Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Roobs

Opakowane-Pakowane nart dla sklepów ....

Recommended Posts

Czy narty do sklepów a później dla klienta są pakowane np. w kartony? Jeśli nie to jak są dostarczane do sklepów? Czy jako klient mam prawo do tego czy dostaje tak jak stoją w sklepie?

Za info bardzo dziękuję:-)

Czy narty do sklepów a później dla klienta są pakowane np. w kartony? Jeśli nie to jak są dostarczane do sklepów? Czy jako klient mam prawo do tego czy dostaje tak jak stoją w sklepie?
Za info bardzo dziękuję:-)
Moim zdaniem narty bez wiązań są w folii. A po zamontowaniu wiązań, nie ma już takiej możliwości. Przynajmniej tak miałem ale nie kupuję sklepów.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

Jak kupowałem w tym roku dla żony Atomic Cloud Nine to narty były zafoliowane a wiązania były osobno zapakowane w karton. Sprzedawca nie zdążył ich jeszcze skompletować i robił to przy mnie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Arek1982
      Jak myślicie ośrodki narciarskie  w przyszłym sezonie ruszą normalnie, czy wirus storpeduje przyszły sezon.

• By Ignacy 50
      Lofer, Austria
    • By Arek1982
      Na przełomie grudnia i stycznia  mogę wybrać się do Sallbach. Ma też ciekawe oferty wyjazdu do Nassfeld, Flachau i Mayerhofen, w tych trzech regonach już byłem.  Chętnie zobaczył bym coś nowego - Saalbach.  Co Wy byście wybrali ?
    • By JC
      Kolejny odcinek mojego Vloga o nartach. Tym razem zapraszam do Cortiny d'Ampezzo.

• By darekas
      Przez 3 lat kompletowałem sprzęt do ręcznego serwisu nart, obejrzałem wszystkie filmy instruktażowe o serwisie nart na you tube byłem na kursie z ręcznego serwisu nart i w końcu postanowiłem 
      ze sam spróbuje. Chcę się podzielić swoim spostrzeżeniami ale mam też pewne wątpliwości i pytania.
      Do ostrzenia mam firmy TOKO: Ostrzałka TOKO EDGE TUNER  http://www.toko.info.pl/sites/brand/product.jsf?brandCode=toko&categoryId=37&productId=2482
      do bocznej krawędzi i prawidłowo TOKO do dolnej krawędzi http://www.toko.info.pl/sites/brand/product.jsf?brandCode=toko&categoryId=38&productId=2875
      do tego dwa pilniki chromowe średni 16 nacięć oraz drobny 22 nacięć i dwa pilniki diamentowe Corse i Fine
      Bez pazura i zdzierania ABS nie wyobrażam sobie ręcznego ostrzenia nart . Na początku ręka trochę zadrży bo przecież będziesz zdzierał swoje narty ale jest to do opanowania nawet jak nigdy tego wcześniej nie robiłeś. 
      Boczna krawędź też dość szybko wyczułem kiedy bierze pilnik i jak zdziera skrawki metalu.
      Gorzej jest z dolną krawędzią. Tutaj nie widziałem czy wogóle prawidło TOKO coś ostrzy.  Przyjąłem że tak ale nie było to tak jednoznaczne jak przy bocznej krawędzi. 
      Krawędź dolną podniosłem 0.5 do 0.75.  
      Próba z flamastrem niestety nie bardzo się sprawdzała było np. tak że na środku narty po pierwszym przejechaniu zbierałem flamaster od zewnątrz a na dziobach i piętce zbierałem flamaster od wewnątrz, 
      Narty był serwisowane tylko maszynowo zawsze w InterSport w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie raz ale to było 2 lata temu były maszynowo serwisowane w NTN
      Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z Testerem kątów krawędzi KUNZMANN 
      https://www.remsport.pl/tester-katow-krawedzi-kunzmann-p-2106.html
      Czy warto wydać te pieniądze.
      Po oczyszczeni ślizgu smarem TOKO Cleaner oraz TOKO Wax Remover HC3 chcę nałożyć dwie warty smaru właściwego. 
      Jako podkład czarny z molibdenem a potem czerowny LF oczywiście na gorąco za pomocą żelazka
      Czy oba smar trzeba nakładać podczas jednego smarowania czy można nałożyć podkład i dopiero za kilka dni warstwę LF
      Czy po nałożeniu podkładu wystarczy nadmiar zcyklinować czy trzeba też wyszczotkować ślizg i dopiero nakładać końcowy LF. 
      Nigdzie nie znalazłem jak poznać że krawędź jest już dobrze naostrzona 
      Jaki cechy ma dobrze naostrzona krawędź bo mam wrażenie że ostrzałką mógłbym zbierać krawędź boczną w nieskończoność. 
      A może ktoś z Warszawy zechciałby spojrzeć i ocenić jak mi to wyszło. 

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...