Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, andrzej1982 napisał:

Te zawody upadają na psy,  zawody na łąkach do wypasania owiec,  lepszy byłby Kamieńsk lub Cisowa 

Góra Kamieńsk płynęła wtedy kiedy był ustalony termin, a później niestety nie było już czasu na kolejne eliminacje....

Pamiętajmy, że sa to zawody dla amatorów, więc i górki są jakie są ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zawody upadają na psy,  zawody na łąkach do wypasania owiec,  lepszy byłby Kamieńsk lub Cisowa 
Na temat zawodów się nie wypowiadam bo się nie znam. Znam natomiast swoje miejsce w szeregu i jak wspomniałem traktuję ten "występ" w kategoriach humorystycznych. Tyle...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, andrzej1982 napisał:

Te zawody upadają na psy,  zawody na łąkach do wypasania owiec,  lepszy byłby Kamieńsk lub Cisowa 

Widzę, że strasznie znasz się na organizacji zawodów to czemu sam tego nie robisz? Właśnie fajnie, że starają się w każdym województwie zawody zrobić ! A wybór stoku pogadaj z właścicielem czy udostępni Ci pół stoku w weekend na górze Kamieńsk, a jeśli się zgodzi w co nie wierzę , ile to kosztuje! Szczególnie po takim styczniu jak w tym roku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, andrzej1982 napisał:

Te zawody upadają na psy,  zawody na łąkach do wypasania owiec,  lepszy byłby Kamieńsk lub Cisowa 

Cześć

Ja bym takich głupot na Twoim miejscu nie pisał. Ideą FC jest promocja narciarstwa rodzinnego w całym kraju i stąd eliminacje w różnych nizinnych miejscach i małych stokach.

Kamieńsk ma monopolistę w kwestii organizacji zawodów w postaci miejscowej szkółki, która liczy sobie na wejściu taką kasę jakby to była standard KItzbuhel.

Pozdro

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Ja bym takich głupot na Twoim miejscu nie pisał. Ideą FC jest promocja narciarstwa rodzinnego w całym kraju i stąd eliminacje w różnych nizinnych miejscach i małych stokach.

Kamieńsk ma monopolistę w kwestii organizacji zawodów w postaci miejscowej szkółki, która liczy sobie na wejściu taką kasę jakby to był standard KItzbuhel.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzacie wielki, jedz i Ty na takie zawody. Daj Ci wygrać,  choćby w Pcimiu. Nie sądzę,  że masz kolegów którzy pogratuluja Ci tego. Tobie pozostaje jedynie obrzygac sie trwać w tym stanie.  Cóż taki  jesteś.  A zawody zawodom nierówne,  jedne dobrze obsadzone inne nie. Do kogo mieć tu pretensje. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wielkiSkrzat napisał:

No ale i tak te zawody schodzą na psy. 

Grupka wzajemnej adoracji wręcza sobie jakieś tam statuetki z 5 zeta a potem chwali tym na Forum, gdzie inni "koledzy" im tego gratulują. Normalnie rzygać się chce, jak się to wszystko czyta :-(

Może po prostu niektórzy tak lubią? Jadą na zawody,  okazuje się że pojechal lepiej niż inni to się cieszą.  Chyba lepsze takie spędzanie czasu niż siedzenie w domu i biadolenie i zazdroszczenie innym zamiast samemu 4 litery podnieść....

Jedni jeżdżą na family cup a inni siedzą w domu i marudza...

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się pochwalić wszystkim zazdrośnikom moimi pucharami za "5zł" :P

PUCHAR.thumb.jpg.7c2dd2632b7573bf71a7602066b41aa1.jpg

 

Jestem dumna i zadowolona z siebie, że pokonałam tyle km żeby być w wielu miejscach, poznawać nowe stoki, nowych wspaniałych i miłych ludzi.

Mam I miejsce w pucharze polski i na mistrzostwach trzecie...troche ciężko mi było pokonać moją koleżankę, która na prawdę dobrze jeździ, o wiele lepiej ode mnie i dziewczynę która jeździ w klubie....cieszę się, że mogłam się z nimi zmierzyć i mam cel żeby kiedyś zmniejszyć do nich swoją stratę. Czekam z niecierpliwością na kolejny sezon narciarski.

