Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

surfing

Rekomendowane odpowiedzi

Przetrwała zarówno u mnie jak i u kumpla , który ma również podobny roczny "przebieg". Nie można tego powiedzieć niestety o obecnie produkowanych nartach - zarówno volkl racetiger sl , jak i head i.sl rozkleiły się po 1 sezonie - o ile u heada z reklamacją i wymianą narty nie było problemu , to volkl jej  nie uznał i narty wylądowały na śmietniku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pięknie za opinię.

Narty sprzed 15 lat były nie do zajechania, a szata graficzna po kilku sezonach wyglądała jak nowa. 

Head  po jednym sezonie wyglądają gorzej niż narta po 15 sezonach.

Wygląda mi to na zmowę producentów, chociaż tu Head pobił wszystkich,

dobrze by im zrobiła jakaś mocna konkurencja np. z Tajwanu, jakby producent znanych rowerów zaczną robić narty.

Zawsze jest grupa klientów co nie koniecznie będzie zmieniać sprzęt co roku, a poszło w tym kierunku że narty i wiązania ją jednosezonowe.

Zobaczcie wiązanie  Heda po jednym sezonie ,malują je chyba farbą wodną.

Piszę tu o nartach co były 40 dni na stoku w sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
6 godzin temu, laryzbyszko napisał:

Salomona QST nie polecam. Moja żona w zeszłym roku kupiła najwyższy model damski z serii QST PRO i pierwszego dnia but pękł (a konkretniej plastikowy język, który ze względu na specyficzną konstrukcję, jest integralną częścią buta zewnętrznego). Na szczęście sprzedawca stanął na wysokości zadania i bez problemu przyjął zwrot.

Ogólnie polecam przejść się po sklepach i po prostu poprzymierzać buty. Stopy i buty są na tyle różne, że jakiekolwiek doradzanie przez internet jest bezprzedmiotowe.

Coście nawywijali z tym językiem :) 

Salomon QST a QST PRO to dwa całkiem inne buty.  @JurekByd przejeździł w PRO 100 dni i jeszcze nie skończyły żywota 

Sam jeżdżę w nich 3 sezon i potwierdzam moją dobrą opinię z 2017r o Salomon QST PRO

Cytat

Salomon QST PRO 100  , moja opinia po 10 dniach na nartach i jednego podejścia skiturowego.

Buty bardzo wygodne, lekkie, nieprzemakalne bo wytestowane w typowo kwietniowym śniegu w styczniu 2018 :)

Twardość optymalna - zdecydowanie nie tęsknie za starymi  Nordica 130 ,a skitury Dynafit tourlite tech  też poszły w odstawkę.

Wygoda taka że można zapomnieć o nich do tego stopnia że zagadany siadałem za kierownicą samochodu :)

Cieszy mnie to tym bardziej bo nigdy nie miałem buta narciarskiego i skiturowego który pozwoliłby o sobie zapomnieć.

Dzięki @JurekByd za dobre rady odnośnie butów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JurekByd napisał:

2 miesiące po moim wpisie niestety klamra pękła - teraz mam tecnica cochise 120 - o wiele porządniejsze wykonanie

Pisałeś też że Twoje Salomony poszły do znajomego który sobie klamrę naprawił i pewnie dalej na nich jeździ?

Znam instruktora z Szczyrku który Salomon QST 130  niebieskie 2017  ma już w robocie ok.200 dni na nogach.

Sam nie zamierzam Salomonów szybko wymieniać, szczególnie że mam dwie podeszwy: turową i zjazdową , na razie około 60 dni na nogach

i-salomon-qst-pro-130-tr-17-18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...