Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head Super Joy dla faceta


Stary bywalec

Rekomendowane odpowiedzi

A więc ( a jednak się zaczyna od a więcxD) wracam do nart po długich chorobach i operacjach . Miałem Atomic GS 10 i Voelkle Racer Tiger Evo ( 174 i 176 cm) . I tragedia. Zapomniałem jak się jeździ , boję się prędkości itp. W mojej dotychczasowej skali umiejętności 3/10 . Nie jestem w stanie jeździć szybko , nie wiem czemu, asekuracja , strach ???? . Po kilkudniowym pobycie na Chopoku , po jeździe w Szczyrku powiedziałem sobie dość. Skoro "gigantki" wymagają prędkości a ja na razie nie jestem w stanie się przełamać  to poszedłem na giełdę , pogadałem z kilkoma sprzedawcami i prawie każdy polecił mi właśnie damski co prawda model , Heada Super Joy  . Każdy z nich jeździł i wszyscy twierdził że narta co prawda damska ale gość z 100kg twierdzi że to bardziej uniseks niż damski.  No i zamieniłem się na ten model. Żona się śmieje a ja........... zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłem .

Pytanie takie generalne: czy na damskiej narcie można spokojnie ( facet) jeździć ????? Czekam na Wasze opinie

Edytowane przez Stary bywalec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

48 minut temu, artix napisał:

Jeździłem na Joy na testach i przy mojej wadze 85 no problem. 

Czyli błędu nie popełniłem. A narty mi się podobają .......... i oby fajnie się na nich jeździło. Choć warunki do testów są paskudne

Edytowane przez Stary bywalec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po testach na Beskid Ski Arena w Szczyrku.

REWELACJA

 

W mojej 10 stopniowej skali dobre 8/10 . warunki trochę takie sobie  czyli mokry śnieg i deszcz ale mimo wszystko. Łatwość inicjowania skrętów , trzymanie w skręcie .Prawie wcale nie czuję nóg , czego nie mogłem powiedzieć przed tygodniem i po Chopoku .

Powiem wprost- to super narty dla takiego lamera  jak ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po pobycie na Rohace mogę z czystym sumieniem polecić te narty. Trzymanie na przewianym gipsie 10, kontrola 10 , inicjowanie skrętu 10 . Te narty dają max frajdy . Bałem się że będę za ciężki na nie ( 88kg masy biologicznie czynnej....) ale spokojnie na ściance, na lodzie , trzymały krawędź . Świetnie wycinały łuki . Generalnie  polecam "babskie" narty xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stary bywalec napisał:

Po pobycie na Rohace mogę z czystym sumieniem polecić te narty. Trzymanie na przewianym gipsie 10, kontrola 10 , inicjowanie skrętu 10 . Te narty dają max frajdy . Bałem się że będę za ciężki na nie ( 88kg masy biologicznie czynnej....) ale spokojnie na ściance, na lodzie , trzymały krawędź . Świetnie wycinały łuki . Generalnie  polecam "babskie" narty xD

Cześć

Niestety te wartości, które podałeś są złudne i mylne. Oby nie zmyliły kogoś kto umie jeździć na nartach i dokonuje wyboru. Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...