Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów


keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Tsol napisał:

Poczekajcie jak podadzą ceny w Szczyrku, wtedy zaczniecie płakać :-)

Moim zdaniem się zdziwicie z tymi cenami w Szczyrku. Biorąc pod uwage ich politykę zmiennych cen to nie powinno być źle. Będzie pewnie taniej jak u Pingwina czy Tatry SS. Myślę, że max będzie tak po 139 ale życie wszystko zweryfikuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, surfing napisał:

Wiślański Skipass dodano karnet 3 i 5 dowolnych dni  https://wisla.e-skipass.pl/

3   dowolne dni  264zł = 88zł dzień

5 dowolnych dni 472zł = 94,50 dzień 

7 dowolnych dni - 690zł   = 98,50 dzień

 

898806587_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2022-10-26070804.jpg.bcf1d7e6ac7d5a5e6466cb50c0cb6029.jpg

 

Uczciwie też podają ile tych skipassów promocyjnych jeszcze zostało w sprzedaży, co bardzo rzadko się zdarza.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, moruniek napisał:

Uczciwie też podają ile tych skipassów promocyjnych jeszcze zostało w sprzedaży, co bardzo rzadko się zdarza.   

Tak to prawda, ilość ograniczona - kto kupi ten zaoszczędzi - ale póki co to szału nie ma z zakupami, sporo jeszcze zostało. Choć dziwi mnie fakt, że 5-dniowe sa tańsze od 7-mio dniowych całodziennych w przeliczeniu na dzień. Wczoraj Żona kupowała bilety na koncert Podsiadły w Warszawie (tak szykuj Krzysiu spanie :)), lipiec chyba przyszły rok - 65 000 w 15min poszło - jak węgiel z kopalni

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marekbtl napisał:

Tak to prawda, ilość ograniczona - kto kupi ten zaoszczędzi - ale póki co to szału nie ma z zakupami, sporo jeszcze zostało. Choć dziwi mnie fakt, że 5-dniowe sa tańsze od 7-mio dniowych całodziennych w przeliczeniu na dzień. Wczoraj Żona kupowała bilety na koncert Podsiadły w Warszawie (tak szykuj Krzysiu spanie :)), lipiec chyba przyszły rok - 65 000 w 15min poszło - jak węgiel z kopalni

pozdrawiam

Nie wiem na jaki koncert Ty się wybierasz w lipcu, ale ten o którym napisałeś jest 26 sierpnia 😉. Chyba, że zamierzacie u nas zamieszkać od lipca do 26 sierpnia, to rozumiem, że uprzedzacie nas, dość wcześnie o tym fakcie. 

p.s.

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, moruniek napisał:

Uczciwie też podają ile tych skipassów promocyjnych jeszcze zostało w sprzedaży, co bardzo rzadko się zdarza.   

Ten sam pośrednik sprzedawał pierwszy rzut karnetów na Zieleniec, też była podana liczba karnetów w sprzedaży. Sprzedały się wszystkie w jeden dzień. Taka mała pula była.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Victor napisał:

Tak patrzę na ceny to ogólnie 70/80% do alpejskich a cała reszta 1/1 można by napisać . Drogo w PL jednym słowem . . Wisła 30km=30€ WOW

Od lat porównania cen do oferty w Polsce w porównaniu do alpejskich regionów (tańszych czy droższych) pokazują że w Polsce nie opłaca się jeździć, tylko jest to na miejscu (oczywiście dla części osób) więc się jeździ. 

Gdybym mieszkał nad morzem to wątpię czy by mi się chciało odwiedzać krajowe stoki... na weekend za daleko, a na dłużej lepiej coś zorganizować w Alpach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pawelb91 napisał:

Gdybym mieszkał nad morzem to wątpię czy by mi się chciało odwiedzać krajowe stoki... na weekend za daleko, a na dłużej lepiej coś zorganizować w Alpach.

Dwa lata temu spotkałem ekipę rodaków w Swiss dokładnie w Grindenwald/Wengem ze Szczecina którzy potwierdzili to co napisałeś przed chwila,ze nie ma sensu w PL regiony jechać …strata czasu . 
Takie pytanie,gdyz zastanawiam się czy  lokalami w PL maja takie same zniżki na skipasy jak Ci w alpach z tego co pamiętam roczny dla swoich w Swiss to 30% ceny rocznego a jak jest w PL .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, moruniek napisał:

Nie wiem na jaki koncert Ty się wybierasz w lipcu, ale ten o którym napisałeś jest 26 sierpnia 😉. Chyba, że zamierzacie u nas zamieszkać od lipca do 26 sierpnia, to rozumiem, że uprzedzacie nas, dość wcześnie o tym fakcie. 

p.s.

Zapraszamy.

Cze

tak w sierpniu jest - taki troszkę niezorientowany jestem, ale jadę😁

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

W zupełności wystarczy żeby sie zamordować ..odpocząć i skatować sie ponownie..

Albo zanudzić... Zazwyczaj w Wiśle cały dzień śmigałem jedynie w Soszowie, reszta to combo 2-3 ośrodków jednego dnia. Biorąc pod uwagę korki w Wiśle i bardziej oddalone stoki (Złoty Groń) te sześć godzin sprawia że każdą minutę wypada szanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Victor napisał:

Takie pytanie,gdyz zastanawiam się czy  lokalami w PL maja takie same zniżki na skipasy jak Ci w alpach z tego co pamiętam roczny dla swoich w Swiss to 30% ceny rocznego a jak jest w PL .

Zniżka dla lokalny jest raczej rzadko... znam kilka stacji które robiły / robią zniżki na jakiś czas lub ciągłe ale nie duże.

