Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SMR żale, uwagi, frustracje


surfing

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, andy-w napisał:

Dzisiaj okazało się, że moja sezonówka miała jakby podwójną blokadę. Najpierw zdjęli blokadę z powodu czerwonej kurtki jaką miałem na skiturach  i że niby odbił się za mnie ktoś inny.

Zdjęli tą blokadę bez problemu, ale dalej na bramce był błąd kodowania. Dali mi nową kartę i przepisali uprawnienia z mojej dotychczasowej sezonówki. W Szczyrku dzisiaj działała, mam nadzieję, ze w sobotę na Chopoku też będzie.

Po prostu wyjeździłeś limit kilometrów w tym sezonie 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2020 o 13:44, andy-w napisał:

Zdjęli tą blokadę bez problemu, ale dalej na bramce był błąd kodowania. Dali mi nową kartę i przepisali uprawnienia z mojej dotychczasowej sezonówki. W Szczyrku dzisiaj działała, mam nadzieję, ze w sobotę na Chopoku też będzie.

3 godziny temu, andy-w napisał:
Znowu mi przysłali takie cóś. Ciekawe czy chodzi o tą nową co mi wczoraj wyrobili w Szczyrku czy nadal o tą starą co jet obecnie "martwa".
Jutro Chopok, potrafią ciśnienie człowiekowi podnieść.
Edit: dzwoniłem na infolinię i pani twierdzi, ze raczej chodzi o tą pierwszą sezonówkę. Wczoraj wyrobiona powinna działać. Jutro zobaczymy.

Twoja Sezonówka obecnie nie działa
Andrzej, przyjdź do naszego Centrum Informacji, a my Twoją Sezonówkę naprawimy
Niestety błąd techniczny w naszym systemie sprawił, że niektóre Sezonówki, w tym także ta Twoja, przestały działać na bramkach. Jeśli chcesz iść na narty przed 1.3.2020 nie chodź od razu do bramki, tylko odwiedź najpierw jedno z naszych Punktów Obsługi Klienta / Centrum Informacji, gdzie nasi pracownicy szybko naprawią Twój karnet.

 RADA   Przyjdź do Centrum Informacji jeszcze dzisiaj, a rano możesz od razu szusować. 
Centrum Informacji Biela púť będzie otwarte aż do 20:00.

Centra Informacji i godziny otwarcia
Jasna Północ
Lúčky | 08:00 - 16:30
Záhradky | 08:00 - 16:30
Biela Púť | 08:00 - 16:30 & 17:30 - 20:00 

Szczyrk
Szczyrk Gondola | 08:00 - 16:30

Szczyrk Solisko | 08:00 - 16:30

Jeśli już to zrobiłeś, możesz zignorować tę wiadomość. 
Dziękujemy. Zespół programu Gopass.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

 

3 godziny temu, Greg napisał:

Też dostałem takie info - ale do jednej karty, a ostatnio wymieniałem dwie - podobno na stałe ;) 

Daj znać, czy nowe ruszyły na Chopoku.....

 

2 godziny temu, moruniek napisał:

Też to właśnie dostałem i SMS-a do kompletu. Do wszystkich 4 kart. 

Moja oryginalna karta dalej działa, dzisiaj w BSA. Powtórnego komunikatu nie dostałem.

Za to dostałem takie zaproszenie ;) Przyjedź na Słowację! Surfing, po doznania narciarskie nie musisz jechać daleko.
W ośrodkach narciarskich na Słowacji ciągle mamy fantastyczne warunki narciarskie. Pospiesz się..

@andy-w ma jutro misję specjalną na Chopoku :) Daj znać.  

 

Edytowane przez surfing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
11 minutes ago, moruniek said:

Dostałem dziś wiadomość - dotyczy wszystkich 4 kart. Pytanie zatem czy będą one działać, czy też działać jednak będą karty które mi przekodowali na nowe. 

Twoja Sezonówka już działa!

Krzysztof, dziękujemy za wyrozumiałość

Mam wrażenie, że dotyczy to kart starych. Ale skoro je deaktywowali to pewnie nowe będą nadal działać. A wybierasz się jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, moruniek said:

Pewnie jeszcze przyjadę. Dam znać.

Stacje zaczynają ogłaszać oficjalne zakończenia sezonu, oby przyszły weekend nie był ostatnim w SMR. Za 2 tygodnie jest zdaje się zjazd rowerami na jednej z tras  i może być już po sezonie narciarskim. Dzisiaj w Szczyrku było pusto z informacji od Rafała instruktora. Zapewne ogólna sytuacja w PL i całej Europie się do tego przyczyniła 😔

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mialem jechac wlasnie 20.03 na narty tam sie uczyc jezdzic z narzeczona... pogoda ma byc ale wlasnie temperatura mnie niepokoi. Czy tam bedzie snieg 20 marca.. nie chce jechac 6h na Slowacje na Chopok bo chodzi o jezdzenie na niebieskich trasach byle dlugich i Szczyrk z 9 trasami otwartymi idealnie sie zapowiadal a tu taki klops. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...