Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 17/18


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, leitner napisał:

Od dzisiaj jest czynny Stożek w Wiśle - trasa czerwona i niebieska 

Można by w niedzielę do południa tam poszusować bo od niedzielnego południa bardzo silny wiatr a później bardzo ciepło to sporo śniegu spłynie.. Sezon mam zamiar rozpocząć dopiero 29.12 bo wcześniej nie będzie mnie w kraju (Anglia).https://www.wetteronline.de/wetter/wisla

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dziś bije na Pilsko będzie miał takie klimaty
20171209_080138.thumb.jpg.e55a26eeee1a5ce940881051e7860a96.jpg
20171209_080229.thumb.jpg.34ecf6b6143932744eb96b6a3ab6febe.jpg
Świeży puch (niektórzy mówią na to breja) u mnie 40 to tam ponad pół metra łącznie do tego mróz zazdroszczę wam warunki pewnie marzenie liczę na relację.
W ten weekend na czantorii dzieci za 1 zł rodzice z Kartą Dużej Rodziny 17 zł a bez 25 zł. Info na necie.
Za pół godziny ci potwierdzę

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj COSik tam pośmigaliśmy na Skrzycznem.

Na początek mała przygoda. COŚ jeszcze nie bardzo ogarniają nowy sprzęt, ponieważ dopiero po 9.30 wpuścili ludzi na kanapy. Podobno mieli problem z ich zawieszeniem na linie. Przed 9 było kilka osób do kasy, a 9.30 to już była solidna kolejka. Kasę otwarli dopiero  o 9.30 . Mimo to warto było czekać. Wygoda wyjazdu na najwyższym poziomie. Zima od samego dołu, ale od Jaworzyny to już inny świat. Jest pięknie. 

Pierwsze zjazdy FISem po 3 cm świeżym śniegu na wyratrakowanym. Później też bardzo dobrze. Twardo, ale bez lodu. Miejscami trochę igliwia z choinek, sporadyczne grudki zmarzniętej ziemi. Równo. 

Po wizycie w schronisku jeździmy na przemian FISem przechdzącym na Kaskadą oraz Ondraszkiem. Na Ondraszku warun super. Naturalny wyratrakowany śnieg.

Kolejka do kanapy najwyżej na 1-5 min.

4 godz. szybko mijają, a my z bananami na twarzach zjeżdżamy kanapą z Jaworzyny na dół. 

Dowiedziałem się, że firma, która wygrała przetarg na wykonanie instalacji naśnieżania ma czas do 20 grudnia, a jeszcze nie pojawili się na placu budowy.

Jutro Pilsko w stylu ski-chodzonym.

 

20171209_090616.jpg

20171209_093639.jpg

20171209_095208.jpg

20171209_100030.jpg

20171209_105812.jpg

20171209_105815.jpg

20171209_111147.jpg

20171209_122513.jpg

  • Like 13
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozpoczęty sezon w Czarnym Groniu (Rzyki ),

Na stoku pojawiłem sie o równej godzinie 8 , karnecik 2h i na góre wyciagu.

Otwarte 2 wyciagi krzeselkowe , 1x 4os , 1x6os.

Warunki bardzo dobre , otwarte dwie trasy ,ale nie na całej szerokości trasy.

Udało sie także po jeżdzić po lekkim puchu , bo od rana w Rzykach padał śnieg, a u mnie w Chrzanowie jak ruszałem deszcz ;o.

Ludzi do godziny 10 bardzo mało , pozniej ilosc sie troche zwiekszyla ale bez 

Kilka fotek poniżej 

Pozdrawiam:)

 

rzyiki3.jpg

rzyki 2.jpg

rzyki1.jpg

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach uzupełnienia informacji o warunkach narciarskich na Pilsku. Jutro macie zapewnione słoneczko i tylko naturalny śnieg. Miękko ale idealnie pod szersze narty, doskonale do ciętych skrętów. Współśmigający na slalomkach też bardzo zadowoleni. W lesie pełno śniegu, ale dziś dwudziestu śmiałków mogli zjeździć wszystko co poza trasą. Droga dojazdowa do parkingu z błotkiem śniegowym, więc jak chcecie być blisko kolejki konieczne dobre opony. Kolejka na bierząco do orczyka, i nówka kiełbaska, bardzo smaczna. Powodzenia bierzcie się jutro na Pilsko!!!

 

 

20171209_01.jpg

20171209_02.jpg

20171209_03.jpg

20171209_122744.jpg

IMG_20171209_123414.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, hupon said:

Jeździłeś na "Sprytnej Sezonówce" ?

Tak. Fajnie móc pójść do schroniska bez stresu, że czas ucieka z np. 4 godzinnego karnetu. Z drugiej strony i tak ciężko jeździć cały dzień od świtu do nocy więc taki 4 godzinny też daje radę. Każdy kupuje co mu pasuje.

Edytowane przez andy-w
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Dowiedziałem się, że firma, która wygrała przetarg na wykonanie instalacji naśnieżania ma czas do 20 grudnia, a jeszcze nie pojawili się na placu budowy.


Od poniedziałku firma zaczyna już prace. Zaraz napiszę o tym w wątku o COS

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2017 o 10:26, Góral spod Skrzycznego napisał:

Nie ma tak źle, da się pociągnąć, na razie trwa przerwa
d0e456c1afe907fbd087305ffe1e23e0.jpg

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka
 

Kiedy ty jeździsz na nartach?, Zawsze masz foty z wurstem abo piwem (przynajmniej to sugeruja twoje zdjecia) - pytanie bez napinki.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ty jeździsz na nartach?, Zawsze masz foty z wurstem abo piwem (przynajmniej to sugeruja twoje zdjecia) - pytanie bez napinki.
No właśnie chodzi o to, że nie daję rady za wiele jeździć. Zresztą jeść też nie. Ale w górach lubię. :)

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie szykują się najlepsze warunki narciarskie na weekend? Które ośrodki warto brać pod uwagę? Gdzie planowane jest że będzie najwięcej otwartych tras? Chciałem jechać do Szczyrku ale na razie słabo to wygląda. Może na Słowacji lepiej to wygląda? Pozdr.

Edytowane przez gowysp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...