Przykładowo na Wierchomli był tańszy skipass dla lokalnych (mieszkańców powiatu) ale to rzędu 10-15%.
Podobnie Kokuszka koło Piwnicznej udzielała zniżki dla mieszkańców powiatu na czas ferii (ale to orczyk 600m). 
Ja akurat mam zniżkę w Rytrze 10% jako mieszkaniec Nowego Sącza (potrzebna ważna imienna karta którą można wyrobić). Dla mieszkańców gminy Rytro za to przez ostatnie 3 sezony była spora zniżka na skipassy - rzędu 60% ale korzysta z niej mało osób bo sama gmina jest niewielka...

Więc ogólnie jest słabo, zniżki raczej symboliczne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marekbtl napisał:

Cze

Bardzo delikatnie to ująłeś. Chciałbym, aby w tym roku wszyscy potencjalni klienci wyjechali za granicę, może by ich to czegoś nauczyło.

pozdrawiam

Cześć

Że niby nie przyjadą do Białki? Na Sylwestra? Proszę Cię...

pozdro

Edytowane przez brachol
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jusik2002 napisał:

A kiedy było po 139 ? Może w okresie świątecznym. W historii mam po 119 w ubiegłym sezonie kupowane. 

Nie wiem skąd masz taką cenę. Ja co prawda nie byłem w zeszłym roku w Szczyrku ale w 2021 roku w lutym za czterodniowy karnet zapłaciłem 466 zł to wychodzi po 116,5 za dzień , ale to przy karnecie czterodniowy. Na jeden dzień już wtedy kosztował karnet około 140 zł. W zeszłym roku na jeden dzień w sezonie cena dochodziła do 160 zł jak kupowałeś karnet w okienku. Do tego ten karnet nie obowiązywał na jazdę wieczorną. Jak chcesz jeździć i na nocnej to wychodziło ponad 200 zł, gdzie w Białce za całodzienny razem z wieczorną jazdą kosztowało 125 zł. Dla mnie to duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, brachol napisał:

Cześć

Że niby nie przyjadą do Białki? Na Sylwestra? Proszę Cię...

pozdro

Cześć

Wiem, wiem, ale czy nie można pomarzyć? Ale czytając powyższe posty część osób z Wybrzeża już do siebie zrazili, może to będzie jakiś impuls. Sam osobiście tam bym nie pojechał w tym okresie, ale są tacy co im to póki co pasuje - zawsze to była jakaś tańsza alternatywa prawdziwych gór, nie można powiedzieć, bo inwestują w rozwój, baza noclegowa też jest spora i jakieś atrakcje także. Ale jeśli to przestanie być tanią alternatywą, to amatorzy białego szaleństwa powoli będą zmieniać destynację swoich podróży narciarskich. Przynajmniej tak sądzę.

Karnety w PL są tańsze, ale ile w tej cenie jest jazdy, a ile stania w kolejkach? Dla rodzin z dziećmi to już przy 2-ce dzieci wychodzi nieomal identycznie - bo u nas dzieci to jednak sztuka i różnica w cenie karnetów dorosły/dziecko praktycznie niezauważalna.

pozdrawiam

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tsol napisał:

Nie wiem skąd masz taką cenę. Ja co prawda nie byłem w zeszłym roku w Szczyrku ale w 2021 roku w lutym za czterodniowy karnet zapłaciłem 466 zł to wychodzi po 116,5 za dzień , ale to przy karnecie czterodniowy. Na jeden dzień już wtedy kosztował karnet około 140 zł. W zeszłym roku na jeden dzień w sezonie cena dochodziła do 160 zł jak kupowałeś karnet w okienku. Do tego ten karnet nie obowiązywał na jazdę wieczorną. Jak chcesz jeździć i na nocnej to wychodziło ponad 200 zł, gdzie w Białce za całodzienny razem z wieczorną jazdą kosztowało 125 zł. Dla mnie to duża różnica.

Nie wiem co jest w okienku, skoro taniej jest przez Internet to po co stać w kolejce. Taką mam cenne zakupu w systemie, dla seniora 99 a dla dziecka 109. Już nie wspomnę, że na początku sprzedaży zawsze rzucają jakąś cene promocyjną i dodatkowo ich ruchomy cennik (im wcześniej tym taniej). Jak biorę dzienny to nie interesuje mnie wieczorny więc nic tu nie sumuję. W każdym razie moim zdaniem przy zakupie przez internet cena za dzienną jazdę będzie w okolicy 139 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, marekbtl napisał:

Cze

Bardzo delikatnie to ująłeś. Chciałbym, aby w tym roku wszyscy potencjalni klienci wyjechali za granicę, może by ich to czegoś nauczyło.

pozdrawiam

Nie no, jak mam do wyboru Białkę za 35 euro albo porządny ośrodek alpejski za 40-45 euro to o czym gadać. Dla dorosłego. Bo w AT dzieci jeżdżą za darmo, a juniorzy za 50%. Jak masz dzieci, jazda w PL (poza incydentami) nie ma sensu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2022 o 21:54, pawelb91 napisał:

Od lat porównania cen do oferty w Polsce w porównaniu do alpejskich regionów (tańszych czy droższych) pokazują że w Polsce nie opłaca się jeździć, tylko jest to na miejscu (oczywiście dla części osób) więc się jeździ. 

Gdybym mieszkał nad morzem to wątpię czy by mi się chciało odwiedzać krajowe stoki... na weekend za daleko, a na dłużej lepiej coś zorganizować w Alpach.

Zeszły sezon (restrykcje covidowe w AT, IT) to odwrócił, opłacało (dało) się jeździć tylko w PL, i naszym się w d... poprzewracało chyba. 
Skąd oni wezmą klientów.

A może się mylę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...