Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
wally92

Zmiana nart

Recommended Posts

Witam,
w tym sezonie planuje zmienić swój sprzęt (zarówno buty jak i narty). Obecnie jeżdzę już 6 sezon na nartach Salomon Crossmax V8 z 2008 roku. Mimo, że narty sprawują się świetnie to jednak uznałem, że czas na coś nowego. I tu pojawia się moje pytanie, ponieważ nie jestem na bieżąco z obecnymi modelami i tym co się na rynku dzieje, chciałem zasięgnąc porady u Was.
Co byście polecali na kolejną nartę, dodam, że zależy mi na dalszym rozwoju swojej techniki jazdy. Poniżej odpowiem na pytania, zgodnie z regulaminem.
1. Mężczyzna
2. 26
3. 70kg
4. 176cm
5. 12 sezonów ( ~6-7 dni w sezonie)
6. Moje umiejętności określam na średnio-zaawansowane - nie mam problemów z krawędziowaniem, pochylaniem się podczas skrętów. Techniki brakuję trochę na czarnych trasach, tam jest większa walka z pozycją niż przyjemność. Problem z jazdą śmigiem na stromych trasach
7. Obecnie Head flex 90 ( nie pamiętam modelu) ale planuje zmienić - chętnie przejrzę propozycję
8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Salomon Crossmax V8
9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - długim skrętem, sportową, po przygotowanych stokach
10. Upatrzyłem sobie narty - brak
11. Mój budżet na narty to około - 2 tysiące - nie muszą być nowe

Liczę na jakieś propozycję albo wskazówki czym się sugerować przy wyborze. Czy jakieś firmy są obecnie lepsze czy nie? Na co zwracać uwagę. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam

Dodam, że z obecnych nart jestem bardzo zadowolony, z tego co się orientuję są to narty uniwersalne i w zasadzie szukałbym czegoś w podobnym stylu, narta która potrafi pojechać w miare szybko, łatwo się przy tym prowadząc i dając możliwość rozwijania techniki jazdy.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By ketjow1
      Zgłoś     1. Płeć - mężczyzna
      2. Wiek - 18
      3. Waga - 57
      4. Wzrost - 176
      5. Na nartach jeżdżę od 6 sezonów, mniej  więcej co 2 tygodnie w sezonie + 1 wyjazd za granice
      6. Moje umiejętności określam na 6/7
      (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)
      7. Moje buty to - atomic hawx ultra 110s
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - atomic race sl 12
      9. Preferuję styl jazdy krótkim/średnim skrętem po przygotowanych stokach
      10. Upatrzyłem sobie narty - atomic redster s9
      11. Mój budżet na narty to około - max 2500 zł
      Witam, myślę zakupie nart na kilka sezonów. Chciałbym wykorzystać wyprzedaże i kupić coś wysokiej jakości.
    • By Jakobo
      Ktoś może jest chętny na parodniowy wyjazd na narty do Hintertux we wrześniu?
    • By keisyzrk
      Wraz z kilkoma Forumowiczami staramy się odwlec w czasie zakończenie sezonu 2018/19 , były narty w czerwcu, lipcu, a teraz również w sierpniu. Dla tych, którzy zastanawiają się czy można dobrze poszusować latem... nam się udało, chociaż sierpniowe warunki są już wymagające, rano twardo, sztruks i trochę lodu, potem już tylko miękko i bardzo miękko.

• By Lukasz98520
      Najlepsze stoki mają w Zakopanem.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...