Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja - warunki narciarskie 17/18


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, leitner napisał:

Tak, jest to Bachledova Dolina. Zdjęcie baneru starałem się specjalnie tak zrobić, żeby wydawało się, że to realne (choć pogoda zupełnie nie pasuje). Ta gondola będzie taka sama jak w Szczyrku - 10osobowa Leitnera

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
 

Fundamenty pod słupy są już wylane, instalacja elektryczna też wyprowadzona, wiec pozostaje postawić słupy, napiąć linę, zrobić stację dolną i górną, zamontować gondolki. Jak byłem tam w styczniu bardzo mnie ucieszyła informacja o wymianie krzesła na gondolę - bo to moim zdaniem najsłabszy element tego ośrodka. Szkoda, że nie trafiłeś pogody, bo to 50% wrażeń więcej w tym ośrodku. Widokowo wówczas prezentuje się tak (zdjęcie ze stycznia tego roku).

fundamenty_pod_s_ypy_gondolki.jpg

pi_kne_widoki.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, leitner said:


 

 


Trochę żałuję, ale freeride w świerkach i na czarnulkach wszystko wynagrodził ;)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
 

 

Wyobraź sobie teraz marzec tam po dużych corocznych opadach. Wychodzi słońce.   Stoki od Jezerska dalej cieniu :) a śniegu dluuugo pod dostatkiem. Za to ludzi... :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
11 minutes ago, Areski said:

Ostatnia niedziela... czyli stok prywatny

Warunki jak na drugą połowę marca świetne, stok pusty. Bajka!

Pięknie.

Jakby co to chodzi o Gruniky Sihelne zaraz za Korbielowem.

Areski jest tak szczęśliwy po dzisiejszych nartach, że zapomniał napisać gdzie był ;)

Tam zawsze można wcześnie zacząć sezon i późno zakończyć. Taki mają klimat.

Edytowane przez andy-w
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jasna Chopok
Ku dňu 19. 4. 2018 bola lyžiarska sezóna 2017/2018 ukončená z dôvodu oteplenia a nevhodných snehových podmienok. Všetky zjazdovky v stredisku Jasná sú uzatvorené a teda platí zákaz lyžovania/snowboardovania  sa na nich. Od 20. 4. 2018 začína letná prevádzka lanoviek pre peších turistov.

 

Vysoke Tatry
DŇA 19.04.2018 BOLA UKONČENÁ ZIMNÁ SEZÓNA PRE LYŽIAROV V STREDISKÁCH - TATRANSKÁ LOMNICA A ŠTRBSKÉ PLESO. SEZÓNNÉ LÍSTKY BUDÚ V PLATNOSTI DO 30.04.2018 ALE IBA PRE PEŠÍCH TURISTOV. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...