Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By Guciek
      1. Płeć - Mężczyzna
      2. Wiek - 18
      3. Waga - 80kg
      4. Wzrost - 173cm
      5. Na nartach jeżdżę od 12 sezonów, ( ~15dni w sezonie)
      6. Moje umiejętności określam na 7
      7. Moje buty to - Jakieś no-name'y
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - jakieś stare carvingi rossignole.
      9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - można powiedzieć że wszystko po trochu.
      10. Upatrzyłem sobie narty - rossingol sprayer
      11. Mój budżet na narty to około - 500zł. I ok. 500zł buty.(zdaje sobię sprawę że to śmieszna kwota)
      Teraz dodam coś od siebie,aktualnie śmigałem na nartach Rossingol (modelu nie znam,leżą gdzieś w szopie,bynajmniej zwykłe tanie carvingi) i chciałbym kupić swój pierwszy sprzęt, dotychczas używałem sprzętu w wypożyczalni bądź owe rossingole i buty no-name od taty Lubię śmigać na muldach,czasami też wpadnę wypożyczonymi nartkami na snow park,po za trasę nie wyjeźdzam ale mam to w planach,nie potrafię się zdecydować w jaki rodzaj nart celować,czy typowe carvingi czy może freeridowe dechy gdybym kupił narty freeride to moja aktywność na stoku by wyglądała następująco 80% przygotowana trasa 10% snowpark 10% puszek,nigdy nie miałem nart freeridowych na nogach a zbliża się sezon i chciałbym się w nie zaopatrzyć,niestety nie jestem pewien co do słuszności wyboru tego typu nart,chciałbym coś twintip i na szerokiej desce ale nie wiem jak się to będzie zachowywało na przygotowanej trasie,podczas zakrętów.Nie wiem również jaką długość nart w tym przypadku wybrać,czekam na waszę opinie i zalecenia.
      Sprzę może być używany.
      Pozdrawiam!
    • By darekas
      Proszę o poradę jakie narty z aktualnie dostępnych modeli wybrać dla córki.
      21 lat jeździ dobrze ale nie na krawędziach. 
      Wzrost 178cm Waga 73kg
      Poszukuje narty uniwersalnej do jazdy całodniowej na przygotowanych stokach.
      Czy jest może jakiś odpowiednik narty Fischer Progressor F18 ale w wersji dla kobiet. 
      Podrzucie jakieś pomysły.  Dzięki
    • By Dawid S
      Witam,
      mierzę 182cm, ważę 80kg, mam 21 lat, stopień zaawansowania oceniam na 7/10. Szukam nart jak najbardziej uniwersalnych nadających się na każde warunki na stoku, bardzo sporadycznych pojedyńczych wypadów poza trasę do jazdy całodziennej, nie męczącej. Nie przepadam za dużymi prędkościami za to bardzo lubię płynne przechodzenie z krawędzi na krawędź (rzadko używam ześlizgu).
      Wstępnie zdecydowałem się na Salomony XDR 80 Ti. Czy jest to dobry wybór dla mnie?
      Zastanawiam się też jaką długość tych nart wybrać. Biorąc pod uwagę że nie zależy mi na szybkiej jeździe wydawało mi się ze 169cm powinny być ok jednak im dłużej o tym myślę tym bardziej zaczynam się zastanawiać nad 176cm.
      Proszę o pomoc
    • By Szymszon
      Witam. Kupiłem w trojan sporcie przez neta nartki dla siostry. Zawsze tam kupowałem i było super ale dziś przyszły narty i...takie białe ślady. Czy to faktycznie ślady po smarze? Przeraziłem się, że to jakiś wyjeżdżony ślizg...

• By impa55ible
      Witam,
      Jaką długość nart powinienem wybrać posiadając 177 cm wzrostu przy wadze 95.
      Rozważam zakup Fischer Progressor F18 lub F19.
      Właśnie dostałem F19 170 cm - w moim odczuciu są za długie i ciut za twarde ale dopiero zacząłem się interesować sprzętem bardziej na poważnie więc nie jestem w stanie obiektywnie ocenić.
      Do tej pory jeździłem na modelu : 
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,04-05,head,worldcup-i-race-gs-cp-13,976.html o długości 160 - od razu mówie że zdarzało mi sie być na nartach 2-3 razy w sezonie, stąd też zużycie sprzętu było znikome i nie widziałem potrzeby zmiany- dopiero ostatnio sie zaraziłem i w miare możliwości bywam na stoku średnio co dwa tygodnie w trakcie sezonu.
      Szukam nart które wybaczą błędy przy muldach a z drugiej strony będą miały w sobie dużo dynamiczności bo lubie szybką jazdę.
      Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...