Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, surfing napisał:

Też mi się nie podobają korporacyjne zagrywki SMR,  dlatego polecam zakup karnetu na e-skipass.pl

Można kupić karnet na Szczyrk bez podawania daty jazdy na nartach na http://e-skipass.pl/

Karnet zakupiony na https://skrzycznecos.e-skipass.pl aktywuje się w momencie pierwszego przejścia przez bramkę , podczas zakupu nie trzeba podawać daty.

Karnet działa przez 1 dowolny dzień w sezonie narciarskim 2018/2019, karnet ważne od momentu pierwszego przejścia przez bramkę na stoku.

Szkoda, że na stronie SMR z cennikiem nie ma informacji, że skipass online można kupić również przez system e-skipass, a nie tylko gopass.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2017 o 10:21, Góral spod Skrzycznego napisał:

Takie cudeńka mamy na Gopass:

 

Też tak mam. Po pierwsze nie liczy niczego innego, niż SMR, czyli np. COS-u, ale to można zrozumieć. Po drugie, co trudniej zrozumieć, i tak ... nie liczy wszystkiego, ale ... widzę poprawę. Ostatnie moje dwa dni narciarskie (1 dzień i 1 wieczór) policzył perfekcyjnie. Nie spodziewałem się tego, wreszcie gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, surfing napisał:

Też mi się nie podobają korporacyjne zagrywki SMR,  dlatego polecam zakup karnetu na e-skipass.pl

Można kupić karnet na Szczyrk bez podawania daty jazdy na nartach na http://e-skipass.pl/

Karnet zakupiony na https://skrzycznecos.e-skipass.pl aktywuje się w momencie pierwszego przejścia przez bramkę , podczas zakupu nie trzeba podawać daty.

Karnet działa przez 1 dowolny dzień w sezonie narciarskim 2018/2019, karnet ważne od momentu pierwszego przejścia przez bramkę na stoku.

Szkoda, że nie ma opcji odbioru karty na miejscu. Już chciałem zamówić, ale widzę, że jest opcja tylko z wysyłką. A w sobotę już będę w Szczyrku, więc lipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Stusi napisał:

Szkoda, że nie ma opcji odbioru karty na miejscu. Już chciałem zamówić, ale widzę, że jest opcja tylko z wysyłką. A w sobotę już będę w Szczyrku, więc lipa. 

Kupujesz online, ciśniesz do kasy z otrzymaną elektronicznie kartą, płacisz dychę i masz kartę zastępczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Stusi napisał:

Na pewno? Taka opcja była na gopass. Na tym e-skipass jest tak samo?

 

Faktycznie, napisałem z myślą o Gopass. Przepraszam za zamieszanie.

Z tym, że na e-skipass kupowałem karnety i odbierałem je w kasie. To było w zeszłym sezonie, jak widzę, na stacjach "pingwina", mieli promocję na e-skipass. Zawsze możesz luknąć w regulamin/zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeże temat GOPASS. Jak wchodzę w aplikacje czy po prostu na stronę GOPASS na telefonie i chce zakupić jazdę dzienna to mam możliwość zapłacenia tylko karta, na komputerze mam przelew i kartę. Jak jest u Was? 

W tamtym sezonie na pewno mogłam przez telefon zrobić przelew a w tym sezonie nie pokazuje mi takiej możliwości. U was też tak jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Usiłowałem dziś kupić karnet Gopass do Szczyrku przez internet na sobotnie zawody,na które się wybieram,ale wygląda,że w zestawie dostępne są tylko normalne,a ja chcę zniżkowy.Czy to moja indolencja komputerowa,czy tak jest?

Musisz powiązać zniżkę z kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam.

Tyle rozpisywano się dwa lata temu o cierpliwości w oczekiwaniu na kartę, o tym że starczy wymienić w kasie na tymczasową.

No chyba nie do końca jest w porządku.

Karta jest nieaktywna (zastępcza - tymczasowa) w gastronomii, nie nalicza punktów. Nie działa również aplikacja SKI Chalenge - nie nalicza osiągnięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jasne, że można wykupić na miejscu karty tymczasowe i je zwrócić po zakończeniu jazdy. Jednak nie jest ok, że system automatycznie pobiera opłatę za każdą kartę imienną, do której wykupuje się skipass Ja czekam na karty już od końca grudnia 2018 a jest dziś 19 lutego 2019 r..... Cierpliwość cierpliwością, ale w tym tempie karty na zimę należałoby wykupić jeszcze latem. Wszelkie wysyłane reklamacje i monity pozostają bez odpowiedzi. Niestety nie świadczy to za dobrze o firmie i jej traktowaniu klientów..... Generalnie nie polecam korzystania.

Swoją drogą każdy, kto ma jakąś opcję wyrwania się na narty do Austrii czy Włoch nie powinien zawracać sobie głowy jazdą w Szczyrku. Wyciągi co prawda robią świetne wrażenie, ale przygotowanie tras pozostało na tym samym poziomie co 20 lat temu - kamienie i trawa. No i zamykane co jakiś czas trasy, co powoduje, że trasy czynne są oblegane i kolejki jak za starych, kopalnianych czasów:-(

  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cześć, czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, nie ogarniam😕. Kupiłam w niedzielę karnet na Łomnicy , miła Pani zaproponowała gopass, więc założyłam. Dostałam, domyślam się, kartę tymczasową, na której jest nadruk data (i cena) z 17.03 (31euro) a Pani dopisała markerem moje imię - działała również kolejnego dnia po zakupie karnetu.  Czy teraz mam zamawiać kartę stałą, czy czekać cierpliwie aż przyjdzie, bo formalności się dokonały? Zalogowałam się, działa i na .sk i .pl, dane adresowe podane. Nie płaciłam tylko tych 2 euro, nie wiem czy mogły być doliczone do opłaty w niedzielę, bo w poniedziałek płaciłam już 37euro w terminalu (zgodnie z cennikiem).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
19 minut temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Czyżby jakieś kłopoty z wykupieniem sezonówki na Szczyrk? Nie można dokończyć transakcji.

Moze dlatego, ze wszyscy kupuja na Słowacje z opcja Szczyrk w gratisie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...