Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

FC- To już nie są te zawody co kilka lat temu

FC mocno obniżył loty przez ostatnie kilka lat,a koszty związane ze startem w tych zawodach tzw.familijnych to jest coś abstrakcyjnego np.zawody na CZ.G.(60 zł wpisowe+karnet na cały dzień lub kilka godzin to następne 60-90zł).Prosze to przemnożyć przez kilka osób (start rodzinny).

Idea tych zawodów brzmi-Familijne zawody a nie komercyjne to powinny być mocno wspierane przez MSIR,ale w naszym kraju nie stawia się na zdrowie i rozwój sportowy tylko na dofinansowanie psełdo panów z T.....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC- To już nie są te zawody co kilka lat temu

FC mocno obniżył loty przez ostatnie kilka lat,a koszty związane ze startem w tych zawodach tzw.familijnych to jest coś abstrakcyjnego np.zawody na CZ.G.(60 zł wpisowe+karnet na cały dzień lub kilka godzin to następne 60-90zł).Prosze to przemnożyć przez kilka osób (start rodzinny).

Idea tych zawodów brzmi-Familijne zawody a nie komercyjne to powinny być mocno wspierane przez MSIR,ale w naszym kraju nie stawia się na zdrowie i rozwój sportowy tylko na dofinansowanie psełdo panów z T.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,  ze opłaty startowe pobiera organizator regionalny a nie FC i to nie zależy od FC. W każdym wolewództwie jest inna opłata. Startuje w wielu miejsach. Ceny karnetów z roku na rok są coraz wyższe. Czy nie sądzisz ze paliwo, wynajem miejsca - stoku, zakup nagrod rzeczowych itp tez poszlo w gore? Dlatego sie nie dziwie organizatorom regionalnym ze muszą podniesc kwote wpisowego, zapewne musz opłacic medyków, osoby do obsługi zawodów, a koszty pracy, wynagrodzenie tez poszlo w góre....Dlaczego nie patrzycie na to z tej strony?

 

Gdyby FC miało lepszych sponsorów, a dzięki temu lepsze nagrody to na pewno byłoby więcej zawodników, co tez sie przeklada na jakosc zawodow

Edytowane przez Chrumcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tędy droga-FAMILIJNE ZAWODY

Właściciele naszych górskich kurortów nie zależy organizowaniu zawodów narciarskich

Przykład-Eliminacje Dolnośląskie,zostały przełożone z tej niedzieli 28.01 na trenim lutego 16.02 piątek godziny wieczorne

Proszę mi powiedzieć ile osób przyjedzie-garstka zapaleńców i tyle 

Dlaczego imprezy biegowe i rowerowe są organizowane prawie wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody są przeniesione na piątek wieczór ponieważ nie ma nie innego terminu...co chwila są terminy przekladane i ze względów warunków atmosferycznych i technicznych,  nie jest tak łatwo ustalić kalendarz bo inne zawody mogą być w tym samym czasie i Fc stara się aby nie było zawodów w czasie ferii danego województwa. na mazurach zawsze są w piątki wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym z kolei w sobotę czy niedzielę nie pasuje... Zawody w piątki zazwyczaj się zaczynają koło godziny 18,  gdzie większość ludzi jest już po pracy. Nie mówię że wszyscy bo np niektórzy pracują w weekendy. Niestety nie wszystkim się dogodzi. Sama często biorę udział w organizacji zawodów i nie jest to wcale proste....zawsze ktoś będzie niezadowolony.

Ciekawostka taka: w piątek 2 lutego w Szczyrku mają być zawody o godzinie 10. I to nie Fc

 

W weekendy jest większy ruch na stokach i właściciele nie chcą udostępniać go na zawody jeśli stok jest maly

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czarnej Górze dzisiaj frekwencja nie za duża była, zadnych klubów z poznania nie było, pełna amatorszczyzna xDxD

Pogoda nie zachwyciła...była mgła i coś siąpiło z nieba, troche wilgoci, ale spokojnie do przeżycia :)

udało mi sie wykręcić najlepszy czas wśród Pań, ktorych było niewiele niestety....Mialam nadzieje, ze bede sie mogła sprawdzic z tymi lepszymi, a tu niestety. No ale punkty do Pucharu Polski są :P

Śnieg był ciężki, miękki, muldy obok trasy były straszne, na gigancie do przeżycia, miękko, ale bez tragedii ;)

Nawet kilka osób startowało w Narciarstwie Osób Niepełnosprawnych - pełen szacun dla nich :)

