Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów


keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.11.2022 o 19:49, Lexi napisał:

Żeby było śmieszniej przed paroma minutami właściciel sie chwalił w wiadomościach TVN że prąd ma po starej cenie bo takie podpisał umowy!!!....

To jest to z czym często mamy teraz do czynienia. Inflacja jest w wielu przypadkach pretekstem do dymania klienta i nie ma nic wspólnego ze wzrostem kosztów funkcjonowania firmy. Tak więc mamy teraz 120 zeta za 3h jeżdżenia po pagórku z trasą liczącą około kilometra:))). Ok, znając rodaków i tak będzie tłoczono, więc już nawet więcej pisał nie będę.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, tresor napisał:

Ale my tu sobie gadu gadu o Słotwinach, która są jedną z najnowocześniejszych stacji w Polsce. A tu sam wkleiłeś cennik z Laskowej, gdzie za 2 godz. jazdy po trasach, które rzadko kiedy są w całości otwarte, a głównym wyciągiem jest krzesło z muzeum techniki, trzeba płacić 95 zł:))))). Jak dla mnie, jak na razie, top cenowego przegięcia w PL.

Laskowa ostro pojechała z cennikiem 🙃 to prawda. Taka kasa za wleczenie się na górę w tempie Wierchomli (jestem ciekaw cen tam właśnie bo również może być nieadekwatnie). Kiedyś chciałem się wybrać ale skoro nie otwierają wszystkich tras to nie chcę (nie wiem kiedy ostatnio chodził ten kawałek czarnej).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

Laskowa ostro pojechała z cennikiem 🙃 to prawda. Taka kasa za wleczenie się na górę w tempie Wierchomli (jestem ciekaw cen tam właśnie bo również może być nieadekwatnie). Kiedyś chciałem się wybrać ale skoro nie otwierają wszystkich tras to nie chcę (nie wiem kiedy ostatnio chodził ten kawałek czarnej).

Tam jest wszystko słabo poza potencjałem. Zabytek jako wyciąg, marne naśnieżanie, jeszcze mikroklimat nie pomaga, bo szybko się im wszystko topi. A tu jeszcze promocyjna cena. No ciekawy jestem tego sezonu u nich, bo tam raczej przypadkowy feryjny narciarz z Polski nie dociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tresor napisał:

Tam jest wszystko słabo poza potencjałem. Zabytek jako wyciąg, marne naśnieżanie, jeszcze mikroklimat nie pomaga, bo szybko się im wszystko topi. A tu jeszcze promocyjna cena. No ciekawy jestem tego sezonu u nich, bo tam raczej przypadkowy feryjny narciarz z Polski nie dociera.

Ze wszystkich okolicznych wyciągów (nie licząc malutkiej Jurasówki) to do Laskowej mam najbliżej, jakieś 45 minut samochodem. W tym roku raczej się nie wybieram. Faktycznie przesadzili z cenami w stosunku do tego co oferują. Mnie najbardziej mierzi to krzesło, bo jest tragicznie powolne, podobnie jak na Wierchomli, a dodając do tego fakt że jest na całej długości poprowadzone w cieniu, to nawet w słoneczny dzień idzie na nim zamarznąć. Z plusów to całkiem fajne widoki jak na takie małe górki i dolna część stoku przyjemnie nachylona i szeroka. Reszta tak sobie - mocne wypłaszczenie w środkowej części, południowo wschodnia wystawa, więc wieczne problemy z pokrywą śnieżną i krótki sezon, jedzenie w knajpie też tak sobie. Przez ostatnie kilka sezonów nie zauważyłem tam żadnych oznak rozwijania ośrodka, co roku jest tak samo. Liczyłem że może ktoś wpadnie na stworzenie tam tras rowerowych, przydałby się nowy bikepark w okolicy, ale chyba nie ma na o czym marzyć. 

Edytowane przez wolcjusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moruniek napisał:

Narty powoli stają się sportem elitarnym. To oferta wyjazdów feryjnych ze szkoły moich dzieci. 

U mojej córy w szkole, gdzie wyjazd jest obowiązkowy, 7 dni w Austrii 550 euro i 1300 złotych i jest to niewiele drożej niż w zeszłym roku. 

Jeszcze słowo do tego co pisał @wolcjusz o Laskowej. To jest też mój ulubiony motyw. Stacje, które są zabytkami i nic nie inwestują od lat, podnoszą ceny w takim samym tempie, jak te które wywaliły kupę kasy w nowe inwestycje:). Omijam takie szerokim łukiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, tresor napisał:

U mojej córy w szkole, gdzie wyjazd jest obowiązkowy, 7 dni w Austrii 550 euro i 1300 złotych i jest to niewiele drożej niż w zeszłym roku. 

Jeszcze słowo do tego co pisał @wolcjusz o Laskowej. To jest też mój ulubiony motyw. Stacje, które są zabytkami i nic nie inwestują od lat, podnoszą ceny w takim samym tempie, jak te które wywaliły kupę kasy w nowe inwestycje:). Omijam takie szerokim łukiem.

