Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów


keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

Laskowa Ski

Karnety - cennik Sezon 22/23

KARNET DO 5 LAT DO 9 LAT UCZEŃ/STUDENT DO 26 LAT
SENIOR OD 60 LAT
NORMALNY
2H 1 zł 55 zł 80 zł 95 zł
3H 1 zł 60 zł 90 zł 105 zł
4H 1 zł 65 zł 100 zł 115 zł
KARNET WIECZORNY 16-19 1 zł 55 zł 80 zł 95 zł
DZIENNY 9-19 1 zł 75 zł 110 zł 130 zł

 

KARNETY WIELODNIOWE
9:00-19:00
DO 5 LAT DO 9 LAT UCZEŃ/STUDENT DO 26 LAT
SENIOR OD 60 LAT
NORMALNY
2 DNI 1 zł 110 zł 195 zł 215 zł
3 DNI 1 zł 160 zł 285 zł 315 zł
4 DNI 1 zł 205 zł 380 zł 410 zł
5 DNI 1 zł 250 zł 460 zł 500 zł
6 DNI 1 zł 290 zł 535 zł 585 zł
7 DNI 1 zł 330 zł 605 zł 665 zł

 

KARNETY RODZINNE
2+1 4H 285 zł DWÓCH DOROSŁYCH I DZIECKO DO 16 ROKU ŻYCIA
2+2 4H 345 zł DWÓCH DOROSŁYCH I DWOJE DZIECI DO 16 ROKU ŻYCIA
2+3 4H 395 zł DWÓCH DOROSŁYCH I TROJE DZIECI DO 16 ROKU ŻYCIA
2+1 DZIENNY 320 zł DWÓCH DOROSŁYCH I DZIECKO DO 16 ROKU ŻYCIA
2+2 DZIENNY 380 zł DWÓCH DOROSŁYCH I DWOJE DZIECI DO 16 ROKU ŻYCIA
2+3 DZIENNY 440 zł DWÓCH DOROSŁYCH I TROJE DZIECI DO 16 ROKU ŻYCIA

http://www.laskowa-ski.pl/karnety-cennik/

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, pawelb91 napisał:

Teraz po okolicy (Krynica, Tylicz) widać jak niedorzeczna jest cena w Arenie Słotwiny na 2 godzinny wieczorny karnet - 105zł!

 

9 minut temu, Kolorowy napisał:

Ciekaw jestem wieczornej frekwencji na Słotwinach w sezonie.

Stacje Pingwina są tak rozreklamowane, i tak oblegane, że nie spodziewałbym się tego że ludziom będzie przeszkadzać ta cena. Analogicznie na przykładzie Kasiny - ludzie jeżdżący w ostatnich latach w Kasinie, często z rozmów wnioskuje - nie mają pojęcia o alternatywnych ośrodkach w okolicy. 

Edytowane przez Gerald
  • Like 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t

W dniu 17.11.2022 o 13:54, marekbtl napisał:

Cześć

W tatry ski teraz kupujesz na określony sezon - bez wskazania daty, trzeba by doczytać w regulaminie zasady zwrot o ile przewidują taką możliwość. W faq możesz sprawdzić. Zakup elektro do 14 dni bez problemu. Reszta jeśli nie została aktywowana też przed upływem danego sezonu. Czyli jak kupisz 3dni z rzędu - i nie wykorzystasz 1-go to przepada. Natomiast jeśli kupisz 10 pojedyńczych i wykorzystasz 7 - to te 3 możesz zwrócić.

pozdrawiam

cztery, może pięć lat temu aktywowałem z rodziną bilety czterodniowe w niskim i kontynowałem w czasie świąt po cenie niskiego - tak to chyba działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lika napisał:

t

cztery, może pięć lat temu aktywowałem z rodziną bilety czterodniowe w niskim i kontynowałem w czasie świąt po cenie niskiego - tak to chyba działa.

O ile mnie pamięć nie myli to jeszcze parę lat temu w Tatra ski było tak że jak kupiłeś do któregoś tam listopada/ grudnia to za sezon wysoki płaciło się jak za niski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lika napisał:

t

cztery, może pięć lat temu aktywowałem z rodziną bilety czterodniowe w niskim i kontynowałem w czasie świąt po cenie niskiego - tak to chyba działa.

Cześć

Już niestety tak nie jest, mam info z ON Kotelnica, pisałem do nich a propos zakupu większej ilości pojedyńczych dni. Mam karnety ale nie dało rady zakupić jednorazowo większej ilości i nabić na karnet. Trzeba było kupować pojedyńczo i dobijać do karnetu. Karnet startowy jest ważny tylko do 24.12.2022, później już nie będzie działał, ale zawsze go możesz zwrócić przed upływem tej daty. Top sezon działa we wszystkich okresach, bo jest najdroższy, a sezon wysoki w startowym i wysokim, bo jest droższy od startowego, wiec też w nim działa.

Ze zwrotem akurat nie miałem u nich problemu, w zeszłym sezonie więc teraz także nie powinno być. W wielodniowych po aktywacji nie ma możliwości już zwrotu (jedynie chyba jeśli użytkownik ulegnie wypadkowi i przedstawi stosowne zaświadczenie), można go zwrócić bez aktywacji, ale jeśli np jest to 3-dniowy, to nie później niż 4 dni przed końcem jego ważności.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, marekbtl napisał:

Cześć

Już niestety tak nie jest, mam info z ON Kotelnica, pisałem do nich a propos zakupu większej ilości pojedyńczych dni. Mam karnety ale nie dało rady zakupić jednorazowo większej ilości i nabić na karnet. Trzeba było kupować pojedyńczo i dobijać do karnetu. Karnet startowy jest ważny tylko do 24.12.2022, później już nie będzie działał, ale zawsze go możesz zwrócić przed upływem tej daty. Top sezon działa we wszystkich okresach, bo jest najdroższy, a sezon wysoki w startowym i wysokim, bo jest droższy od startowego, wiec też w nim działa.

