Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wracam z Oravicy, byłem tam pierwszy raz i mogę wszystkim polecić :)

Karnet na gruponie 80 zł za cały dzien, 110 cały dzień + 3h na termy i z tego drugiego skorzystałem.

W dniu 30.12.2019 o 14:51, Miru napisał:

A jak jest z tym kuponem z groupona. Jak kupię karnet całodzienny za 80 zł to 9 latek też jest gratis?

Jest za darmo dla dzieci do "10,99 lat" jeżeli kupisz swój skipass bez zniżek. Także albo z groupona taniej albo normalna cena + dziecko za free.

 

Rano było twardo, bardzo, wręcz lodowo,  sztruksik i super jazda. Koło poludnia "nagle" zmiękło ale do końca jazdy bez muld. Także dementuje to co ktoś wyżej pisał, że słabo przygotowują ten stok. Bez kolejek do 11, a potem 3-4.minuty. Warunki śniegowe bardzo dobre, brak kamieni i przetarć, tylko śnieg 100% sztuczny czyli po południu cukier, ale przy obecnej zimie nie ma co narzekać :) Do tego lampa. Trasa podobna do naszych beskidzkich pagórków, około 1km z trzema wariantami zjazdu.

Po jeździe poszliśmy na 1,5 h na termy, w sumie nic specjalnego, ale ciekawa opcja, dojazd na nartach pod sam budynek. Kilka basenów, w sumie nuda, ale fajnie tak się potaplać na zewnątrz z widoczkiem na Tatry. Dojazd od granicy w Korbielowie zajmuje 1 h. 

Rano:

IMG_20200112_094028.thumb.jpg.cc00ffd701b9f5d42e3a5be4d86c1cdd.jpg

IMG_20200112_095745.thumb.jpg.fb214c30aab9555c4ce6d3060b0d4663.jpg

Team atomic 😄

IMG_20200112_095738.thumb.jpg.5284aa65037aca2d25b0a83a25ce7c72.jpg

Trasa z prawej przy orczuku

IMG_20200112_110447.thumb.jpg.52d4899d96d13058d65f3fa4e0655aed.jpg

Pozdrawiam, Lucek 😉

Edytowane przez gruchauho
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, gruchauho napisał:

Rano było twardo, bardzo, wręcz lodowo,  sztruksik i super jazda. Koło poludnia "nagle" zmiękło ale do końca jazdy bez muld. Także dementuje to co ktoś wyżej pisał, że słabo przygotowują ten stok.

Cieszę się, że trafiłeś na dobrze przygotowany stok, natomiast jak ja i @Przemekc1 jeżdziliśmy to było słabo. 

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Skuszony gruponem za 110 (starość nie radość, fajnie po jeździe wygrzać kości w basenie) udałem się w sobotę 25.01 tamże.

Przygotowanie stoku jak dla mnie ok, zaczęliśmy o 9 rano, jazda praktycznie bez kolejek do 11, potem przerwa - świetne miejsce z leżakami w słońcu przy górnej stacji, i zmiana - 2 x orczyk (bez kolejki) 1 x krzesło (maksymalnie 5 minut stania).

Rano było świetnie, dobrze przygotowany, twardy stok, mało ludzi i raczej lepiej jeżdżący, po południu zrobiło się gęściej, wzrósł odsetek "kamikadze" na stoku no i oczywiście pojawiły się odsypy (ale nie jakieś tragiczne).

Pojeździliśmy do 15.30, potem 3 godziny relaksu w basenach i powrót do domu.

Ciekawi mnie czy budowa gondoli która tam jest planowana faktycznie ruszy, czy będzie to wirtual, tak jak planowana od wielu lat rozbudowa basenów.

Pomijając górny odcinek górka przyzwoita, bez kolejki do krzesła można się wyjeździć.

 

IMG_1072.JPG

IMG_1073.JPG

IMG_1075.JPG

IMG_1078.JPG

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...