Cze

Wracając do Laskowej, bardzo dawno tam nie byłem, ale kiedyś to mnóstwo czasu tam spędzałem, jak córka była mała. Pamiętam jak ją postawili i wisieliśmy 3 godziny na krześle, bo korki wybiło i nie mogli włączyć. Na szczęście pogoda była lux. Później cały dzień jeździła bez zwalniania, o stopie nie było mowy, kto się wywrócił, trudno. Nie wiem jak teraz tam z inwestycjami, ale kanapa nieco odstaje od obecnych realiów, a stoi u nich wystarczająco długo (chyba 15 lat, a nie była to nówka sztuka) żeby ja wymienić. Stok spoko, ale pamiętam te ośnieżone drzewa przy kanapie, iście bajkowe widoki. No i tam jeździłem w największym mrozie - 32 stopnie (tyle pokazywał termometr w samochodzie na miejscu), pogoda bajka, słońce, zero wiatru, ale nikogo nie było. Na szczęście odsprzedałem całodzienne karnety, bo nie dało się jeździć - był taki mróz, podczas zjazdu było czuć jaki jest duży. Dziewczyny po 1-szym zjeździe wymiękły, ja po trzecim.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyczne Cennik

SKIPASSÓW NARCIARSKICH W OŚRODKU SKRZYCZNE COS
ZIMA 2023
CENNIK 2022/2023 SEZON WYSOKI - OD 25.12.2022 DO 18.03.2023

SKIPASS 4-godzinny ważny tylko w Ośrodku SKRZYCZNE COS

4-GODZINNY 124 zł


Przejazdów koleją linową na Skrzyczne

1 ODCINEK 23 zł

SZCZYRK - SKRZYCZNE - SZCZYRK (W GÓRĘ I W DÓŁ - 4 ODCINKI)60 zł


 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2022 o 22:43, pawelb91 napisał:

Tylicz Ski 
Cennik 22/23
425694230_TyliczSki22-23.png.d8cea45c14e7cb49d7ccc2fbad82f00d.png


Master Ski
Cennik 22/23
316409778_2739198159544376_1719404174037260439_n.thumb.jpg.c7604afb3b85f02b487cb16609f439b1.jpg

 

Pewnie podobny cennik będzie w Kompleksie Narciarskim Słotwiny.
Jeszcze tam nie opublikowali.

Ceny na sam Tylicz bardzo przyzwoite, rzekłbym... normalne, co dziś nie stanowi normy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Cię w mordę...

Zależy jak patrzeć. 124 zł za 4 godz. na jednych z najlepszych tras w Polsce, gdzie można robić 2, 3 i 4 km odcinki przy tym nowoczesna kanapa. No dobra ta ostatnia długość rzadko, bo śnieżenie leży. W Laskowej masz 95 zł za 2 godz. i takie sobie trasy z zabytkowym wyciągiem, a w Suchem 120 za 3 godz., kilometr trasy i stare krzesło. Sporo takich porównań z korzyścią dla COS można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tresor napisał:

Zależy jak patrzeć. 124 zł za 4 godz. na jednych z najlepszych tras w Polsce, gdzie można robić 2, 3 i 4 km odcinki przy tym nowoczesna kanapa. No dobra ta ostatnia długość rzadko, bo śnieżenie leży. W Laskowej masz 95 zł za 2 godz. i takie sobie trasy z zabytkowym wyciągiem, a w Suchem 120 za 3 godz., kilometr trasy i stare krzesło. Sporo takich porównań z korzyścią dla COS można zrobić.

Pod warunkiem, że ta "najlepsza trasa" jest czynna z góry na dół - rzadkość. 

Ostatnio to tam nawet nie wyciągu nie uruchamiali na Dolinach. 

Ale dobra: jest drogo, to ja OCZEKUJĘ JAKOŚCI, żadnych ograniczeń i wymówek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tresor napisał:

Zależy jak patrzeć. 124 zł za 4 godz. na jednych z najlepszych tras w Polsce, gdzie można robić 2, 3 i 4 km odcinki przy tym nowoczesna kanapa. No dobra ta ostatnia długość rzadko, bo śnieżenie leży. W Laskowej masz 95 zł za 2 godz. i takie sobie trasy z zabytkowym wyciągiem, a w Suchem 120 za 3 godz., kilometr trasy i stare krzesło. Sporo takich porównań z korzyścią dla COS można zrobić.

Tylko, że te 4 godziny są droższe od karnetu całodziennego kupionego on-line przez Gopass.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Stożek BLACK WEEKEND - 50 %   Karnet 5h 45.00 zł

Wiślański Skipass BLACK WEEKEND Skipass całodzienny - 30 %  101.50 zł

Czantoria 

KARNET CAŁOSEZONOWY Z RABATEM AŻ 50% W CENIE 700 ZŁ.
KARNET 2 DOWOLNE(!) DNI W SEZONIE W CENIE 160 ZŁ.
KARNET 6 DOWOLNYCH(!) DNI W SEZONIE W CENIE 400 ZŁ.

Wszystkie karnety oferowane w ramach akcji pn. „BLACK FRIDAY na Czantorii” obejmują WYŁĄCZNIE jazdę dzienną w godzinach 08:00 – 15:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...