich mankamentami). Pingwin raczej przegiął z ceną. Mi po głowie jeszcze chodzi Meander, sezonówka z termami za relatywnie małe pieniądze (w zeszłym roku w przedsprzedaży to był koszt 150 Euro), 4-5 wyjazdów i się zwraca.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, moruniek napisał:

Marku,

to dobra stacja, nawet na 2-3 razy w sezonie, ale raczej nie więcej. PKL gdyby był odrobinkę tańszy, to dobra alternatywa, mamy kilka stacji do wyboru (oczywiście z ich mankamentami). Pingwin raczej przegiął z ceną. Mi po głowie jeszcze chodzi Meander, sezonówka z termami za relatywnie małe pieniądze (w zeszłym roku w przedsprzedaży to był koszt 150 Euro), 4-5 wyjazdów i się zwraca.  

Cześć

Masz rację Krzychu, sezonówka miałaby sens na Tatry Super Ski, sporo stacji do wyboru, a przede wszystkim w 1 lokalizacji. PKL też do rozważenia, ale ja mam daleko, a stacje rozsiane, podobnie jak Pingwin. Sprawdzę ten Meander, jak namierzę bo pierwszy raz słyszę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, moruniek napisał:

Marku,

to dobra stacja, nawet na 2-3 razy w sezonie, ale raczej nie więcej. PKL gdyby był odrobinkę tańszy, to dobra alternatywa, mamy kilka stacji do wyboru (oczywiście z ich mankamentami). Pingwin raczej przegiął z ceną. Mi po głowie jeszcze chodzi Meander, sezonówka z termami za relatywnie małe pieniądze (w zeszłym roku w przedsprzedaży to był koszt 150 Euro), 4-5 wyjazdów i się zwraca.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2022 o 11:37, surfing napisał:

Wiślański Skipass cennik na sezon 2022/23     Skipass całodzienny    145zł

Przedsprzedaż; 7 dowolnych dni - 690zł wzrost ceny o 23%  (560zł w ubiegłym sezonie),  

Przedsprzedaż całosezonowy Wiślański Skipass 1590zł

  

 

Wiślański Skipass dodano karnet 3 i 5 dowolnych dni  https://wisla.e-skipass.pl/

3   dowolne dni  264zł = 88zł dzień

5 dowolnych dni 472zł = 94,50 dzień 

7 dowolnych dni - 690zł   = 98,50 dzień

 

898806587_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2022-10-26070804.jpg.bcf1d7e6ac7d5a5e6466cb50c0cb6029.jpg

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, surfing napisał:

Wiślański Skipass dodano karnet 3 i 5 dowolnych dni  https://wisla.e-skipass.pl/

3   dowolne dni  264zł = 88zł dzień

5 dowolnych dni 472zł = 94,50 dzień 

7 dowolnych dni - 690zł   = 98,50 dzień

 

898806587_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2022-10-26070804.jpg.bcf1d7e6ac7d5a5e6466cb50c0cb6029.jpg

 

Cześć

I to rozumiem - cena za dzień "hurtowa" poniżej 100 - więc uczciwie. Sezonówka też. W Tatry "SS" za 14 dowolnych dni (taka ich q..a sezonowka) wychodzi ponad 120 pln/dzień. A z tego co wiem to i tu i tu jest Tauron. Może ludzie zmienią destynację, czego Wam nie życzę z oczywistych względów.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...