Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, sstar napisał:

Samo ukończenie zasługuje na szacunek... nawet poza limitem.

Cześć

Pewnie tak ale...

W zawodach startuje się po to żeby wygrać. Myślę, że Maciek też o tym myśli jak każdy sportowiec. Liczymy szanse i wiemy, że na przykład na pudło szans nie ma ale chodzi o zrobienie najlepszego wyniku, pokonanie jak największej ilości konkurentów. Taka jest idea sportu. Gdyby nie ta chęć skończyłoby się na pojeżdżeniu sobie. To różni rekreację ruchową od sportu.

Jedna i druga forma ruchu jest super, sport jednak zakłada trening, cel, starty itd. Niektórym to nie jest potrzebne, dla innych jest to nieodzowny element mobilizujący.

Pozdrowienia

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Maciek!  Przejechać na rowerze taki szmat drogi to wyczyn. Poza tym przez długi okres jazdy lał deszcz. Ja widziałem uczestników przemoczonych do suchej nitki, takich co to wylewali wodę z butów. Dla mnie to co zrobił Maciek to duże osiągnięcie. Niewielu stać na taki wyczyn. A że byli lepsi, no byli. Im też należą się słowa uznania i podziwu. No bo ten co przejechał trasę w czasie poniżej 35 godzin to chyba robot jakiś. Jeszcze raz gratuluję i obiecuję, że przy najbliższym spotkaniu na nartach wypijemy bidon za sukces i na zdrowie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Pewnie tak ale...

W zawodach startuje się po to żeby wygrać. Myślę, że Maciek też o tym myśli jak każdy sportowiec. Liczymy szanse i wiemy, że na przykład na pudło szans nie ma ale chodzi o zrobienie najlepszego wyniku, pokonanie jak największej ilości konkurentów. Taka jest idea sportu. Gdyby nie ta chęć skończyłoby się na pojeżdżeniu sobie. To różni rekreację ruchową od sportu.

Jedna i druga forma ruchu jest super, sport jednak zakłada trening, cel, starty itd. Niektórym to nie jest potrzebne, dla innych jest to nieodzowny element mobilizujący.

Pozdrowienia

Nie chce siać defetyzmu, ani rzucać oskarżeń, ale top amatorskiego i nie tylko kolarstwa niestety nie jest wolny od wypaczen, tak więc jakoś wolałbym aby nikt nie aspirowal i cieszył się własnym sukcesem, na swoją miarę.

Edit:

http://1008.pl/kontrola-antydopingowa-podczas-xi-baltyk-bieszczady-tour-2018/

http://1008.pl/newsy/kontrola-antydopingowa-podczas-bbt-wyjasnienie/

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sstar napisał:

Nie chce siać defetyzmu, ani rzucać oskarżeń, ale top amatorskiego i nie tylko kolarstwa niestety nie jest wolny od wypaczen, tak więc jakoś wolałbym aby nikt nie aspirowal i cieszył się własnym sukcesem, na swoją miarę.

Edit:

http://1008.pl/kontrola-antydopingowa-podczas-xi-baltyk-bieszczady-tour-2018/

http://1008.pl/newsy/kontrola-antydopingowa-podczas-bbt-wyjasnienie/

Cześć

Jeżeli byłbym pewien, że ktoś gra nieczysto to walczę o udowodnienie tego faktu, ewentualnie daje gościowi odczuć, że jest śmieciem i taką też reklamę mu robię. Jeżeli jestem pewien - to znaczy widziałem jak bierze a nie przeczytałem w gazecie.

Podobna sytuacja gdy czekam spokojnie na zielone światło i koleś daje na czerwonym. Wtedy zawsze gdy go doganiam, a doganiam w 95% przypadków dostaje tekst: "Na czerwonym jeżdżą tylko dupki".

Taka prawda.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się jakoś układa u nas, że poziom i wyniki uzyskiwane w tzw zawodach amatorskich, są lepsze niż na zawodach profi. Sam od wielu lat uczestniczę w zawodach samochodowych i mam obserwacje. W sporcie amatorskim brak jest pewnych ograniczeń stosowanych w zawodach profi, że o dopingu nie wspomnę.  Z mojej działki,  nikt nie sprawdza użytych do budowy pojazdów części,  nie kontroluje paliwa, modyfikacji zawieszeń,  układu kierowniczego, opon, że o kontroli antydopingowej nie wspomnę.  To taka wolna amerykanka, masz kasę, wiedzę,  korzystasz z tego bez ograniczeń.  Nie twierdzę,  że w przypadku kolarstwa tak jest, ale dlaczego tu miałoby być inaczej? Tym bardziej wynik Maćka jest rewelacyjny.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jesteś już w domku i wcinasz Johnny kotleciora od Dżonki. Jak pozałatwiasz wszelkie sprawy, to mam nadzieję, że podzielisz się informacjami i opiszesz te 1008 km. Czekam na obszerniejszą relację. Co do dopingu to trzeba najpierw kogoś złapać, a nie obrzucać błotem na chybił trafił... bo z pewnością nie wszyscy biorą.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marionen napisał:

Mam nadzieję, że jesteś już w domku i wcinasz Johnny kotleciora od Dżonki. Jak pozałatwiasz wszelkie sprawy, to mam nadzieję, że podzielisz się informacjami i opiszesz te 1008 km. Czekam na obszerniejszą relację. Co do dopingu to trzeba najpierw kogoś złapać, a nie obrzucać błotem na chybił trafił... bo z pewnością nie wszyscy biorą.

Jasne, ale problem istnieje

https://sportowefakty.wp.pl/kolarstwo/773609/tomasz-czechowski-doping-jak-dobre-auto-czy-mloda-blondynka-u-boku

Tamże kolejny odnośnik.

PS.

  1. W przypadku pozytywnego wyniku testu, zawodnik będzie miał prawo do wycofania z zawodów (jego nazwisko zostanie wykreślone z listy wyników), bez podania informacji o wyniku testu do publicznej wiadomości.
Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...