Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

lb2635

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Iski Trackerem.

Przez ostatnie dwa sezony działał bez zarzutu. W tym roku po otwarciu ukazał mi się jakby całkiem inny program. Już sam wygląd i zmiana funkcji wywarła na mnie jak najgorsze wrażenie., gdyż do tej pory był przejrzysty i prosty w obsłudze.

Najgorsze jednak że błędnie podaje kilometry, np. 45 zjazdów na Złotym Groniu to ok. 21km!?

Kolejnym problemem jest problem ze zgraniem danych ze Smartfona na serwer.

Przed tygodniem dopiero po kilku godzinach udało mi się zgrać.

Teraz walczę już drugi dzień i bez powodzenia.

Napiszcie proszę czy macie podobne problemy, czy u was działa dobrze?

Jakie inne aplikacje podobne możecie polecić w zamian?

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie też jak odpaliłam to myślałam, że cos mi się innego przez przypadek ściągnelo?

na dodatek nie moglam sie zalogowac, dalam przypomnienie hasła, wpisalam meila i było napisane, że takiego meila nie ma...a jak chcialam zaloz na tego samego meila co podowalam to bylo info ze juz jest uzyty....

w koncu zalozylam nowe konto, chociaz na stare w koncu sie zalogowalam....

 

tak jak mowisz, że nie jest już jak tak łatwy i przejrzysty jak kiedys, tez jestem strasznie zła i mam wrażenie że jeśli chodzi o km to nie zawsze dobrze podaje ;/

swoją drogą....byles dzisiaj na Złotym Groniu? ja na chwile zajechałam zobaczyć co się tam dzieje, ale bez nart i zastanawiam się czy się nie wybrać jutro lub pojutrze...jak warunki na gorze? nigdy tam jeszcze nie jezdzilam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę. Warunki bez zarzutu, ciekawe jak będzie po świętach bo pogoda nie ciekawa.

Wracając do Iski Trackera pisałem do nich maila na razie bez odpowiedzi. Najchętniej bym wrócił do zeszłorocznej wersji, co im napisałem. Inaczej poszukam innej aplikacji.

Do dzisiaj nie mogę wgrać danych z soboty. Ciągle jakby wiecznie wgrywał i nie mógł wgrać. Próbowałem w różnych sieciach i wszędzie to samo, biały ekran z czerwonym paskiem i datą na górze. Może jeszcze ktoś inny ma lub miał podobne problemy? Trace Snow postaram się wypróbować jak nic nie pomoże, bo jednak wolałbym dalej Iski Trackera używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też go miałem ale jakoś mi nie podszedł. Teraz używam

Screenshot_2017-12-25-15-31-56.thumb.png.3b28fde390b95495758d3da9c12d8bad.png

Screenshot_20171225-153306.thumb.png.8f92d382ee1ab85237f2a4c0f2c99953.png

Niestety zapomniałem wyłączyć w samochodzie i dane są zakłamane. W tamtym roku działał super, teraz policzył źle rundy ale nie wiem czym jest to spowodowane bo zmieniłem telefon.  Na dniach dalsze testy, mam nadzieję że będzie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...