Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobór nart dla średniozaawansowanej kobiety


Reachel

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Panowie, przecież to nie o to chodzi żeby się kłócić :). Ja prosiłam o radę i zakladam że kazdy przedstawia mi swój punkt widzenia a ja mogę wziąć z tego co chcę. Wszystkie rady są cenne i każdy z nas jest inny.

A wracając do tematu mi brakuje trochę wiary w siebie jeżeli chodzi o jazdę na nartach przez co jeżdżę trochę zbyt asekuracyjnie i obawiam się trudnych nart, ale znów nie chce też popełnić błędu i wybrać zbyt łatwych. Mam nadzieję, że uda mi się to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może na temat:

z tego co piszesz to zastanowił bym się na Twoim miejscu na nartach ze stajni K2! 

Rictory... np? 

Ja na nartach jeżdżę od zawsze, bywało Atomic, Rossignol, Fischer... mam je wszystkie w stajni ale miłość została przy K2

Narta przyjazna dla ludzi... robi co chcesz no i się nie męczysz! tzn. wybacza błędy i nie trzeba jej tak kontrolować jak pozostałe!

PS. a czy lód czy pół metrowy śnieg nie ma znaczenia~! no oczywiście trzeba pamiętać o tym że to Ty jeździsz a nie narta! a więc umiejętności i respekt! 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Jasiek napisał:

żygaj jak chcesz!!!!!

PS. możesz przez "RZ" jak tylko Ci to pomoże!!!

PS2. jak się nie ma argumentów to się czepia ortografii

@Jasiek@Mitek

Dajcie chłopaki na luz ! Śmiesznie to co powyżej piszecie ale od śmiechu jest inny dział na tym forum :D:D 

Edytowane przez bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, WojtekM napisał:

No weź - kup te Joye lub Trinity w zależności od tego czy chcesz mieć trochę szerzej pod butem, czy nie. Ewentualnie wprowadź jeszcze czynnik ceny i urody. I tyle. A tak to never ending story.

Właśnie chyba wolę trochę szerzej stąd raczej Joy tylko czy Super czy Absolut ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, bolec napisał:

@Jasiek@Mitek

Dajcie chłopaki na luz ! Śmiesznie to co powyżej piszecie ale od śmiechu jest inny dział na tym forum :D:D 

Cześć

Udzielam się w temacie od początku i wydaje mi się, że było grzecznie i na temat więc bardzo proszę nie wymieniaj mnie jednym ciągiem z kolegą Jaśkiem proszę.

Pozdrawiam i kończę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Reachel napisał:

Właśnie chyba wolę trochę szerzej stąd raczej Joy tylko czy Super czy Absolut ;)?

Z tych dwóch ja bym wziął Super Joy, czyli katalogowo droższy i nieco węższy model. Pytanie - za ile możesz kupić teraz w pożądanych rozmiarach:

Super Joy

Absolut Joy

Trinity

No i które bardziej ci się podobają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bolec napisał:

:D

Oki :) Dawno nie było tu takich dialogów do których przyzwyczailiśmy się w poprzednim sezonie :) Widać, że wszystkim nart brakuje i nie ma jak tego rozładować :D:D:D  Amen ! :D

Cześć

Mnie w ogóle nart nie brakuje ale dzięki serdeczne za zrozumienie w kwestii mojej pośby.

Pozdrawiam serdecznie

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reachel napisał:

Faktycznie szukam raczej czegoś bliżej 75-80 pod butem :) A co sądzicie jeszcze o Rossignol Temptation 80?

moim zdaniem na trasy lepiej się trzymać szerokości 70-75,
narty 80 już są wyraźnie bardziej ociężałe przy zmianie krawędzi

 

naprawdę trudne narty to są narty komórkowe i niektóre topowe narty race dla cywilów, cała reszta to są narty które da się opanować, jak tylko się chce

stąd jak się skupiasz na Head Joy to weź najlepszy model z tej linii, czyli SuperJoy z szerokością 75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MarioJ napisał:

naprawdę trudne narty to są narty komórkowe i niektóre topowe narty race dla cywilów, cała reszta to są narty które da się opanować, jak tylko się chce

korekta: wymagające narty to są niektóre narty komórkowe i niektóre topowe narty race dla cywilów

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarioJ napisał:

sorry Jeeb, ale takie porady są żenujące,
narta 100 pod butem dla kogoś kto jeździ na trasie ???

Niech będzie żenujące - taki zrobił temat ale wierz mi że jest to naprawdę fantastyczna narta,

przed 2 laty koleżanka dała się zjechać po trasie i myślałem że mam slalomki.

Od kilku dni testuję na twardej trasie narty co mają 108mm pod butem, 18 m promień i jestem zachwycony zachowaniem tej narty,

długość 184 a kręci jak 160 .

To oczywiście z punktu widzenia narciarza o średnich umiejętnościach

 

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...