Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
mikegolf

Nocna jazda w tygodniu 18-22.12. Gdzie?

Recommended Posts

Witam,
czy ktoś z Was orientuje się w jakich ośrodkach można pojeździć w tygodniu 18-22.12 po godzinach pracy (po 15/16) - tak min. 3h? Oczywiście chodzi mi o w miarę sensowne ośrodki / trasy, nie będę całej Polski jechał żeby poturlać się po oślich łączkach.

Szczyrk - niestety pisali że nocna jazda dopiero po 26.12. Zresztą widzę że i tak halnym oberwali 
Korbielów - w tym tyg w ogóle nie czynne, od weekendu mają niby ruszyć na stałe do końca sezonu. Ale czy to oznacza nocną jazdę w tyg - ciężko powiedzieć, jak to w Korbielowie ..
Zieleniec - brak informacji, nie odpowiadają na pytania o przyszły tydzień
Białka - na stronie brak rozpiski dalej niż do czw 14.12

Nie mam nawet pomysłu jakie jeszcze ośrodki sprawdzać, bo w ogóle mało ich w kraju znam
Z góry dziękuję

55 minut temu, MAIKEL 1977 napisał:

Jak się pogoda nie zmieni to tylko w tego typu Ośrodkach nocna jazda będzie miała większy sens :P

nie strasz ;P

28 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Słotwiny Arena

o, dzięki. Wprawdzie dojazd 2h więcej z północnej Polski ale .. da się :)

27 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Nienaganny stok,bo ratrakują zawsze od 16 do 18,jeżdżą do 22...

i to mnie mocno przekonuje. Niestety nie wszedzie tak robia, czasem nocna jazda to walka ze stokiem ...  Dzieki!

Jest jeden chodzący stok w Beskidach czynny 9 - 21 (Siglany) . Nie jest to co prawda żaden Szczyrk ale na bezrybiu ....... :D  Na zdjęciach śniegowo wygląda nie najgorzej a bardzo miła pani w informacji powiedziała mi przed chwilą , że śnieg ciężki ale nie ma przetarć. Naliczyłem teraz całe dwie osoby na stoku !!

Wolę "takie coś" wieczorem niż browara przed telewizorem - ooo, nawet się zrymowało :D 

siglany2.png

siglany1.png

• Like 1

5 minut temu, bolec napisał:

Wolę "takie coś" wieczorem niż browara przed telewizorem - ooo, nawet się zrymowało :D

Nooo, może być też browar na Siglanach :P

• Like 1
  • Haha 1

4 godziny temu, bolec napisał:

trochę mało żebym całą Polskę w tym celu przejechał :( wiem, wybredny jestem ;)

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Mops
      Cześć, 
      Zakaldam temat bo wyjeżdżam w Beskidy i Pieniny - tereny turystyczne i oczywiście narciarskie. Będę wystawiał relacje z wypraw w góry i innych aktywności. Mam nadzieję że będzie to świetny wyjazd. 
      Aktualnie zmierzam do Szczyrku. Wieczorem jeszcze koncert w Żywcu. Pewnie też wstawię zdjęcia. 
    • By JC
      3 sierpnia w Szczyrku w ośrodku Szczyrk Mountain Resort otwarto pierwsze, profesjonalnie przygotowane, dwie zjazdowe trasy rowerowe. Dzień wcześniej miałem przyjemność przejechać nową trasę Hip Hopa Flow oraz wypróbować rowery TREK z nowej wypożyczalni.

• By JC
      28 lutego, zachęcony wspaniałą pogodą i bardzo dobrymi warunkami śniegowymi,  pojechałem do Korbielowa, aby sprawdzić jak funkcjonuje, coraz bardziej zapominany ośrodek narciarski Pilsko.
      Sprawdziłem jakie są warunki narciarskie na górze. Sprawdziłem, czy można zjechać na dół mimo niedziałających wyciągów i 6-os. kanapy na Buczynkę. 
      Zmierzyłem także jaka jest długość najdłuższego zjazdu z Pilska i czy jest on dłuższy niż zjazd ze Skrzycznego w Szczyrku.
      Poszedłem coś przekąsić w schronisku na Hali Miziowej oraz restauracji w Korbielowie Kamiennej.
      Zapraszam Was na film.

• By JC
      Górskie ścieżki rowerowe powstają w Szczyrku
      W odpowiedzi na coraz większą popularność górskich kompleksów rowerowych, a szczególnie Enduro Trails w Bielsku- Białej, spółka Tatry Mountain Resort inwestuje w budowę górskich tras rowerowych w ośrodku narciarskim Szczyrk Mountain Resort. Warto dodać, że jest  to pierwszy tego typu "produkt turystyczny" w Szczyrku.
      Więcej przeczytacie tutaj

• By JC
      Szczyrk - koniec sezonu zimowego 18/19 (Vlog #017)
      @johnny_narciarz  dziękuję za wspólne nartowanie!
      Sobota 5 kwietnia 2019, ostatni narciarski weekend w Szczyrku. Sprawdzam warunki narciarskie w Szczyrk Mountain Resort na trasach ze Zbójnickiej Kopy i Małego Skrzycznego na Halę Skrzyczeńską. Czynne były: kolej gondolowa, kanapa na Kopę i orczyk na Halę Skrzyczeńską.
      Wybrałem się także "z buta" do Schroniska na Skrzycznem, gdzie niestety, "pocałowałem klamkę".
      Następnie był ostatni zjazd sezonu 18/19 w Szczyrku, ze Skrzycznego, przez Zbójnicką Kopę na Halę Skrzyczeńską. Na dół zjazd już tylko gondolą, choć jak dowiedziałem się na parkingu, Bieńkulą też można było zjechać do Czyrnej. 

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...