Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie nt. wysyłki kart gopass

- swoją zamówiłem 15/11 i do tej pory nie dotarła: mam się martwić, że zaginęła, czy też to normalne, że wysyłka pocztą trwa ponad 3tyg?

Dzwoniłem na numer podany w mailu potwierdzającym wysyłkę karty:

GOPASS e-shop | www.gopass.pl | info@gopass.pl | +48602534363

ale jest tylko katarynka, że numer czasowo niedostępny:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zipp1001 napisał:

Witam,

mam pytanie nt. wysyłki kart gopass

- swoją zamówiłem 15/11 i do tej pory nie dotarła: mam się martwić, że zaginęła, czy też to normalne, że wysyłka pocztą trwa ponad 3tyg?

Dzwoniłem na numer podany w mailu potwierdzającym wysyłkę karty:

GOPASS e-shop | www.gopass.pl | info@gopass.pl | +48602534363

ale jest tylko katarynka, że numer czasowo niedostępny:-(

Swoja kartę zamówiłem 06 września. Nadal jej nie mam. Interweniowałem 3x (mailem i telefonem) za każdym razem uzyskując informację, że sprawa jest monitorowana i karty juz zostały do mnie wysłane. Najnowaszy termin dostawy to koniec tego tygodnia. Cieszę się, że nie jestem sam ;) choć co to za pociecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gopass można kupić tylko sprytną sezonówkę, ciekawe kiedy pojawi się możliwość kupna karnetów kilkudniowych tak jak napisane jest w cenniku, chociaż z drugiej strony jak tak długo dochodzi karta to starch zakupić takową na okres przed sylwestrem bo pewnie nie dojdzie.

Ciekawy również jestem czy TMR zorganizuje jakiegoś Sylwestra na stoku :) fajnie byłoby przywitać Nowy Rok na Hali Skrzyczeńskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieki...

Napiszę tu a nie w wątku o gopassie, bo widzę że wielu nowicjuszy na forum (no i w sumie zarombiście).

Jak założyłeś konto i zapłaciłeś 2jurki to masz już kartę!

Czy ona plastikowa czy papierowa to jeden ch... tylko że z papierem trzeba do infocentrum ale to niekiedy lepiej niż do kasy bo mniejsza kolejka. 

Wszystko co zakupicie na online jest na Waszym koncie. Idziesz do kasy czy na Chopku-Tatralandii czy na Skrzycznem to działa.

Ja ostatnio zapomniałem gopassa  ma basenach i dałem dowód i... tadam! Magia! Pani tylko popatrzyła czy fotka zgadza się z moją facjatą 😉

Tak że spokojnie...

PS. z gopassu (wcześniej superskipass) korzystam od 10 lat. A na Chopoku spędziłem nie cały rok swojego długiego życia.

Edytowane przez Gość
PS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jasiek said:

Czy ona plastikowa czy papierowa to jeden ch... tylko że z papierem trzeba do infocentrum

no i to już nie jest jak to kolega ujął jeden ch... bo po to zamawiam tą kartę by nie szukać kas czy infocentrum i nie stać w kolejce..

Niestety, ale jeśli chodzi o dystrybucję kart to trochę słowaków to przerosło...

mam nadzieję że na innych polach się zrehabilitują;-)

Edytowane przez zipp1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tylko po to aby wyjaśnić, niedoinformowanym. Ale jak nie trzeba to spoko... Ja sobie na pewno dam radę.

Pozdrawiam.

i bawcie się dobrze i narzekajcie. Tylko zobaczcie komu płacicie... to nie TMR tylko Szczyrk Polska 😉

PS. taka novinka

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zipp1001 napisał:

Niestety, ale jeśli chodzi o dystrybucję kart to trochę słowaków to przerosło...

Życzę Ci, aby Ciebie w życiu nic nie przerosło... Zachowujesz się jak dziecko, które zamówiło prezent u świętego Mikołaja... Ja chcę zabawkę i ma być na już... Zero zrozumienia... NIe ważne, że nie miałeś wcześniej nigdy do czynienia z taką kartą i jakoś sobie radziłeś... Ważne że TY zamówiłeś kartę i cały świat ma stanąć na głowie, żeby Ci ją dostarczyć...

