Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Korbielów 2017/18


gregor_g4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w nowym sezonie, tradycyjnie zakładam ten temat, by wrzucać tu info z warunków w Korbielowie, w tym roku sporo wcześniej niż zwykle, bo sporo wcześniej zaczynam sezon tu na miejscu :)

 

Wczoraj jeszcze było sporo błota, a dzisiaj już zima na całego. Niestety temperatura w granicach 0/+1 więc śnieg dość ciężki i mokry, ale nasypało go sporo, tak to wygląda przed moimi drzwiami:IMG_20171130_150021.thumb.jpg.51e459ca87662418c4c9291b4cdf93f7.jpg



Na Pilsku jeszcze nie byłe, ale do dzisiaj, poniżej Miziowej było kiepsko. Wyżej można było zjeżdzać, śniegu 50-70 cm. Na dniach pewnie się wybiore na rozruch, zobaczyć co w trawie piszczy :)
jutro póki co plany na snowkite.

Jeśli ktoś będzie w okolicy, zapraszam do kontaktu - wspólne nartowanie, lub rozmowy przy browarku :)

Pozdrawiam
Andiamo :)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dzięki za dobre wieści.

Czy jest szansa, że 2-osobowa kanapa na Szczawiny ruszy w ten weekend ?

Pewnie to tylko pobożne życzenie, ale po obecnych opadach może dałoby się już podejść ze Szczawin na Miziową na turach.

Oczywiście jestem za spotkaniem nas forumowiczów. Do dzisiaj nie zapomniałem jak nas przeczołgałeś w dół lasem w 1m śniegu i jak Johnny N. zgubił nartę, którą po długiej akcji udało się jednak odnaleźć.

Edytowane przez andy-w
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, andy-w napisał:

 

Czy jest szansa, że 2-osobowa kanapa na Szczawiny ruszy w ten weekend ?

W zeszłym tygodniu jak tam byłem, to było po pas śniegu. Wyciągi można było by odpalać po pstryknięciu palcem.

Zjechałem na nartach prawie na sam dół nartostradą (może ostatnie 300 m tylko niosłem narty).

23896973_1955750501108858_1688228361_o.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Solisku armaty rozstawione, jednak większa szansa, że prędzej ruszy góra. 
Na Babie przygotowania do sezonu, może uda się na przyszły weekend.

Poza tym od ronda, aż do wyciągów droga biała, a na wysokości Baby 2 koparki coś majstrują, ponoć umacniają brzegi. Poza tym bez zmian :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz, od czwartku, temperatura weszła na plus, obecnie mamy + 2 i pruszy śnieg :)

Wszystko co spadło trochę siadło, ale dalej klimat zimowy, a drogi czarne. W sobotę było - 2 i leciała z nieba marznąca mżawka, dzisiaj na odwrót.

W między czasie zaktualizowały się prognozy snowforecast, już nie 60 cm, a 8 pokazują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gregor_g4 bardzo cenię Twoje wpisy w temacie Korbielowa i nie tylko, ale pewnie sam zauważyłeś, że czytelność tego wątku staje się męcząca w momencie kiedy 70% zawartości wypełniają Twoje "stopki" - może rozważysz zamianę ich na linki 9_9, myślę, że nie tylko ja będę Ci za to wdzięczny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...