Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 17/18


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli tak naprawdę to był ostatni dzień spokojnej jazdy przed opadami śniegu. Lub niskiej temperatury kiedy będą mogli włączyć armatki

Wg mnie tak ... ale niektórzy pewnie napiszą, że minerały i przetarcia im nie przeszkadzają [emoji4]

No może jutro jeszcze, ale chyba więcej stania niż jeżdżenia ...

 

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skolnity - warunki, jak na aktualną zimę, dobre od 9 do 13. To znaczy był jakiś lód, minerały - ale do ogarnięcia. Narty wziąłem stare, więc nie płakałem, kiedy coś zazgrzytało (a kilka razy się zdarzyło). Ludzi, jak na Skolnity sporo, ale i tak mało w porównaniu do innych ON w okolicy. Parking na dole i u góry pełny. Ten na dole płatny :). Dobrze, że busik wwozi z dołu do góry, a potem na dół.

Na sam koniec większy zgrzyt - jakiś troll wjechał mi w dziecko pod bramką. Nie wyhamował. Kiedy dojechałem córka leżała, a jakiś chłopak pomagał jej się zbierać. Dorosły gość powiedział podobno sorry (do 11 letniej dziewczynki) i uciekł, zostawił ją leżącą. Siniaki są. No, jak wiem, że kiepsko jeżdżę, to nie podjeżdżam jak debil do bramek, no nie? Nie dla wszystkich jest to jasne.

W drodze powrotnej mega korek od strony Skoczowa do Wisły. Zaczynał się już na dwupasmówce.

  • Like 5
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, christof napisał:

Fajne:)  jaka kamerka bo rozumiem ze gimbal Removu S1. Trzymales go w ręce czy jakos zamontowany?

Edit. aaa juz widze Twoj cień na filmie kamerka w ręce :)

Edit 2: Gopro Hero 5.... sorki zaspany jestem :)

Można go niby zamontować na kask ale wtedy wygląda się, że tak powiem dziwnie :D. No i przy wchodzeniu na kanapę trzeba się pilnować żeby go nie uszkodzić, także wolę z tym nie ryzykować ;D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMR ma dłuzsze trasy po 2000 m . Karta GOPASS  pozwala na jazdę na 3 ośrodkach COS SMR i BSA . Jedz na COS -  testuj FIS-A potem Ondraszka by potem przejachac 3 a ze Skrzycznego na Małe skrzyczne - zjazd do Czyrnej na Gondole czy do Soliska na kanapy. W tygodniu nie bedzie chyba juz korka od Buczkowic . ale sobota i niedziela moze być tłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z rana BSA, warunki naprawdę dobre. Od rana twardo, lekkie odsypy po godzinie 10:30, o 11 zrobiła się duża kolejka ale na trasie nie było zbytnio tłoku. Po 12 lekki lód, ale głównie w dolnej części ośrodka. Najlepiej chyba warunki trzymały się na czarnej bo tam najmniej ludzi. Ogólnie wypad na +. Zdjęć nie wstawiam wszystko wygląda tak jak na wczorajszych.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...