Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Amade 20.01.2018 - 27.01.2018


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Cosworth240 napisał:

Chyba moje ulubione trasy na 4-Berge Skischaukel. Pogody - także ducha - Wam życzę :D

Oj tak! Ja tez bardzo tam lubię. Jest tam taki orczyk na górze genialny do ćwiczeń i nikt na nim nie jeździ.

Miłego nartowania i pzdr. 

Edytowane przez mifilim
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gacek1964 napisał:

Auto odśnieżone ponad 10cm spadło przez noc, teraz kierunek Reiteralm.

10 cm to ledwie Was musnęło ;). Pogodę mieliście podobną jak u nas, tylko ludzi zdecydowanie mniej.

Fajne trasy w tym ośrodku. Również życzę jutro więcej słońca B|!

Edytowane przez tanova
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, paypal napisał:

Macie w aucie założone łańcuchy czy daje rade na samych zimówkach ?

Daje rade na samych zimowkach ale podjazd z apartamentu na główną drogę powyżej torów kolejowych, przez pierwsze dwa dni był hardcorowy. Dzis już we wsi jest na plusie i drogi czarne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem juz u Marboru w temacie, że miało być słońce a tu do południa była kicha. Mimo to im tak ujezdzilismy sie na maksa a i warunki jak kontrast się poprawił i przestało padać były całkiem znosne. Pojezdzilismy po obydwu stronach autostrady. Zauchensee bardzo fajne szkoda że do południa z bardzo słabą widocznoscia i jazda głównie w puchu, a Flachauwinkl ośrodek bardziej rodzinny. Co nas zaskoczyło to większość tras do samego końca bardzo twarda. Niby ośrodki koło siebie a takie diametralnie inne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, paypal napisał:

Łańcuchy mam, ale to zakładanie... ¬¬

Wszystko zależy gdzie masz kwatere, my mamy po płaskim tylko ostatnie 100 metrów to podjazd pod główną drogę, dziś było bezproblemowo, w pierwszych  dwóch dniach musieliśmy sie wycofać i jechać naokoło. Dziś od poludnia drogi czarne, kolejne dni zapowiadaja bez opadów więc zakladanie łańcuchów raczej cie minie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gacek1964 napisał:

Żeby mieć tylko takie problemy :)

 

Dobra, wybrałem :D W piątek wieczorem wyjazd i w sobotę rano meldujemy się w Wagrain :)  - nocleg klepnięty. Oby prognozy się nie zmieniły - dziś na kamerach wygląda to rewelacyjnie.

Edytowane przez paypal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paypal napisał:

Nie mogę edytować więc jeszcze drugi post - jak ostatecznie jechaliście ? Przez Salzburg ? Jakieś korki ? Ps. też z okolic Kato :)

W końcu jechaliśmy dołem przez Wiener Neustadt. Dojazd bez problemu, korków brak, nawet Wiedeń poszedl bardzo szybko, zresztą tam im tak same ograniczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...