Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu utworzyliśmy Ankietę narciarsko-wyciągową. Jako Stowarzyszenie chcemy się dowiedzieć, jak narciarze postrzegają orczyki oraz historię narciarstwa. Zachęcam wszystkich do wypełnienia ankiety - zajmuje to tylko chwilę :) 

https://docs.google.com/forms/d/1RZI7bqAd5Da4sDs0wtqI8c70SWWyT6TVywI406HUUVc/viewform?edit_requested=true ankieta.jpg.57f34dbe09ee919abf3d65b7b66e9b5b.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marboru napisał:

PS. W sobotę rano gdzieś jadę na nizinne stoki - gdybyś miał ochotę, to daj znać przez massangera.

Niestety nie mogę :( Na razie walczę, żeby mnie ze studiów nie wyrzucili, bo jestem prawie na krawędzi... W marcu powinno być w końcu luźniej (jeśli wszystko pójdzie po myśli).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jeeb napisał:

chcieli Tobie zrobić przyjemność:P

dla odmiany proponuję pojechać do Białki i policzyć narciarzy stojących do kanap i do orczyka na tej samej górce

W Białce będę pytał się ludzi na krzesełkach (tak zresztą robiłem w COS i SON). Domyślam się odpowiedzi, ale trudno - chcę, żeby odpowiedzi było jak najwięcej. Na tym mi przede wszystkim zależy. Jak się okaże, że tylko 20% ma sentyment do orczyków i lubi na nich jeździć, to dobrze. Ważne, żeby wyniki były w miarę obiektywne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - poszło.

Powiększyłem grono orczykowców ale z uzasadnieniem.

Często wybieram orczyki. Nawet teraz w Austrii klepałem w Kuehtai orczyk przy dwóch czarnych trasach.

Przez to, że trasy te obsługiwał tylko on to trasy po 15.00 były jak nowe :) .

To samo było w Solden na lodowczyku Tiefenbach. Jedną potężną trasę obsługuje tam gondola i na trasie tej jest "czarno".

Obok jest piękna trasa obsługiwana tylko przez orczyk i jest pusta.

Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ewangelizator napisał:

wypełnione ale pytania były tendencyjne,  poza tym uważam że orczyki powinny być ustawowo wymienione na krzesła

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Są miejsca, w których potrzebne są krzesła, ale są też stoki, które bez orczyka/talerzyka nie będą funkcjonować :) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, leitner napisał:

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Są miejsca, w których potrzebne są krzesła, ale są też stoki, które bez orczyka/talerzyka nie będą funkcjonować :) 

Jasne jasne, chocby lodowce, generalnie takie podejście z wiekiem przychodzi, 10 lat temu napisalbym inaczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...