Organizatorzy regionalni niestety rozdanie chcieli zrobić dopiero o godzinie 18.00, a zawody skończyły się koło 13? kilka osob wzielo dyplomy i pojechało bo bez sensu czekać tyle czasu...ja rowniez do rozdania nie dotrwałam, o 18 juz byłam w Krakowie

 

GOPR1603.thumb.JPG.616978a7e11199003568a418d338d7a0.JPG

Numerek 1 przyniósł mi szczęście :P

Na stronie FC są już wyniki, zdjęcia niedlugo będa na fb

  • Like 8
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z fb Family Cup


"Już dziś po południu zapadnie decyzja odnośnie zawodów w woj. Świętokrzyskim.
Mamy nadzieję, że zawody odbędą się już w najbliższy piątek (wieczorne zawody) - bądźcie czujni. Poinformujemy Was o miejscu i czasie rozgrywania zawodów.
Niestety nie mamy jeszcze porozumienia - dotyczy zawodów w woj. Mazowieckim. "

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody dla woj. Świętokrzyskiego
Z przykrością informujemy, że nie uda nam się zorganizować w najbliższy weekend (3-4.02.2018) żadnych zawodów. Fatalna pogoda (wiatr, dodatnia temperatura, deszcze) uniemożliwiają bezpieczne przeprowadzenie zawodów w woj. Świętokrzyskim #babajaganartybodzentyn
Wierzymy, że zima wróci do naszego kraju, a zawody w Okrągłym #pensjonatsielanka (9.02.2018) i w #wosirszelment (11.02.2018) uda się przeprowadzić


Pozdrawiamy Ekipa FC

 

A buuuu :(

W takim razie jade do Szczyrku w piatek na Volvo Car Ski Cup...

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe wieści sprzed chwili

PILNA DOBRA WIADOMOŚĆ
Udało nam się porozumieć z właścicielami stoku w Wiśle #ośrodeknarciarskistożek i mają wolny termin 4 luty 2018 r.
Już teraz wszystkich Was serdecznie zapraszamy na niedzielę do Wisły (Mistrzostwa Woj. Śląskiego). Jest to jedyny możliwy termin do rozegrania tych zawodów. Ciągłe przekładanie kolejnych imprez to spowodował. Możliwie szybko napiszemy wszystkie szczegóły dotyczące tej imprezy.
Prosimy zapisujcie się już teraz i udostępniajcie tą informację znajomym.
Pozdrawiamy
Ekipa FC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Przyjaciele,
Jak wiecie warunki w Szczyrku (jak i całej Polsce) dają wiele do życzenia.
Nie udało się nam przez warunki atmosferyczne zorganizować zawodów w Szczyrku ale mamy termin i miejsce zastępcze.
 
Jest to  Ośrodek Narciarski Stożek
43-460 Wisła Łabajów
ul. Zjazdowa 11
 
Termin to 4 luty (niedziela) br.

Szczegóły imprezy: 


    Biuro zawodów czynne od 8.00 - 10.00
Planowany start pierwszych zawodników  10.30
Wpisowe:
Osoby do 18 lat (rocznikowo) od 2000 roku i młodsi - 20 zł
Osoby urodzone rok 1999 i starsi - 30 zł
Zapisy
-- 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację,zdawało mi się,że zaległe eliminacje w slalomie na Złotym Groniu są w sobotę,a teraz widzę na SITN,że w niedzielę wieczorem,tak czy siak osoba tak napalona jak Chrumcia jest w stanie obskoczyć dwoje zawodów w jeden dzień bez napinki,co i mnie się nieraz zdarzało...

...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam właśnie, że są w niedziele, w sobote bym to jeszcze przemyślała, ale chyba jednak mam inne plany :P

Stacjonuję pod Krakowem więc musiałabym gdzies nocleg ogarnąć zeby Szczyrk i Istebną obskoczyć - akurat mam gdzie, ale na FC nie jade sama i jestem uzaleznioniona wiec nie obskocze, a SL niestety nie jezdze, nigdy nie mialam okazji.

trudno, kto wie czy na stałe pod Krakowem nie wyląduję w najblizszym czasie to wtedy bede miala wieksze mozliwosci startow w roznych zawodach, a na prawde mam pierdolca na tym punkcie :P

Nie jezdze jakos super dobrze, nigdy nie bylam na zadnym treningu, nikt mi nie mówił co i jak, wszystko z własnych obserwacji i podsluchania kogos mądrego obok ;)

Kiedys osoby z ktorymi rywalizowalam i mialam do nich duze straty, teraz juz "ojeżdżam" ;)

wazne, ze sprawia mi to frajde

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...