To, ze może z jej zalet w pełni korzystać w ogóle do ciebie nie przemawia, bo przecież jaśnie pan wielmożny nie będzie szukał jakiegoś infocentrum... Pan płaci, pan wymaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci, aby Ciebie w życiu nic nie przerosło... Zachowujesz się jak dziecko, które zamówiło prezent u świętego Mikołaja... Ja chcę zabawkę i ma być na już... Zero zrozumienia... NIe ważne, że nie miałeś wcześniej nigdy do czynienia z taką kartą i jakoś sobie radziłeś... Ważne że TY zamówiłeś kartę i cały świat ma stanąć na głowie, żeby Ci ją dostarczyć...
To, ze może z jej zalet w pełni korzystać w ogóle do ciebie nie przemawia, bo przecież jaśnie pan wielmożny nie będzie szukał jakiegoś infocentrum... Pan płaci, pan wymaga...

Zamówił, zapłacił więc oczekuje, że dostanie kartę. To takie dziwne? To powód by produkować się i pisać idiotyczno - ironiczne posty?

Ludzie, weźcie się w garść bo przez niektóre wynalazki poziom tego forum leci zdecydowanie w dół.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, Zaba_osw said:

Życzę Ci, aby Ciebie w życiu nic nie przerosło... Zachowujesz się jak dziecko, które zamówiło prezent u świętego Mikołaja... Ja chcę zabawkę i ma być na już... Zero zrozumienia... NIe ważne, że nie miałeś wcześniej nigdy do czynienia z taką kartą i jakoś sobie radziłeś... Ważne że TY zamówiłeś kartę i cały świat ma stanąć na głowie, żeby Ci ją dostarczyć...

To, ze może z jej zalet w pełni korzystać w ogóle do ciebie nie przemawia, bo przecież jaśnie pan wielmożny nie będzie szukał jakiegoś infocentrum... Pan płaci, pan wymaga...

kolego, coś Ci się pomyliło, a to co napisałeś jest po prostu śmieszne

Sensem dystrybuji karty przez serwis internetowy jest jej dostarczenie klientowi do domu.

Po to dają zniżkę na kartę zapłaconą przez internet by nie mieć kłopotu z tłumem klientów kłębiącym im się pod kasą.

Skoro zapewniają, że dostarczą kartę w ciągu 2 tyg to mają dostarczyć i tyle. Nie ma w tym żadnej filozofii: skoro nie są w stanie dostarczyć to znaczy, że ich to przerasta.

I tak sądzę, że dwutygodniowy okres na wysyłkę karty jest mocno zawyżony.(wsadzić kartę do koperty i wysłać - to ma trwać 2tygodnie???)

Z odpowiedzi innych wynika, że nie radzą sobie z dostarczaniem kart i że nie jestem odosobnionym przypadkiem.. Ktoś napisał że zamówił 29/10 a po interwencjach dowiedział się, że wysłali mu kartę 27/11 - to chyba nie jest poważne zachowanie tylko jakaś amatorszczyzna

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zipp1001 napisał:

kolego, coś Ci się pomyliło, a to co napisałeś jest po prostu śmieszne

Sensem dystrybuji karty przez serwis internetowy jest jej dostarczenie klientowi do domu.

Po to dają zniżkę na kartę zapłaconą przez internet by nie mieć kłopotu z tłumem klientów kłębiącym im się pod kasą.

Skoro zapewniają, że dostarczą kartę w ciągu 2 tyg to mają dostarczyć i tyle. Nie ma w tym żadnej filozofii: skoro nie są w stanie dostarczyć to znaczy, że ich to przerasta.

I tak sądzę, że dwutygodniowy okres na wysyłkę karty jest mocno zawyżony.(wsadzić kartę do koperty i wysłać - to ma trwać 2tygodnie???)

Z odpowiedzi innych wynika, że nie radzą sobie z dostarczaniem kart i że nie jestem odosobnionym przypadkiem.. Ktoś napisał że zamówił 29/10 a po interwencjach dowiedział się, że wysłali mu kartę 27/11 - to chyba nie jest poważne zachowanie tylko jakaś amatorszczyzna

Ja na karty zamówione w połowie maja czekałem miesiąc, jak widać nic się od tego czasu nie zmieniło w dystrybucji. Dziwna polityka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, zipp1001 napisał:

...tylko jakaś amatorszczyzna

Tak się zastanawiam... Skoro ci amatorzy tak nieprofesjonalnie Cię potraktowali co Cię jeszcze skłania do korzystania z ich usług? Jest tak dużo w PL profesjonalnych ośrodków, że najnormalniej na świecie powinieneś się na nich obrazić i nie odwiedzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem karte w 10 dni. Byc moze ze wzgledu na duza ilosc wysylek maja teraz opoznienie, trudno zeby za 2 euro wysylali poczta lotnicza, a niestety u nas poczta tak dziala , kartki wysylane z hiszpani ida do mnie 3 tygodnie. tak jak napisal ktos zamiast placic 22 euro np na chopoku, mozna jechac na BSA, albo do bialki  na 4 h za niewiele nizsza cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako debiutant

Ja czekałem 3 tygodnie na karty gopass.. Po monicie mailowym dostałem info ze zostały wysłane i faktycznie doszły po 2 dniach. Czekam jeszcze na jedną, mijają 2 tygodnie. Dystrybucja idzie im słabo i tyle. Kolega Zaba trochę przeholował, po to są karty wysyłane żeby się nie bujać nigdzie, czekac,ani nie drukować sobie papierowych wersji. Płace to wymagam, bo przecież podczas zamówienia pobierana jest opłata.

