Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By JC
      Przed Tobą pierwszy z serii kilku vlogów jakie nagrałem w trakcie mojej podróży do Tyrolu. Odwiedziłem dolinę Paznaun, w której znajdują się takie ośrodki narciarskie jak: Kappl, See, Galtuer i najsłynniejszy Ischgl. W pierwszym vlogu, zobaczycie jak dostałem się do Paznaun, ile czasu zajmuje dojazd, oraz gdzie warto zjeść kolację.

• By Arek1982
      Z informacji które znalazłem w sieci, kilka ośrodków w tym roku planowało nowe inwestycje ( nowe wyciągi ), Flachau miało lub ma  połączyć się z Kleinar, nowe wyciągi planowali w Ischgl, Schladming,  Reiteralm i pewnie gdzieś jeszcze.
      Pytanie, czy wcześniejsze zamknięcie ośrodków nie wpłynie na kondycje finansowe ośrodków, a co za tym idzie wstrzymanie nowych inwestycji.
    • By JC
      Hej Wszystkim.
      Nagromadziło mi się sporo filmów z różnych ośrodków, dodatkowo wygląda, iż trochę więcej czasu będę miał niż zwykle  (powinien być uśmiech bo kto nie lubi mieć czasu wolnego no ale sami wiecie). Stanąłem przed mały dylematem, od którego ośrodka zacząć. Pomyślałem, żeby zrobić mały quiz, ala głosowanie i sprawdzić jakie są Wasze preferencje.
      Sportego360
    • By Arek1982
      Jakie są wasze opinie na temat ww. miejscowości ?
      Bardzo interesuje mnie kwestia ski busów  ?
      Jak dużo ich tam jest ?
      Jak często jeżdżą do poszczególnych wyciągów ?
    • By Annaa
      Zagadka na dziś, co to za miejsce? kto pierwszy ten lepszy.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...