Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
alo320

Rozswarstwienie Völkl racetiger sl naprawa

Recommended Posts

Reklamacja i nic innego. 

Szok 😲 kolejne Völkl które się rozkleiły. 

Bardzo dziwna ta cała sytuacja.

Ciekawe czy spotyka to tylko SL czy inne też? 

Edited by artix

Moje RTM84 też się rozwarstwiły przy użytkowaniu ok 100 godz i niestety 3 miesiące po gwarancji Niemcy w ogóle nie rozpatrywali sprawy bo narty z 2015 /a kupione na jesieni 2016/ 

no a importer SAT rozłożył ręce - czy ktoś zna może adres do niemiec gdyż chętnie im ę nartę wyśle / moje poprzednie narty tego samego producenta a model niższy wytrzymały wiele lat aż  do zdarcia krawędzi a te lipa/

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By kamo
      Sprzedam narty Volkl Code Yellow 171cm, code mi sie znudziły tzn jest nowy nabytek fischer motive cline a wiec code idzie pod młotek
      moge sie z nimi rozstać za 400zł
      kontakt tel
      515
      717
      246

Galeria Allegro
    • By scofield91
      Cześć, 
      Jestem nowy na forum. Wzrost 187, waga 95, wiek 27, średnio zaawansowany.
      W tym roku postanowiłem wrócić na stok po kilkuletniej przerwie. Wypozyczylem narty na stoku ( atomic vantage jakis starszy model) i zabrałem sie za jazde. odziwo szlo gladko i przyjemnie bez większego wysilku i wywrotek. Prędkości tez ok w granicach 70 kmh a stok raczej łagodny. Postanowilem więc że zakupie uzywki i wroce do regularnej jazdy. Trafily sie w b.dobrym stanie HEAD REBELS WC ISPEED 175cm z 2013 r więc kupiłem. Później wyjazd na Tatrzańska Łomnice i test nart. Okazalo sie ze pomimo stylu jazdy szybko dlugimi skretami narta mi nie lezy. Wymaga duzo wysilku do dynamicznej jazdy a wolniej chyba jeszcze trudniej ja prowadzic, choc ciezko by sie ta narta nie rozpedzila Po kilku wyjazdach idzie mi już zdecydowanie lepiej ale mimo wszystko to chyba nie dla mnie deski.
      Lubie szybko dynamiczna jazde ale chyba w granicach zabawy a nie walki o kazdy skręt. Sprawny jestem, bo na codzien jestem czynnym zawodnikiem sportow walki.
      W związku z sytuacją szukam czegoś co bedzie podobnie szybkie i dynamiczne ale lżejsze w prowadzeniu. Gdzie będę mógł wykonac szybki cięty skręt ale i w średnim da radę. Gdzie bede mogl plyynniej i szybciej reagować na to co dzieje się do okola.Mysle nad Volkl Racetiger Sl lub Sc nie starsze niz 2017. Teraz pytanie co lepiej i jakie sa ich roznice? W przyszłym tyg będę miał możliwość wybrania jednej pary desek i przetestowania. W co celowac?
    • By Okoń
      Witam,
      zastanawiam się nad zakupem nart na jutrzejszy, tak dobrze napisałem jutrzejszy wyjazd  Miałem brać narty ojca, ale zdecydował się i jedzie z nami dlatego z nudów zacząłem przeglądać olx i inne tego typu portale. Wpadły mi w oko Volkl Kendo 177 z rocznika 13/14 z wiązaniami griffon 13, narty jak i wiązania są wg. zapewnień nowe koszt takiego zestawu to ok. 1600zł co o tym myślicie, warto? Mam praktycznie po drodze i zastanawiam się czy nadrabiać te 30 min? Ktoś miał styczność z tymi nartami i może się wypowiedzieć? Wiem, że jest mała szansa na to, że ktokolwiek odpowie, ale mimo wszystko dziękuję za ewentualne odpowiedzi
      1. Płeć - M
      2. Wiek - 25
      3. Waga - 67
      4. Wzrost - 175
      5. Na nartach jeżdżę od 15 sezonów, ( 7-14 dni w sezonie)
      6. Moje umiejętności określam na 6/7
      7. Moje buty to - brak (jeszcze)
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - narty z wypożyczalni lub narty ojca Fischer SRC Carve
      9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - Głównie jazda po przygotowanych stokach czasami wyjazd poza trasę, jazda raczej dynamiczna.
      10. Upatrzyłem sobie narty - Volkl Kendo 177
      11. Mój budżet na narty to około - 2000
    • By SebaLori
      Witam,
      Mam do was pytanie i liczę chociaż na drobną poradę odnośnie wyboru nart, zastanawiam się nad zakupem jednej pary nowych nart z aktualnych sezonowych wyprzedaży i w oko wpadły mi te 3 modele:
      1. Salomon XDR FOCUS 2019 165 cm
      2. Völkl RTM XT 168 cm
      3. Atomic Redster Scandium 162 cm
      Czy któreś z tych nart czymś się wyróżniają, któreś możecie polecić, czy są podobnej jakości, bo patrząc na cenę to pewnie takie sieciówki robione dla większych sklepow czy się mylę, choć na to mi różnicy nie robi ważne żeby dały radę na kolejne 3-4 sezony.
      Każda wskazówka jest dla mnie cenna.
      A odnośnie moich umiejętności raczej średniozaawansowane, raz w roku spędzam kilka dni na stoku czy to w Szczyrku czy w Małym Cichym. Raczej jeżdżę spokojnie z łagodnymi skrętami.
      Pozdrawiam 
    • By Jaruś
      Mam 50 lat. Jeżdżę na nartach od zawsze ale nie wiem co mam wybrać. Kiedyś próbowałem racetigera ( chyba sl) i było pięknie. To było ok 12 lat temu . Byłem silniejszy i lżejszy. Pytanie moje brzmi co mam wybrać: volkla racetigera sl  czy sc. Mam 182 cm wzrostu, 90 kg wagi, lybię krótki skręt i średni. Która narta i jaka długość… Umiejętności techniczne bardzo dobre. Zależy mi na dobrym trzymaniu krawędzi w dłuższym skręcie on i żeby mnie ta narta nie zjechała. Chodzi mi o siłę wkładaną w jazdę.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...