Tak na marginesie, czarnagóra rusza jutro. Byłem w marcu 2017. B fajna górka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maykee napisał:

Witam wszystkich jako debiutant.

To jako debiutant już na początku przeczytaj sobie temat wątku, a potem swój post.

Czy jego treść odnosi się do tematu - Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski ?

Na przyszłość pisz w wątkach poświęconych danemu tematowi - bo widzę, że rośnie nam kolejny "śmieciarz" forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, moloo napisał:

To jako debiutant już na początku przeczytaj sobie temat wątku, a potem swój post.

Czy jego treść odnosi się do tematu - Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski ?

Na przyszłość pisz w wątkach poświęconych danemu tematowi - bo widzę, że rośnie nam kolejny "śmieciarz" forum ...

 

16 minut temu, MAIKEL 1977 napisał:

To jest wątek o Gopass daruj sobie te wycieczki i trzymaj się tematu✒

Mój komentarz zamieściłem w wątku Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski z uwagą do @Maykee, który pisał o Gopassie.

Oba posty zostały przeniesione - pewnie przez admina - do nowego wątku Karta Gopass.pl - stąd nie wiesz @MAIKEL 1977 o co chodzi :) 

Następnym razem cytuj całość komentarza, a nie tylko to co dla Ciebie jest wygodne ...

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, moloo napisał:

Następnym razem cytuj całość komentarza, a nie tylko to co dla Ciebie jest wygodne ...

Byłeś Molu już na nartach w tym sezonie ?

Napisz relację, wklej zdjęcia a nie graj dozorcy tego forum jak nic nie masz do powiedzenia to czytaj swoje stare wypociny

 

 

Edytowane przez Jeeb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/4/2017 at 4:17 PM, zipp1001 said:

mam pytanie nt. wysyłki kart gopass

- swoją zamówiłem 15/11 i do tej po

Witam, by dokończyć i wyjaśnić to co zacząłem: karta dotarła do mnie dziś, czyli super;-)

Została wysłana 28/11 z Jeleniej Góry(zamówiona i zapłacona 15/11 na stronie gopass) i to może wyjaśnia czemu to trwa tak długo:

Słowacy wysyłają zbiorczo kurierem/pocztą/zawożą sami raz na jakiś czas przesyłkę z kartami z Pragi(!) do Jeleniej Gory, i z tamtąd są dopiero rozsyłane po Polsce...

 

Można zrozumieć ograniczanie kosztów, ale niech uczciwie piszą:

czas dostarczenia karty: 2-5tygodni, a nie jak teraz 2tygodnie i nikt nie będzie miał prawa mieć pretensji...

Edytowane przez zipp1001
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Widzę, że wątek się nieźle grzeje to może ja na spokojnie wytłumaczę wszystkim zdenerwowanym to co napisał już  @Jasiek  bo może użył za dużo  skrótów myślowych :D Jak już zakupicie gopassa  to na maila powinniście dostać potwierdzenie zamówienia z tz tymczasową kartą w PDF-ie. Plastik, którego pragniecie JUŻ pewnie fajnie wygląda w portfelu ale do jazdy wystarczy jedynie ta wydrukowana kartka, którą pokażecie w kasach i na podstawie której wydadzą Wam kartę zastępczą (za kaucją) :D Zakładam ,że system się nie zmienił od czasu jak ja zakupowałem to "to" .Czytając powyższe zastanawiam się czy należy Wam bardziej na karcie czy na jeździe na nartach ....haha :D9_9

Pozdrawiam wszystkich niecierpliwych  :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, surfing napisał:

Jeżeli ktoś nie dostanie zamówionej  karty gopass przed wyjazdem na narty może ją wydrukować.

Po zalogowaniu na swoje konto  gopass.pl/moje zamówienia/ Moje aktywne usługi/Tymczasowa karta

Z wydrukowaną tymczasową kartą idziemy do kasy lub informacji.

Wszystko na temat karty Gopass

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...