Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Söll.Ski—Welt 30.01—3.02.2018


marcinn

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wojgoc napisał:

 Poproszę o wiećej informacji:)

Ja byłem parę lat temu w SkiWelt przez tydzień i zapamiętałem przede wszystkim olbrzymią ilość tras. Jeździliśmy i jeździliśmy i końca nie było... jak patrzę na zdjęcia @marcinn to niby te miejsca już jakby widziałem, ale gdybym miał przypomnieć sobie konkretnie gdzie co i jak i jakie tam były trasy, to już nie bardzo. Generalnie ośrodek naprawdę fajny, choć wioski raczej mało rozrywkowe. My mieszkaliśmy w Hopfgarten zaraz koło gondoli. Ahha - no i nie polecam na końcówkę sezonu, bo wysokości nie są imponujące i na trasach lubi zrobić się ciapa. Styczeń i luty są pewnie zwykle bezpieczne, choć przy obecnych warunkach pogodowych, to nigdy nic nie wiadomo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aklim napisał:

no przecież miałeś jechać na narty w zupełnie innym kierunku ? :) 

Wiem,wiem,co się odwlecze to nie uciecze xD

Tutaj jesteśmy na szybkim wyjeździe za namową małżonki

Ps.Kiedy wyjeżdżacie do Macedonia to może dołożę troszkę chłopakom roboty i pojadę z Wami 9_9

Edytowane przez marcinn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej na nocnym jeżdżeniu nie byliśmy

Jak wszędzie kto rano wstaje,to dobre 2 godzinki jeździ po pustych stokach

Potem,jeszcze w okresie ferii sporo osób ale raczej bez kolejek,duży obszar do jeżdżenia

Każdy znajdzie coś dla siebie

Jedyny minus to wysokość ośrrodka—ów

Raczej planuj styczeń,luty ,wtedy można mieć jaką kolwiek pewność co do warunków śniegowych 9_9

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, marcinn napisał:

Dla sfrustrowanych i nie sfrustrowanych życiem jeszcze kilka fotek 

:S:S:S

 

Przed chwilą, mifilim napisał:

Czyli jednak nie pracujesz 

Ma ludzi do roboty. Jako Prezes kieruje i się odstresowuje przez około 100 dni w roku na nartach. Mo do tego prawo,ale trocha to wkurzo.B|

Edytowane przez janek57
  • Haha 4
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aklim napisał:

a winner is ........ Annaa :D 

bazą będzie Mavrovo , a gdzie nas dalej poniesie  okaże się na miejscu . 

No to jak Mavrovo, to prosi się o wejście na Korab, czytałem relacje skiturowe. Mieliśmy plan na lato, Korab miał być głównym celem. Rozplanowane było prawie wszystko, miało być super tylko sam wyjazd nie wyszedł niestety. Kiedyś tam w końcu będziemy. Fajne też okolice stacji narciarskiej Lazarevski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lokiec3 napisał:

W sumie to dobrze że zamieniłeś Kurzętnik na Ski Welt. Warunki u nas do jazdy kiepskie. A ja mam zapalenie oskrzeli.

Pozdrawiam.

Nic nie zmieniłem...

Od niedzieli jestem z musu w Olsztynie

Wygospodaruje ze 2 godzinki coby zobaczyć tą Waszą kurzą górę

Kuruj się....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...