Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Amade 20.01.2018 - 27.01.2018


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, paypal napisał:

Dzięki

Może faktycznie te Hochkonig odpuszcze i 2 dni w Schaldming ? - będziemy widzieć na miejscu.

Ps. Tak, Flachau zostawiam na ostatni dzień - tj wtorek - absolutnie nie weekend.

a ja bym odpuścił Flachau - przereklamowane i zatłoczone - na rzecz Hochkoenig. Tam będą luzy i sporo fajnej jazdy bez obawy o wypadek. Oczywiście 2 dni w Schaldming to mus. Zauchensee-Flachauwinkl-Kleinarl też dobrze wspominam. Jeśli jedziesz z dziećmi to KLEINARL jest całe zrobione pod nie + miejscówa freestylowa. Jest fun. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2018 o 18:23, Gacek1964 napisał:

Screenshot_2018-01-24-18-19-27.png

Też używam tego programu, ale w tym sezonie głupieje, nie wiem dlaczego? Nie liczy liczby zjazdów, nie zgadzają się przejechane kilometry, pare razy sam się wyłączył.

Miałeś jakieś problemy z nim w tym sezonie?

Przykłady:

Screenshot_20180126-023405.thumb.jpg.07823ecbfa91ff37b788d5a19cf73721.jpg

Screenshot_20180126-023507.thumb.jpg.e6211b0e92cb5a16f70171294a9040b1.jpg

 

W tamtym roku miałem inny telefon, ale to nie powinno mieć chyba znaczenia. Program jest prosty i przyjemny w obsłudze i zależy mi żeby zaczął działać tak jak powinien.

Ps: Przepraszam że nie na temat, ale już mi się pomysły skończyły co z tym zrobić. :(

Edytowane przez waldek~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, paypal napisał:

Dzięki

Może faktycznie te Hochkonig odpuszcze i 2 dni w Schaldming ? - będziemy widzieć na miejscu.

Ps. Tak, Flachau zostawiam na ostatni dzień - tj wtorek - absolutnie nie weekend.

Ja bym odpuścił jeden dzień Flachau na rzecz Hochkoenig. O wiele bardziej podobało mi się tam niż we Flachau. A byłem po całym tygodniu i tu i tu.

PS A tak nawiasem mówiąc co niektórzy mają niezłą sraczkę z tym lataniem codziennym po różnych ośrodkach. Jak Japończycy. No cóż każdy wydaje tak jak lubi.:D:o

Pozdrawiam.

Edytowane przez lokiec3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mifilim napisał:

a ja bym odpuścił Flachau - przereklamowane i zatłoczone - na rzecz Hochkoenig. Tam będą luzy i sporo fajnej jazdy bez obawy o wypadek. Oczywiście 2 dni w Schaldming to mus. Zauchensee-Flachauwinkl-Kleinarl też dobrze wspominam. Jeśli jedziesz z dziećmi to KLEINARL jest całe zrobione pod nie + miejscówa freestylowa. Jest fun. :D

Dzięki - będzie o czym dyskutować po drodze.

lokiec3 - dzięki za radę ale z tą sraczką to trochę chamskie - ja nie neguje osób które przez tydzień jeżdzą jednym i tym samym - każdemu podoba się coś innego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, paypal napisał:

Dzięki - będzie o czym dyskutować po drodze.

lokiec3 - dzięki za radę ale z tą sraczką to trochę chamskie - ja nie neguje osób które przez tydzień jeżdzą jednym i tym samym - każdemu podoba się coś innego.

Łooo matko. Przecież napisałem, że każdy wydaje tak jak lubi z uśmieszkiem. Coś taki drażliwy Ty odwiedzasz milion ośrodków w tydzień bo tak lubisz i ja tego nie neguję. Tylko napisałem z czym mi się to kojarzy. Ja skupiam się na jeździe na nartach, szkoda mi czasu na przemieszczanie się samochodem. Tak ja lubię. Baw się dobrze i napisz relację.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to także normalne, 1-2 dni w ośrodku i gnamy dalej, za dużo jest tego aby tydzień katować jeden ośrodek zwłaszcza że w Alpach jestem max 1 raz w roku, choć znam i takich co jedną trasę tydzień katują - nie pisze jednak że mają zatwardzenie :D

Dobra, my tu gadu gadu a ja się muszę zacząć pakować :)

Edytowane przez paypal
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...