Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Plecak dla skiturowca - wyprzedaż w Decathlonie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule - 100 zł za fajny plecak skiturowy to moim zdaniem spora okazja.

https://www.decathlon.pl/plecak-do-narciarstwa-skitourowego-bny-ski-tour-20l--id_8319744.html

Koniecznie obejrzyjcie filmik bo to bardzo fajne rozwiązanie - kieszeń z łatwym dostępem i ukośne mocowanie nart plus reszta powodują, że jest  prawie idealny. Jedyna wada to trochę zbyt mała pojemność (20 l) ale na jednodniowe tury w zasadzie wystarcza. Kamil (kskuski) użytkował go przez ostatnie dwa sezony i był bardzo zadowolony.

pozdro

Wiesiek

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Potwierdzam plecak rewelacja sam go zakupiłem za 80zł tak się trafiło niestety niedostępny już w Decatlonie, system nośny rewelacja szybkość zakładania i zdejmowania nart liczona w sekundach w zasadzie w marszu można to robić. Co do pojemności nie jest tak źle pod warunkiem że to już któryś sezon skiturowy bo wtedy nie targa się niepotrzebnych rzeczy ze sobą, dodatkowo mnie trochę zmusił do zminimalizowania swoich rzeczy które, zabieram teraz spokojnie mieszczę się w tym plecaku. Problem z miejscem można rozwiązać też wkładając coś  naprzemiennie z fokami do niego np kurtkę puchową jak idę do góry to foki mam na nartach a kurtka w plecaku jak robię zjazd to foki do plecaka a kurtkę ubieram. 

Jedyny mankament to brak mocowania na kask w standardzie wiadomo można odrazu na głowę go założyć ale przy podchodzeniu w niższych partiach gór wolę go mieć przytroczonego do plecaka, znalazłem na to rozwiązanie kupię siatkę mocującą z Mammuta do kasków trochę repsznura żeby zrobić pętelki mocujące i problem rozwiązany, dodatkowo dokupię do niego patent Dynafita pozwalający mocować bidon przy szelce plecaka całość jakieś 90zł i można powiedzieć że nic już więcej w Beskidy i Tatry mi na jednodniowe tury nie potrzeba. 

Zobaczymy po sezonie jaki będzie wytrzymały po jednej turze z noszeniem nart śladów używania nie widać na tą chwilę polecam bardzo ten plecaczek.

 

Pozdrawiam Rafał

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam, że u mnie robi też za rowerowo-fotograficzny. Super jest ten boczny dostęp - wyciąga się bez ściągania szelek. Dosłownie moment. Wkładanie podobnie. Co najciekawsze rzep całkiem trzyma bo zjazdy MTB nie wytrząsnęły mi sprzętu.

Moje lustro jest ciut duże i troszkę muszę je wciskać ale dla troszkę mniejszego sprzętu najlepsze rozwiązanie jakie znam.

Pozdro

Wiesiek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...