Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Łańcuchy


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma pogłębione doświadczenie w eksploatacji łańcuchów-znalazłem w garażu

takie w rozmiarze 90 /poprzednie auto miało 195/65 r16 / a teraz mam 205/65 r16 ,więc nominalnie łańcuch wielkości 100.

Czy ten 90 da się założyć,choć nie będzie optymalnie pracował,czy w ogóle się nie da?

Nienawidzę tego wynalazku,od kiedy stoczyłem (jedyny raz w życiu zaszłą konieczność) z nim walkę w ciemności i śniegu,na ciężkie warunki zawsze wystarczało mi quattro,a łańcuchy woziłem w busie na sztukę dla zagranicznych policji,ale teraz jadąc busem do Szwajcarii w obliczu wielkich opadów mam pewne obawy...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...