Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Family Cup 2017


Chrumcia

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.01.2018 o 06:25, marionen napisał:

No ja się zameldowałem, ale bez fajerwerków, za to z kontuzjami.

15 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Ani Ty mnie nie poznałeś,ani ja Ciebie...Albo obaj mamy Alzheimera,albo się obraziłeś,że wygrałem...

Wynika z tego, że trzeba powtórzyć spotkanie na Kasprowym, tak dla przypomnienia... ;)

xD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

To czemu się nie odezwałeś-ja na tym podium jestem w czerwonej kurtce????Ani Ty mnie nie poznałeś,ani ja Ciebie...Albo obaj mamy Alzheimera,albo się obraziłeś,że wygrałem...

Najbliżej prawdy to ten Alzheimer, chyba... Obrazić się, że wygrałeś to absolutnie nie. Mnie porażki dopingują do poprawy własnych umiejętności. Jakbym tylko wygrywał, to bym się już nie ścigał. A tak mam doping, skoro inni potrafią szybciej to i ja mogę się jeszcze coś poprawić. A to, że Ty to Ty, wiedziałem już w pensjonacie po glądnięciu zdjęć i dla pewności sprawdziłem jeszcze wyniki z Gardenissimy, gdzie potwierdziłem Twoje dane osobowe. Jak się widzieliśmy w Zakopanem to obaj byliśmy w cywilkach, a gumy i kaski to jednak różnica. Wracając do zawodów w Krynicy to nie wiem co mnie podkusiło, że chyba jako jedyny wystartowałem na slalomkach. Nie znaczy to oczywiście, że jakbym zjechał zawody na gigantkach to bym Cię pokonał. W tej chwili mamy remis. Mi udało się zjechać lepiej na PKL z Kasprowego, a teraz Twoje przejazdy lepsze. Najbardziej cieszy ostatni sukces i gratuluję Ci bardzo dobrej jazdy. Na kolejnych zawodach już się rozpoznamy z pewnością i z powalczymy o kolejne zwycięstwa. Pozdrawiam.

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem wątpliwości,czy nie wziąć slalomek,bo było to jednak mocno wykręcone.

A z takim duchem walki to proponuję Ci zmierzyć się z najlepszymi na świecie,wiesz,gdzie istnieje jedyna taka okazja-służę pomocą w zapisaniu się na Gardenissimę,to jednak całkiem coś innego,niż krynickie Family...

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lski@interia.pl napisał:

Ja też miałem wątpliwości,czy nie wziąć slalomek,bo było to jednak mocno wykręcone.

A z takim duchem walki to proponuję Ci zmierzyć się z najlepszymi na świecie,wiesz,gdzie istnieje jedyna taka okazja-służę pomocą w zapisaniu się na Gardenissimę,to jednak całkiem coś innego,niż krynickie Family...

 

 

Zdecydowanie inne ściganie, choć ja je tylko znam z filmów i reportaży, szkoda że nie pogadaliśmy na żywo. Oby kolejna okazja była jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Ja zawsze biorę różne narty,bo inwencja ustawiaczy gigantów amatorskich jest

nieograniczona,lepiej weź obie pary...

Dokładnie, stok stokiem, ale wszystko zależy od stawiającego bramki. W Bodzentynie stok jest i na slalom i na gigant (amatorski oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli beda w Bodzentynie 4 lutego tak jak bylo wczesniej planowane to wyjezdzam juz w ten czwartek i nie wiem czy jest sens brac dwie pary bo miejsce moge miec ograniczone niestety....a do Czarnej Góry i na Dzikowiec biore gigantki

Byłam w Bodzentynie ale w sierpniu i wyjade mi sie ze 17,5 na spokojnie powinnam dac rade, ale z drugiej strony jak beda podkrecone to moge miec problem :P

Moze i faktycznie wezme dwie, zobacze, mam kilka dni na zastanowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2018 o 15:43, Chrumcia napisał:

Zapomniałam że do Bodzentyna będę jechac już swoim autem więc mogę dwie pary wziąć......xD

W tym roku jeszcze w Bodzentynie Ski Resort Baba Jaga nie jeździłem. Idzie ocieplenie,  drze o kondycję stoku. Na Family Cup trza będzie zawitać. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No i po finale,marionen,któremu szczerze gratuluję,objechał mnie tym razem,zajmując drugie miejsce.Niestety musiałem opuścić Krynicę przed zakończeniem zawodów,minęła mnie integracja i kamerka,którą podobno wylosowałem.

I nie dał mi okazji do rewanżu,w przeciwieństwie do pierwszego, trzeciego i czwartego zawodnika z Family z naszej kategorii,którzy honorowo dziś przyjechali do Ustrzyk na Puchar Laworty i memoriał Olka Ostrowskiego,by zmierzyć się na gigancie ponad minutowym,na twardej pralce ,powycinanej w mieszaninie śniegu i salmiaku.I tu już było znacznie lepiej,a Ustrzyki z Lawortą polecam każdemu.Nawiasem,choć startowałem  w multum zawodów,nigdy nie doznałem takiego dobrodziejstwa jak dziś-wpisowe-zero,wyciąg dla zawodników-darmowy cały dzień,darmowy poczęstunek-karkówka itd.I pewnie admin skasuje za product placement lub politykę,ale może ktoś zdąży przeczytać,bo chcę oddać sprawiedliwość-zawdzięczaliśmy to Orlen Oil i marszałkowi Kuchcińskiemu...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...