Marionen - bardzo sie cieszymy, że Cię poznaliśmy :) Gratulacje również dla Ciebie i bardzo dziękujemy za pomoc :)

Edytowane przez Chrumcia
  • Like 13
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiegły weekend w podróży,pełen wrażeń i pozytywnych sportowych emocji. Finał FC w Krynicy Zdr. nie mogło nas tam zabraknąć:) Pogoda była super,towarzystwo super,organizacja zawodów sprawna, także wieczorem siedzieliśmy już u @johnny_narciarz i Izy na kanapie,ciesząc się wspólnie z sukcesu Mariusza.:)

Na początku pojechali dzielni malcy:)

_3104877.thumb.JPG.6979f78daf8931707bb44462c746070d.JPG

_3104937.thumb.JPG.9208ceaaf4749f5e6883e22459ee7c05.JPG

_3104872.thumb.JPG.8a849da61b6c25a49df14ea1daa78319.JPG

Później stara gwardia.

_3104916.thumb.JPG.ef346f30d1b86abdcfd0047155e3618d.JPG

_3104896.thumb.JPG.124c29d1b8614e124215dc66d20b9297.JPG

Najmocniejszy konkurent @marionen

_3104923.thumb.JPG.89956d239235040dcfc21d289570236f.JPG

_3104976.thumb.JPG.1e2d1111550a3815495e9b10e63599ea.JPG

_3104926.thumb.JPG.c2e0e0c89964841eb0bd599481339207.JPG

Po ciężkiej pracy należy się nagroda:)

P3108155.thumb.JPG.c88831e75854a51b5d41618e49b1b00a.JPG

P3108164.thumb.JPG.0229802484823b1f8077c7b88796c4bb.JPG

P3108185.thumb.JPG.ea7d9c79992572203212f19f4846c921.JPG

Oby w przyszłej edycji FC było więcej startujących,warto.:)

P3108193.thumb.JPG.13fed33f398042d85cc3403fa76c6682.JPG

IMG_20180312_232258.thumb.jpg.b5dcd78c33e90d3f910fcd0b3a9016f2.jpg

 

Dzięki i do zobaczenia:)

 

 

 

 

  • Like 10
  • Thanks 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za relację z moim zdjęciem,ja niestety musiałem wracać do domu zaraz po zawodach,nie czekając na rozdanie.Szkoda,że nie trafiliście do Ustrzyk,gdzie na następny dzień był Puchar Laworty z udziałem kilku osób z finału FC.Były to naprawdę konkretne zawody,jechało się ponad minutę,byłaby okazja do rewanżu...

Gratulacje dla Marionena za wynik i kamerkę...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Annaa napisał:

IMG_20180312_232258.thumb.jpg.b5dcd78c33e90d3f910fcd0b3a9016f2.jpg

Jeszcze ja pozwolę sobie na mały komentarz odnośnie pucharów. Drogi kolego, a w zasadzie mówiąc bezpośrednio abderyto i filisterze, te Puchary za 5 zł wyprodukowano w słonecznej Italii, a nie jak 95 % w Chinach. I z wielką radością umieszczę je w mojej gablocie pośród innych Pucharów i zapewne staną w pierwszym rzędzie.

Edytowane przez marionen
  • Like 4
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, lski@interia.pl napisał:

Dzięki za relację z moim zdjęciem,ja niestety musiałem wracać do domu zaraz po zawodach,nie czekając na rozdanie.Szkoda,że nie trafiliście do Ustrzyk,gdzie na następny dzień był Puchar Laworty z udziałem kilku osób z finału FC.Były to naprawdę konkretne zawody,jechało się ponad minutę,byłaby okazja do rewanżu...

Gratulacje dla Marionena za wynik i kamerkę...

Gdyby te Ustrzyki były trochę bliżej. Gratuluję udanego startu i zazdroszczę tak długiej trasy. Czasy ponad minutę, to już poważne ściganie. Okazje do rewanżu jeszcze będą i z wielką ochotą się z Tobą pościgam. Może w przyszłym sezonie odważę się w końcu wystartować w Gardenissimie czy Helmissimo. Co do kamery to po wyczytaniu Ciebie, nagroda przechodziła na kolejnego wylosowanego, a padło po Tobie na mnie...

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, johnny_narciarz napisał:

 

Nieskromnie dodam, że mogłem potrzymać owe puchary... ;) :x To był zaszczyt! B|

Nic tylko zalać szampanem... ^_^

Niestety z powodu choroby nie mogliśmy pić szampana, ale piliśmy za to lekarstwa i też w tych okolicznościach smakowałyB| Wielkie dzięki dla Iza i Maćka za wspaniałe ugoszczenie (królewskie) i przygotowanie do kolejnych zawodów. Szkoda, że ja zawaliłem w niedzielę. Co mnie podkusiło z tym dojazdem do startu w Szczyrku to nie wiem, ale to główna przyczyna mojej niemocy... obiecuję że następnym razem się poprawię.;)

Edytowane przez marionen
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...