Ze zwrotem akurat nie miałem u nich problemu, w zeszłym sezonie więc teraz także nie powinno być. W wielodniowych po aktywacji nie ma możliwości już zwrotu (jedynie chyba jeśli użytkownik ulegnie wypadkowi i przedstawi stosowne zaświadczenie), można go zwrócić bez aktywacji, ale jeśli np jest to 3-dniowy, to nie później niż 4 dni przed końcem jego ważności.

pozdrawiam

Mam wrażenie, że strasznie zaczynamy sobie komplikować życie. Te cenniki są coraz bardziej nieczytelne, skomplikowane (PKL, Białka, Szczyrk). A można zrobić to prosto i czytelnie jak Tylicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, moruniek napisał:

Mam wrażenie, że strasznie zaczynamy sobie komplikować życie. Te cenniki są coraz bardziej nieczytelne, skomplikowane (PKL, Białka, Szczyrk). A można zrobić to prosto i czytelnie jak Tylicze.

Krzysiu

To prawda, jest to nieco skomplikowane, co kiedy i jak można zrobić, kiedy działa, a kiedy nie. Tylicz w mojej ocenie - i cała grupa chyba (Tabaszewski nie wiem, bo chyba jeszcze nie opublikowali cennika), mają parcie na rozwój i ściągnięcie największej możliwej ilości klientów. Z cennika Tylicza Ski/Master KAŻDY znajdzie coś dla siebie, jest tyle opcji że nikt przy zakupie nie będzie miał dylematu, a Tabaszewski jak zrobi wieczorną jazdę za 50 pln - to pingwin klęknie. Jeszcze jak Tylicze pomogą mu ogarnąć stok (naśnieżanie/ratrakowanie) to będzie miał spore obłożenie mimo gorszej infrastruktury. 

Tylicze się chyba dogadały ze sobą - są identyczne cenowo - oprócz jazdy wieczornej - Tylicz ski jest 10 tańszy ale oni chyba nie ratrakuja przed wieczorną.

W każdym razie życzę im powodzenia. Gdybym miał bliżej do nich to pewnie częściej bym tam zaglądał.

pozdrawiam

ps. Mocno mailowałem z ON Kotelnica odnośnie karnetów i ich wykorzystania, muszę tylko pilnować aby np. w sezonie startowym nie ściągło mi z sezonu wysokiego (na top nie kupowałem bo jadę do Krynicy) , wszystko mam nabite na 3 karnety. Upewniałem się też, że każdego innego dnia na karnecie może jeździć różna osoba - może taka dostałem informację od operatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Spiochu napisał:

Masakra!

To niestety najważniejszy ośrodek w Polsce*, więc teraz jest duży dylemat co robić.

 

Nigdy tam jakiś nie byłem. A chciałem - w zeszłym roku nawet jechałem tam ale mi zaczął cieknąć płyn chłodniczy i w Chabówce zawróciłem. Myślałem że pojadę w tym roku pare razy ale teraz to już nie wiem ...może trzeba na Słowacje całkiem sie przeflancować..

8 godzin temu, Spiochu napisał:

* - bo Ptak ma tam treningi.

Udzielasz sie u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2022 o 23:06, Spiochu napisał:

Masakra!

To niestety najważniejszy ośrodek w Polsce*, więc teraz jest duży dylemat co robić.

 

* - bo Ptak ma tam treningi.

Cześć

Jest w grupie, to musi być jak w pozostałych ośrodkach, a jak się już pochwalił publicznie, że cenę prądu ma dupie bo ma umowę długoterminową po starych cenach (nie wiem skąd i jak?) to tylko może zacierać ręce. Pewnie Bartek będzie miał specjalna cenę, albo zmieni stok, bo część jego kursantów stwierdzi że bardzo drogo.

pozdrawiam

ps. @Lexi bardzo fajna górka, stok treningowy - petarda, ma wszystko co trzeba i płaskie i ścianka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marekbtl napisał:

ps. @Lexi bardzo fajna górka, stok treningowy - petarda, ma wszystko co trzeba i płaskie i ścianka.

Właśnie jechałem sprawdzić jak zaczęło cieknąć (jak sie okazało rozszczelniło sie łącze jednego z przewodów płynu) - dolałem wody w Chabówce (Moja - chyba najlepsze ceny paliwa w promieniu 100km mają zawsze) i pojechałem  z powrotem przez Spytkowice oczywiście z 3 godzinnym przystankiem na nartowanie tamże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2022 o 22:52, pawelb91 napisał:

Teraz po okolicy (Krynica, Tylicz) widać jak niedorzeczna jest cena w Arenie Słotwiny na 2 godzinny wieczorny karnet - 105zł!

Pingwin zawsze polował na frajerów, którzy nie szukają alternatyw. Z drugiej strony sami mocno promują swoją promocję na Black Friday, gdzie ceny są ok. 

Ale my tu sobie gadu gadu o Słotwinach, która są jedną z najnowocześniejszych stacji w Polsce. A tu sam wkleiłeś cennik z Laskowej, gdzie za 2 godz. jazdy po trasach, które rzadko kiedy są w całości otwarte, a głównym wyciągiem jest krzesło z muzeum techniki, trzeba płacić 95 zł:))))). Jak dla mnie, jak na razie, top cenowego przegięcia w PL. Pingwin przy tym to nic, bo tam jest przynajmniej jakość i jedne z najlepszych systemów naśnieżania w PL i ogólny wypas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...