Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SMR żale, uwagi, frustracje


surfing

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem księgę skarg i wniosków na SMR :)

 

Dnia 7.01.2018 o 11:05, shuger napisał:

Jak ktoś już wrzuca relacje, to oczekuje się obiektywizmu w doborze zdjęć i opisie. Tylko tyle i aż tyle.

Niektóre relacje dot. Szczyrku i Chopoka wyglądają tak jakby ich mottem było:
"Kupiłem sezonówkę za kupę kasy i chociaż nie ma warunków to sam sobie udowodnię że i warunki są cudowne i ja się świetnie bawię"

Jeżeli 900zł to dla ciebie kupa kasy za możliwość nieograniczoną jazdę na nartach przez cały sezon, to raczej odpuść sobie narciarstwo, bo to ma być relaks a nie stres. Są tańsze możliwości aktywnego wypoczynku.

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, surfing napisał:

Założyłem księgę skarg i wniosków na SMR :)

 

Jeżeli 900zł to dla ciebie kupa kasy za możliwość nieograniczoną jazdę na nartach przez cały sezon, to raczej odpuść sobie narciarstwo, bo to ma być relaks a nie stres. Są tańsze możliwości aktywnego wypoczynku.

Współczuję serdecznie utopienia 900zł kolejnej osobie... :/  (która teraz swobodnie może tutaj wypłakać swoje żale i na pewno znajdzie grupę wsparcia)

W tym sezonie nawet za 300zł bym tego nie wziął...

A za te 900zł sto razy bardziej wolę pojeździć tydzień w alpach mając do wyboru 1000km tras z lodowcem włącznie.

Edytowane przez shuger
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, surfing napisał:

Jeżeli 900zł to dla ciebie kupa kasy za możliwość nieograniczoną jazdę na nartach przez cały sezon, to raczej odpuść sobie narciarstwo, bo to ma być relaks a nie stres. Są tańsze możliwości aktywnego wypoczynku.

Takie trochę głupie ocenianie po kasie ... to tak jakbyś chodził po stoku i patrzył kto ma jakie narty i jak jest ubrany ... bogato czy biednie - nie podoba mi się to ...

Jednego stać na 900 zeta innego nie ... ale nie mając te 900 zeta chyba można jeździć na nartach .. czy nie ??? @surfing jak to jest ?

mogę czy nie ???

a ... nie mam sezonówki w tym roku, i była to kalkulacja, miałem w ubiegłym i będę miał na przyszły sezon ... ale tak myślałem, że SMR raczej nie odpali do końca a rok spędzony na Chopoku na chwilę obecną mi wystarczy ... wracam na inne Polskie stoki, nie opuszczając Chopoka i Szczyrku - jak już będzie warun, który mnie zadowoli :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MAIKEL 1977 napisał:

Jak masz ochotę dołączyć to nie krępuj się (...)

Ty jak już coś napiszesz, to jak "gołąb na parapet". Nie!, nie mam przyjemności dołączyć do Ciebie i Twojego "piekiełka" - przeniosłem swoją odpowiedź do innego wątku, żeby nie zaśmiecać SMR-u. Tobie polecam to samo. :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jakby wyglądał ten wątek, gdyby zima była choć w miarę normalna... Peany na cześć SMR ? xD. Chyba Johnny ma rację, coraz trudniej znaleźć wątek bez wzajemnego obrażania się.

Myślę że każdy powinien wydawać swoje 900 zł na co mu się tylko podoba i jeździć po błocie jak lubi:). Ja nie kupiłem sezonówki i nie lubię jeździć po błocie, ale to mój wybór.

A wracając do tematu... Dotychczas byłem raz - na otwarciu. Nie byłem zachwycony, ale tez nie miałem do nikogo pretensji że śniegu jest tyle ile jest:). Pojeździłem i generalnie byłem zadowolony. Pierwsza uwaga jaka mi się nasuwa to brak rzetelnej i aktualnej informacji na stronie internetowej. Powinni nad tym popracować.

A jak spadnie wreszcie śnieg i wszystko otworzą...:D Poczekajmy i zobaczmy jakie wtedy będą opinie.

