Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bielizna dla skiturowca


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ,

macie jakichś faworytów w tym temacie ?

w zasadzie chodzi mi głównie o górę (bluza)  , taką co dobrze odprowadza nadmiar ciepła podczas wysiłku , a przy okazji szybko wysycha , czy też grzeje nawet jak jest mokra . Czy np taki X-bionic wart jest tych , nie małych , pieniędzy , czy raczej to marketing ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza bielizna to Loop. Po 2 sezonach jak się porozciągało, popruło był X-bionic, trafiłem na promocję. Jeżdżę dosyć dużo, zaczynam 10 sezon. Nic się nie porozciągało, nie popruło. Nie mam zamiaru zmieniać firmy skoro się sprawdziła. Do tego skarpety X-socks, 9 sezonów 2 pary też dają radę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dół xbionic, mam mieszane uczucia. Generalnie działa, nawet do -20C + spodnie softshell dawało radę, nie przemarzałem jakoś.
Faktem jest że czy ciepło np. +5 czy zimno -20, to nogi mi się strasznie nie pociły, ani strasznie nie przemarzały.
Ale to nie jest takie prawdziwe ciepło jak np. z puchówki. Xbionic działa poprzez ucisk ciała w odpowiednie miejsca.

Może na górę by się lepiej xbionic sprawdzał, bo tam się łatwiej dogrzać kolejnymi warstwami.
Na dół chcę w przyszłości spróbować z merynosem ...

 

p.s. tutaj masz jeszcze stary wątek 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aklim napisał:

w zasadzie chodzi mi głównie o górę (bluza)  , taką co dobrze odprowadza nadmiar ciepła podczas wysiłku , a przy okazji szybko wysycha , czy też grzeje nawet jak jest mokra . Czy np taki X-bionic wart jest tych , nie małych , pieniędzy , czy raczej to marketing ?

Cześć !

Pozwolisz, że podzielę się swoim doświadczeniem bo z natury strasznie się grzeję.. czytaj: leje się ze mnie jak z kranu ..... :D:D Mam z tym naprawdę duuuży problem. Miałem różną bieliznę włącznie z "Gatta" :D (  daje radę !  ). Kiedyś zainwestowałem w X-bionica i to było to. Kupiłem najcieplejszą bluzę i byłem mega zadowolony biorąc pod uwagę kryteria o których piszesz. Max potu na zimnie a utrzymuje ciepło. Niedawno byłem zmuszony do zakupu kolejnej bluzy ("urosłem" O.o) i znowu zainwestowałem w X-bionic bo np  Odlo mnie nie przekonało przy mierzeniu ....No ale to tylko moja subiektywna ocena. Jakbyś się zdecydował na X-bionica to warto skorzystać z aktualnej promocji w Intersport : za każde 100 pln dostajesz 50 pln w bonie na kolejne zakupy np. na kolejną bluzę. Jak znasz ceny to wiesz ile zyskasz :):)

    

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...