Narty - skionline.pl
Jump to content

Serwis z personalizacją butów Atomic Memory Fit / Kraków i okolice

Recommended Posts

• 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Paczek85
      Witam, co sądzicie o tych nartach , czy warte zakupu (600zł nowe) jako pierwsze narty dla kobiety pozdrawiam 

• By Shielded
      Jak w tytule kupię narty all mountain ok. 90mm pod butem. Inne propozycje prócz tych podanych również rozważę. Stan tylko bardzo dobry, celujący. Piszcie, na pewno się dogadamy 😛
      Pozdrawiam!
    • By Tatita
      Cześć moi drodzy!
      Nie za często postuję na forum, ale bardzo aktywnie śledzę i tym razem to ja potrzebuję pomocy.
      Mam możliwość zdobycia nowych Redsterów S9 na fajnych warunkach i chciałem Was poprosić o pomoc w doborze długości. Ponieważ nigdy nie miałem żadnej slalomki, od kilku sezonów wypożyczam narty i przeważnie wybieram gigantki lub cross turny, to nie do końca wiem jak wybrać długość slalomki. Generalnie przeważnie jeździłem na długich nartach i nie mam problemu z jazdą na gigantkach 190cm np. Wiadomo, że slalomka rządzi się kompletnie innymi prawami, ale ja kompletnie nie mam doświadczenia z nartami do krótkich skrętów więc nie wiem jaka będzie różnica między 165cm, a 171cm. Będę wdzięczny za pomoc!
      1. Płeć - M
      2. Wiek - 24
      3. Waga - 75kg
      4. Wzrost - 183
      5. Na nartach jeżdżę od 20 (no takich miałem rodziców) sezonów, ( 6-12 dni w sezonie)
      6. Moje umiejętności określam na 6,5
      (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)
      7. Moje buty to - Dalbello DS 120
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - no tak jak wspominałem, od kilku lat wypożyczałem narty, w ostatnim sezonie nowe Stockli WRT 172cm, które sprawowały mi się znakomicie - ku mojemy zaskoczeniu bo raczej przeważnie jeździłem na dłuższych nartach.
      9. Preferuję styl jazdy skrętem ciętym na przygotowanych trasach - co logiczne przy slalomce.
    • By gorpaw
      Bardzo Was prosze o podpowiedź dot. zakupu nart gdyż mam mętlik w głowie o tak dużego wyboru używanych nart. Budżet 500 - 600 zł
      Wzrost : 164 cm 
      Waga 50 km
      Umiejętności 6  (siedem sezonów na nartach )

• By gruchauho
      Witam.
      Już jakiś czas rozglądam się za nowymi goglami i prosiłbym o pomoc i parę wskazówek. 
      Szukam modelu z dwoma szybami (na słońce oraz zachmurzenie/śnieg), bądź jedną i ewentualnie dokupić drugą. Minimum jedna z "lustrem"
      Czy warto dopłacać by mieć sferyczną szybę? Czytałem, że dużo lepsza widoczność ale czy naprawdę różnica jest duża? Najlepiej, by wypowiedział się ktoś, kto używał i cylindrycznych i sferycznych.
      Do wydania mam maksimum 500 zł 
      Jak dotąd oglądałem Atomic oraz Smith ale to dość drogie marki i w tych pieniądzach chyba nie kupię.
      Może ktoś coś doradzić? 
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...