Narty - skionline.pl
Jump to content
Gacek1964

Ski Amade 20.01.2018 - 27.01.2018

Recommended Posts

Dzięki

Może faktycznie te Hochkonig odpuszcze i 2 dni w Schaldming ? - będziemy widzieć na miejscu.

Ps. Tak, Flachau zostawiam na ostatni dzień - tj wtorek - absolutnie nie weekend.

1 godzinę temu, paypal napisał:

Dzięki

Może faktycznie te Hochkonig odpuszcze i 2 dni w Schaldming ? - będziemy widzieć na miejscu.

Ps. Tak, Flachau zostawiam na ostatni dzień - tj wtorek - absolutnie nie weekend.

a ja bym odpuścił Flachau - przereklamowane i zatłoczone - na rzecz Hochkoenig. Tam będą luzy i sporo fajnej jazdy bez obawy o wypadek. Oczywiście 2 dni w Schaldming to mus. Zauchensee-Flachauwinkl-Kleinarl też dobrze wspominam. Jeśli jedziesz z dziećmi to KLEINARL jest całe zrobione pod nie + miejscówa freestylowa. Jest fun. :D

Dnia 24.01.2018 o 18:23, Gacek1964 napisał:

Screenshot_2018-01-24-18-19-27.png

Też używam tego programu, ale w tym sezonie głupieje, nie wiem dlaczego? Nie liczy liczby zjazdów, nie zgadzają się przejechane kilometry, pare razy sam się wyłączył.

Miałeś jakieś problemy z nim w tym sezonie?

Przykłady:

Screenshot_20180126-023405.thumb.jpg.07823ecbfa91ff37b788d5a19cf73721.jpg

Screenshot_20180126-023507.thumb.jpg.e6211b0e92cb5a16f70171294a9040b1.jpg

W tamtym roku miałem inny telefon, ale to nie powinno mieć chyba znaczenia. Program jest prosty i przyjemny w obsłudze i zależy mi żeby zaczął działać tak jak powinien.

Ps: Przepraszam że nie na temat, ale już mi się pomysły skończyły co z tym zrobić. :(

Edited by waldek~

Żadnych problemów z programem nie mam. 4 osoby mają go zamontowany i pomiary są bardzo zbliżone. Dobtychczas używałem iski trackera dopiero w tym sezonie przezucilem się na ten.

8 godzin temu, paypal napisał:

Dzięki

Ja bym odpuścił jeden dzień Flachau na rzecz Hochkoenig. O wiele bardziej podobało mi się tam niż we Flachau. A byłem po całym tygodniu i tu i tu.

PS A tak nawiasem mówiąc co niektórzy mają niezłą sraczkę z tym lataniem codziennym po różnych ośrodkach. Jak Japończycy. No cóż każdy wydaje tak jak lubi.:D:o

Pozdrawiam.

Edited by lokiec3

4 godziny temu, waldek~ napisał:

Też używam tego programu,

A co to jest za program. Bo się smarkfona dorobiłem to sobie zainstaluję.

Pozdrawiam.

• Haha 1

2 minuty temu, lokiec3 napisał:

A co to jest za program. Bo się smarkfona dorobiłem to sobie zainstaluję.

Pozdrawiam.

W końcu xD

• Like 1

11 godzin temu, mifilim napisał:

a ja bym odpuścił Flachau - przereklamowane i zatłoczone - na rzecz Hochkoenig. Tam będą luzy i sporo fajnej jazdy bez obawy o wypadek. Oczywiście 2 dni w Schaldming to mus. Zauchensee-Flachauwinkl-Kleinarl też dobrze wspominam. Jeśli jedziesz z dziećmi to KLEINARL jest całe zrobione pod nie + miejscówa freestylowa. Jest fun. :D

Dzięki - będzie o czym dyskutować po drodze.

lokiec3 - dzięki za radę ale z tą sraczką to trochę chamskie - ja nie neguje osób które przez tydzień jeżdzą jednym i tym samym - każdemu podoba się coś innego.

• Like 2

5 godzin temu, lokiec3 napisał:

Ja bym odpuścił jeden dzień Flachau na rzecz Hochkoenig.

To jest zdecydowanie dobra rada :)

Pozdro

Wiesiek

16 minut temu, paypal napisał:

Dzięki - będzie o czym dyskutować po drodze.

lokiec3 - dzięki za radę ale z tą sraczką to trochę chamskie - ja nie neguje osób które przez tydzień jeżdzą jednym i tym samym - każdemu podoba się coś innego.

Łooo matko. Przecież napisałem, że każdy wydaje tak jak lubi z uśmieszkiem. Coś taki drażliwy Ty odwiedzasz milion ośrodków w tydzień bo tak lubisz i ja tego nie neguję. Tylko napisałem z czym mi się to kojarzy. Ja skupiam się na jeździe na nartach, szkoda mi czasu na przemieszczanie się samochodem. Tak ja lubię. Baw się dobrze i napisz relację.

Pozdrawiam.

No ja i moja rodzinka ma wyjątkowa sraczkę,bo na jednym ośrodku za długo nie zabawiamy

Choć nazwał bym to narciarzy turysta :)

• Like 1

Dla mnie to także normalne, 1-2 dni w ośrodku i gnamy dalej, za dużo jest tego aby tydzień katować jeden ośrodek zwłaszcza że w Alpach jestem max 1 raz w roku, choć znam i takich co jedną trasę tydzień katują - nie pisze jednak że mają zatwardzenie :D

Dobra, my tu gadu gadu a ja się muszę zacząć pakować :)

Edited by paypal
  • Like 2

Ostatni dzień już niestety za nami. :(

Dziś była demokratyczna powtórka ze Schladming (3 raz w trakcie pobytu). Teraz powoli pakowanie i jutro koło południa do domu.

20180126_130556.jpg

20180126_150057.jpg

20180126_160826.jpg

20180126_161109.jpg

20180126_164244.jpg

20180126_150109.jpg

20180126_113038.jpg

• Like 10

7 minut temu, wojgoc napisał:

Wielkie dzięki za relacje pełna pięknych zdjęć i ciekawych informacji:).

Czy jutro planujecie  jeszcze jazdę do południa?

Jutro już niestety jedziemy prosto do domu.

4 minuty temu, marboru napisał:

@Gacek1964 Pięknie!!!

My jutro jeszcze narty do 12stej i też powrót :(

Pozdrowienia i dzięki za relację. 

To jutro gdzie się wybieracie? Gdzieś już po drodze do Pl czy gdzieś w okolicy ?

2 minuty temu, Gacek1964 napisał:

To jutro gdzie się wybieracie? Gdzieś już po drodze do Pl czy gdzieś w okolicy ?

Po drodze, w Tyrolu... 

Mam dwie opcje, rano wybiorę :)

• Like 1

Już w domu, podróż bezproblemowa ok. 7,5 godziny, korków niestwierdzono. 

Dzisiaj jeszcze krótki spacer w Schladming i ostatnie zdjęcia.

Byle do następnego.

20180127_105128_HDR.jpg

20180127_110422.jpg

20180127_110458.jpg

20180127_111003_HDR.jpg

20180127_111113.jpg

20180127_112232.jpg

20180127_112252.jpg

• Like 2