Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Sprzedam narty: Fischer Race RC4 JR długość 140. Model rok 2015. Wiązania FJ7 na płycie (można dostosować do innego rozmiaru buta). Narty w doskonałym stanie, dosłownie parę rys, prawie jak nowe. Jestem jedynym właścicielem, jeździł na nich tylko mój syn. Narty serwisowanie ręcznie w Windsport Kraków. Na narty jest jeszcze gwarancja do 21.12.2017 (kupującemu przekaże kartę gwarancyjną i paragon).

Do kompletu buty Salomon Team T3. Model rok 2015. Rozmiar 24/24.5 (do 24 wkłada się grubsza wkładkę). Długość skorupy 285 mm (ważne przy wiązaniach). Oferta prywatna. Jestem pierwszym właścicielem. Na buty jest gwarancja do 13.12.2017 do zrealizowania w każdym Decathlonie. Kupującemu przekaże paragon. Buty w bardzo dobrym stanie, nie wygnieciona wkładka, nie przepocone, podeszwy nie wytarte, parę rys od krawędzi nart (nie do uniknięcia), klamry nie pogięte i nie połamane. 

Mam też na sprzedaż swoje buty: Buty Salomon X-wave 7.0. Model rok 2003/2004. Flex 80. Rozmiar 25.5. Jestem jedynym właścicielem. Buty w bardzo dobrym stanie mimo wieku (ostatnie 2 sezony przeleżały w szafie): nie wygnieciona wkładka, podeszwy nie wytarte, parę rys od krawędzi nart (nie do uniknięcia), klamry nie pogięte i nie połamane.

Cena - licytacja bez ceny minimalnej. Za ile wylicytujesz za tyle sprzedam.

Możliwe obejrzenie i odbiór osobisty (oczywiście po wcześniejszym umówieniu się) w: Krakowie (Ruczaj), Olkuszu i okolicach. Rzadziej ale też możliwe w Dąbrowie Górniczej, Katowicach.

Link do ogłoszeń:

http://allegro.pl/fischer-race-rc4-jr-140-2015-gwar-prywatnie-bcm-i7041543286.html

http://allegro.pl/buty-salomon-team-t3-24-24-5-gwar-prywatnie-bcm-i7041552877.html

http://allegro.pl/buty-salomon-x-wave-7-0-25-5-2003-04-prywatnie-bcm-i7041580140.html

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Content

  • By rob vengr
   May 8 !!! na nartach
   Chopok/Jasna (foto z web kamer)


  • By lski@interia.pl
   A na Jaworzynie Krynickiej  ciągle jeżdżą.Może nieliczni,ale jednak.Jeździli wczoraj,w deszczu,będa jeździć jutro...
   VID_20210418_091459.mp4
  • By yaro1771
   Czy jest ktoś zainteresowany wyjazdem na lodowiec Pitztal w dniach 18.05-23.05.21. Najlepiej osoby z dzieckiem/dziećmi w wieku 7-13. Szczegóły na priv.
  • By Bumer
   Obserwując świat wokół mnie, obserwując zmiany zachowań społeczeństw i ich przywódców, proponuje wprowadzenie "prawa jazdy" dla narciarzy!!! Oczywiście wszystkie działania z tym związane będą wprowadzane tylko z troski o człowieka, jego bezpieczeństwo, zdrowie, oraz rozwój.
   Prawo jazdy otrzymywałby każdy narciarz po odbyciu kursu jazdy na nartach, zapoznaniu się z przepisami prawnymi i technicznymi (tak, tak, ale o tym za chwilę), i zdaniu egzaminu. Można byłoby wprowadzić kilka kategorii tego prawa jazdy, gdzie najwyższa upoważniałaby do jazdy na wszystkim , wszędzie i w każdych warunkach. 
   Żeby "branża nie szorowała po kamieniach" wszystkie kursy, egzaminy, dokumenty, byłyby oczywiście płatne.  Ileż to kasy wpłynęłoby do "branży" z tej przyczyny. Dodatkowo, oczywiście, tylko i wyłącznie  z troski o ochronę narciarzy, wprowadziłbym okresowe przeglądy sprzętu narciarskiego. Sieć  serwisów dokonywałaby przeglądów, napraw, gdy takie byłyby potrzebne, ustawiała wiązania i na wszystko dawała certyfikat np. nalepkę z hologramem i dokument papierzany (dostępny byłby też w bazie danych elektronicznie). Narty wraz z certyfikatem dobierane byłyby pod konkretnego narciarza, (nie tak jak w przypadku aut, gdzie kilka osób może nimi jeździć!). Takie uregulowanie spowodowałoby wzrost zatrudnienia i rozwój "branży" aby nie szorowała po kamieniach i nie wyciągała  ręki po dotacje, (czytaj społeczne pieniądze obywateli).  Takie skodyfikowanie i zbiurokratyzowanie "branży" uruchomiłoby kreatywność służb sprawdzających i karzących (mandaty), ubezpieczeniowców wszelkiej maści i influencerów oczywiście. 
   Nie będę rozwijał tematu dalej, mam nadzieję że zrobimy to razem w dyskusji, bo chyba na braki w wyobraźni i kreatywności nie powinniśmy narzekać  patrząc na naszą rzeczywistość, choćby ostatni hit  " paszporty covidowe"!
   A więc do dzieła koledzy forumowi! Popracujmy trochę jak politycy, lobbyści, rząd....
  • By tankowiec
   Tak się zastanawiam poco wyważać otwarte drzwi jak już od lat  istnieje taki "paszport". 
    
    

    
   Sam taką posiadam i wbite tam szczepienia są ważne na całym świecie.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...