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mamad napisał:

W sumie ja byłem w SMR pierwszy raz 28 grudnia i jak to teraz policzylem to już wtedy jeździłem za darmo:ph34r: 

Hmmm pierwszy raz 28 grudnia i już 28 grudnia jeździłeś za darmo? Oj... rekinem biznesu to Ty nie jesteś... więc raczej z daleka od własnych działalności :D 
No ale nie będę Cię z błędu wyprowadzał :D
W tej sytuacji... rzeczywiście zazdroszczę... :D 

Moim zdaniem w SMR nie było dotąd 1 dnia który byłby wart ceny którą oczekiwano dlatego wolałem zapłacić więcej gdzie indziej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mamad napisał:

Panowie wytlumaczcie mu to od kiedy jest czynny BSA a od kiedy w całości no i COS bo mi ręce opadają. Pewnie kolejny który w na nartach jeszcze nie był. Wątek w sumie odpowiedni tytuł frustracje zobowiązuje. Tak kolego w tym sezonie mam km wiecej niż w dwóch poprzednich razem teraz jeżdżę za darmo i tyle. Zazdrość to zły doradca. Polecam czarną trase jak masz odpowiednie umiejętności.

I bardzo dobrze że tyle pojeździłeś, przecież ja nie mówię że to źle :)
Tak się składa że ja też jestem zadowolony z moich grudniowych wypadów :) Polecam czytać inne tematy niż tylko te o Szczyrku...
Nie musisz mi nic udowadniać. Każdy wybiera to co lubi.

Dla mnie zakup sezonówki w tym sezonie ani chyba w żadnym innym to nie byłby dobry biznes i tyle - szczególnie oceniając to z perspektywy zimy jaką mamy.
A nawet pomijając aspekt pogodowy - nie sprawiałoby mi frajdy spędzenie w Szczyrku aż 12 dni (a tyle trzeba żeby ona się zwróciła).
Podobnie na Chopoku - taka ilość dni w 1 miejscu to dla mnie za dużo - wolę każdego dnia wybierać inne miejsce - inne stoki a zarówno Chopok jak i Szczyrk są na to w mojej ocenie zbyt małe.

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Shuger jak chcesz mam do oddania trzy jednodniowki na szczyrk mam do udostępnienia w gopasie.moze zmienisz zdanie...

17 minut temu, mamad napisał:

P.S. Jakby co mogę ci zafundować 2 h nie każdy ma jednak tą kasę i później też żale tu wylewa.

Dziękuję za propozycje.
Chętnie skorzystam.
Najwygodniej będzie przelewem.
Jeśli aktualne w prywatnej wiadomości podam numer konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to jest ze wlasciciele sezonowek siedzą cicho zadowoleni, a swoje żale wylewa kilku desperatow, dla ktorych Szczyrk jest w malopolsce.

Do tego chopok za mały, kurcze co ty tu robisz chłopie. Widać ze fantazję masz godną pozazdroszczenia.

No coz chopok pewnie zaczyna sie na biela put a konczy na luckach, a szczyrk jest ogladany za posrednictwem tvn24.

Napisz poprostu ze żal kasy na sezonowke a nie udowadniasz tylko sobie znane teorie. Ale spoko już teraz lecą w tv bajki dla starszych dzieci wiec powoli spać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, przemo_narciarz napisał:

Możemy zrobić jakąś zrzute na karnet dla kolegi, ja mogę dac pierwszą dwójkęxD

Ps sam otwarles ten temat żeby wylać swoje żale z widokow kamer więc dawaj dalej pomożemy:)

Nie dwójkę tylko 3 karnety obiecałeś! 3mam Cię za słowo!
A to 2 zdanie to zweryfikuj czy jest zgodne z prawdą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ratrak napisał:

Dramat Panowie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pełna zgoda.
Poziom sięgnął dna.
Otwarcie tego tematu to jednak był błąd.
I to już mój ostatni wpis tutaj bo szkoda czasu cokowiek odpisywać.

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shuger zazwyczaj tak działasz najpierw zaczniesz obrażać a później chowasz głowę w piasek. To m.in. ty zrobiłeś wątek o szczyrkowskim, przez ciebie spoko goscie nie chcą pisac relacji więc pomyśl czasem. 

No mam nadzieje ze serio zamilkniesz, albo przynajmniej przestaniesz ludzi obrażać.

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...