Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

31 października start sezonu :)


gregor_g4

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie :)
wczoraj, na kamerce z Pilska można było zobaczyć pierwszego w tym roku skiturowca :)

 

 

szybki telefon do znajomego, był pomysł turowania, ale brak śniegu u dołu i ryzyko poniszczenia sprzętu przy zjeździe, spowodowało, że odpuściliśmy...

Ale...

Po Słowackiej stronie trochę więcej śniegu, więc dzisiaj ruszyliśmy z rana na snowkite :) z rana -1,5/-2 stopnie. drogi boczne na Słowacji białe, ok 5 cm śniegu, a tam gdzie nawiane 10/15.

Mamy fajną miejscówke, ogromne pagórki, które chyba służą za pastwisko. Krótka trawa, zero kamieni, więc i przy takiej warstwie można jeździć. Do tego huragan Grzegorz, co prawda już duuuużo słabszy. 

Wiatr był nie równy, od mocnych zrywów, po cisze, ale udało się troche pojeździć. Złapałem zajawkę - w zeszłym sezonie to były tylko próby ogarnięcia latawca. Kupiłem sobie mały treningowy i w lato bawiłem się na polach koło domu. Ćwiczenia dały efekt i teraz już mogłem sobie halsować bez stresu :) pare razy nawet niezłą prędkość się udało osiągnąć.
2 godziny jazdy, 0 zł na karnety, człowiek pozytywnie zmęczony, czego chcieć więcej?

Każdemu szczerze polecam spróbować, niesamowita frajda.

Później wrzuce jakieś foto.

  • Like 10
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wrzucam zaległe foto, niestety za wiele, poza samym obszarem nie widac :)

2hgqpnp.jpg

iqeuf5.jpg

krlf7.jpg

Na horyzoncie powiew zimy - może w ten weekend popruszyć pare cm, a także w następny. Nie spodziewam się wielkich opadów, ale jak widać po zdjęciach wystarczy pare cm i troche wiatru. A po stronie słowackiej jest zwykle więcej śniegu.

Aklim, próbuj koniecznie. Tylko nie nastawiaj się, że weźmiesz latawiec, narty i pojedziesz :) troche trzeba się pobawić, żeby dostatecznie to opanować.
Mam tu kolegę, który jest instruktorem, ma sprzęt itp, także możesz się kiedyś zabrać z nami. Tylko zwykle są to mocno spontaniczne wypady, bo poza śniegiem, liczy się wiatr przede wszystkim. Także trzeba obserwować prognozy, a decyzja często zapada dzień przed, lub nawet w dniu wyjazdu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...